Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Maj 2014 00:17 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
tez mam ok 24h, nocleg mam w Interland Accommodation Airport 3km od lotniska. mam zamiar troszke pozwiedzac skoczyc na jakies dobre jedzenie itd..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#62 PostWysłany: 21 Maj 2014 00:41 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
@ardian: nie potrzebujesz jakis kuponow z na FerariWorld czy do restauracji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 21 Maj 2014 11:50 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
Turndown napisał(a):
@ardian: nie potrzebujesz jakis kuponow z na FerariWorld czy do restauracji ?

Napisz co masz.do Ferrari raczej juz nie dam rady grafik bardzo napiety chociaz moze cos sie wykombinuje musze zony zapytac :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Maj 2014 12:06 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
ardian napisał(a):
bora4 napisał(a):
Właśnie wrocilem z Dubaju. Przelot Dublin- Bukareszt - Dubaj DWC- Bukareszt - Dublin jeśli ktoś ma pytania odnośnie lotniska DWC , wynajmu samochodu , itp służę pomocą .

Za tydzien bede lecial ta sama trasa co Ty :D jak tam w Bukareszcie zwiedzales cos czy miales szybka przesiadke ja mam caly dzien na zwiedzanie wiec moze cos polecasz zobaczyc.
A odnosnie dubaju to jak temperatura :) da sie zyc czy juz straszny upal. :shock:

Powiedz wwoziłeś może alkohol?
My przylatujemy z BUD zastanawiamy się czy kupić na lotnisku w Budapeszcie dwie flaszki na bezclowce i zabrać je ze sobą?
Zdania są różne,część osób pisze że nie warto ryzykować inni piszą że żadnych problemów nie było...
Jak odprawa?Szybko poszło?Lotnisko podobno świeci pustkami więć chyba bezproblemowo?
Auto bierzemy z Europcar :) Wystarczy polskie prawo jazdy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 21 Maj 2014 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
Turndown napisał(a):
@ardian: nie potrzebujesz jakis kuponow z na FerariWorld czy do restauracji ?

Masz jakieś kupony na sprzedaż ? Jak tak to jakie i za ile :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 21 Maj 2014 17:55 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
wntl napisał(a):
Turndown napisał(a):
@ardian: nie potrzebujesz jakis kuponow z na FerariWorld czy do restauracji ?

Masz jakieś kupony na sprzedaż ? Jak tak to jakie i za ile :D

no wlasnie czekam na odpowiedz od turndown tez jestem ciekawy co ma :D

razem tez mam z europcar i z tego co wiem to potrzeba miedzynarodowe prawko koszt ok 35zl i masz w kilka dni
ja mieszkam w Irlandii i kosztowalo mnie to 15e przyslali po tygodniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
ardian napisał(a):
wntl napisał(a):
Turndown napisał(a):
@ardian: nie potrzebujesz jakis kuponow z na FerariWorld czy do restauracji ?

Masz jakieś kupony na sprzedaż ? Jak tak to jakie i za ile :D

no wlasnie czekam na odpowiedz od turndown tez jestem ciekawy co ma :D

razem tez mam z europcar i z tego co wiem to potrzeba miedzynarodowe prawko koszt ok 35zl i masz w kilka dni
ja mieszkam w Irlandii i kosztowalo mnie to 15e przyslali po tygodniu


Tez brałem auto z europcar. Miałem międzynarodowe prawo jazdy i kserował je podczas odbioru auta (widocznie potrzebne) blokada na karcie 1000 aed a według regulaminu miało być 500. Pełne ubezpieczenie 30 aed za dzień (ale nie obejmuje uszkodzeń podczas parkowania itp. Opłata