Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 507 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ZEN.com
#441 PostWysłany: 24 Sie 2023 18:35 

srebrny
w mojej aplikacji Zen nie ma już cash backu za booking.com, trochę mnie to zaskoczyło :(
 Relacje PM off  

#442 PostWysłany: 24 Sie 2023 18:56 

Booking wyciął to praktycznie ze wszystkich stron.
 Relacje PM off  

#443 PostWysłany: 24 Sie 2023 21:14 

srebrny
No nie wiem czy ze wszystkich, np. w mbanku jest nadal. Zen był fajny, bo CB jest od razu, chyba powoli będę się z nimi żegnał, coraz mniej widzę powodów do utrzymywania.
 Relacje PM off  

Temat postu: ZEN.com
#444 PostWysłany: 29 Sie 2023 10:19 
Awatar użytkownika

Loty: 252
Kilometry: 261 890
złoty
Oficjalnie na bankomatach/wpłatomatach PlanetCash pojawiły się nowe naklejki obsługiwanych banków a na niej Zen :)
Image
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ume uważa post za pomocny.

#445 PostWysłany: 29 Sie 2023 10:41 

niebieski
Chce zamówić do planu GOLD pierwsza kartę wirtualna. Dlaczego piszę opłata 22pln skoro pierwsza karta ma być darmowa?
 Relacje PM off  

#446 PostWysłany: 29 Sie 2023 18:53 

niebieski
bronek40 napisał(a):
Chce zamówić do planu GOLD pierwsza kartę wirtualna. Dlaczego piszę opłata 22pln skoro pierwsza karta ma być darmowa?
Dobra już wiem. Oni jak dają kartę w apce to jest ona wirtualna, druga tylko za kase
 Relacje PM off  

#447 PostWysłany: 07 Wrz 2023 00:24 

niebieski
Czy ktoś wie jakie dokładnie godziny ma ZEN na myśli pisząc "Opłata poza godzinami pracy rynku walutowego"?

Rozumiem, że doładowanie w PLN przelewem z Aion na konto Zen w PLN jest natychmiastowe, jako że to Aion obsługuje PLN w ZEN?

Swoją drogą fajne stwierdzenie: https://ask.zen.com/hc/pl/articles/3600 ... any-walut-
"Kursy wymiany walut w ZEN są niższe niż kursy w innych bankach." :D

Czy aby działał cashback należy przejść z linku w aplikacji Zen czy wystarczy zapłacić ich kartą? Ktoś kiedyś pisał gdzieś, że spokojnie daje się połączyć np cashback Goodie z Zen. Możliwe jednak, że to już przeszłość.
 Relacje PM off  

#448 PostWysłany: 07 Wrz 2023 13:46 

Zależy co masz na myśli. Jak masz kartę z cashbackiem to połączysz to że zwrotem z golfie, ale nie dostaniesz wtedy zwrotu z Zen.
 Relacje PM off  

#449 PostWysłany: 07 Wrz 2023 15:40 
Awatar użytkownika

Loty: 304
Kilometry: 508 577
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Załącznik:
deca.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.

#450 PostWysłany: 08 Wrz 2023 15:31 

niebieski
Zmiany w cenniku od 19go września, koniec z promocją darmowych doładowań Blikiem (dalej darmowe dla Platinum) i nowy plan Titanium: https://www.zen.com/files/tc/Cennik_Indywidualny.pdf

Ta opłata 0.4% poza godzinami pracy runku walutowego, to dotyczy wewnętrznej wymiany walut czy transakcji dokonanych kartą?
 Relacje PM off  

#451 PostWysłany: 08 Wrz 2023 17:32 
Awatar użytkownika

platynowy
W najwyższym planie Titanium vs Platinum oprócz większej ilości darmowych kart i niższej prowizji za krypto żadnych istotnych zmian nie widzę. Na razie nie zachęca wg mnie.
 Relacje PM off  

#452 PostWysłany: 08 Wrz 2023 20:56 

srebrny
no i jak tam, dziala ten cashback 9 procent na decathlona ? ktos testowal ?
czy dobrze zrozumiem, ze z appki zen-a musze przejsc na strone decathlona
i zaplacic karta zen ?
 Relacje PM off  

#453 PostWysłany: 08 Wrz 2023 21:08 

Wystarczy link wygenerować
 Relacje PM off  

#454 PostWysłany: 08 Wrz 2023 23:30 

niebieski
pawfazi napisał(a):
W najwyższym planie Titanium vs Platinum oprócz większej ilości darmowych kart i niższej prowizji za krypto żadnych istotnych zmian nie widzę. Na razie nie zachęca wg mnie.

Jeszcze są wyższe limity bezpłatnej wypłaty gotówki, ale tak jak piszesz Titanium nie wydaje się wart x3 cena Platinum. Dziwne, że w żadnym planie nie mają np darmowych przelewów SWIFT.
 Relacje PM off  

#455 PostWysłany: 09 Wrz 2023 10:47 

niebieski
michcioj napisał(a):
no i jak tam, dziala ten cashback 9 procent na decathlona ? ktos testowal ?
czy dobrze zrozumiem, ze z appki zen-a musze przejsc na strone decathlona
i zaplacic karta zen ?

działa, wystarczy kliknąć przejście do sklepu w apce
finalizować możesz gdzie Ci się podoba
 Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.

#456 PostWysłany: 09 Wrz 2023 11:43 

srebrny
Mam pytanie - jeśli wyrabiacie dodatkowe karty fizyczne - to w jakim celu? Tak się zastanawiam i jedynie przychodzi mi do głowy, że mając 2-3 karty na wyjeździe każda może być schowana gdzie indziej i w razie jak jedną się zgubi/ukradną to działa kolejna :) i OK rozumiem takie zastosowanie... a ma to może jakiś inny "większy" sens, który mi umyka?

#457 PostWysłany: 09 Wrz 2023 12:20 

niebieski
kruczi napisał(a):
działa, wystarczy kliknąć przejście do sklepu w apce
finalizować możesz gdzie Ci się podoba

Ciekawe, bo jeśli tak jest jak piszesz, że wystarczy jedynie wygenerować link w apce, a finalizować można gdzie się chce i nawet na innym urządzeniu, to znaczy że cashback ZEN nie wykluczałby cashbacku np Goodie.

lluukk napisał(a):
Mam pytanie - jeśli wyrabiacie dodatkowe karty fizyczne - to w jakim celu? Tak się zastanawiam i jedynie przychodzi mi do głowy, że mając 2-3 karty na wyjeździe każda może być schowana gdzie indziej i w razie jak jedną się zgubi/ukradną to działa kolejna :) i OK rozumiem takie zastosowanie... a ma to może jakiś inny "większy" sens, który mi umyka?

Dla bliskiej, starszej osoby np mamy, która może nie ogarniać technicznie takiego Zen, a chcemy dać jej możliwość dostępu do wydzielonych środków? Dla dziecka? Dla kochanki?

ZEN ma ten plus, że ma niesamowicie dużą ilość opcji szybkiego doładowania konta i to bezpłatnie (w zależności od planu), czy to kartą, czy Apple Pay, czy Blikiem, więc w nagłych sytuacjach i przy braku środków, to właśnie na ZEN można najszybciej zapewnić środki z innych instytucji finansowych.
 Relacje PM off  

#458 PostWysłany: 09 Wrz 2023 12:23 
Awatar użytkownika

złoty
W bezpłatnym planie nie ma bezpłatnych doładowań, a w gold tylko przelew, więc wcale nie jest tak łatwo doładować zenka, a te plany ma najwięcej osób
 Relacje PM off  

#459 PostWysłany: 09 Wrz 2023 12:28 

srebrny
@Raffles OK - tylko tak "zgodnie z zasadami" te osoby, które wymieniłeś nie mogą (choć wiem, że w praktyce często tak się robi) używać Twojej karty. Czyli nie ma to jakiegoś ukrytego sensu, ot taki standard.

#460 PostWysłany: 09 Wrz 2023 12:34 

niebieski
Tak naprawdę w planie Platinum masz jedynie dwie karty fizyczne, czyli na wyjeździe jedną nosisz ze sobą, a druga jest np schowana awaryjnie w hotelu. Wirtualnych tyle to nie wiem po co, ale jak wcześniej wspomniałem, zastosowanie mogą mieć wszelakie. Nie wiem też jakie limity są płatności i czy w ogóle są, czasem kolejna karta to kolejny limit.

kostek966 napisał(a):
W bezpłatnym planie nie ma bezpłatnych doładowań, a w gold tylko przelew, więc wcale nie jest tak łatwo doładować zenka, a te plany ma najwięcej osób

Chyba póki co jest czasowa promocja Blika, gdzie każdy plan korzysta z bezpłatnych doładowań.
 Relacje PM off  

[ 507 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], darekd, smatekk oraz 3 gości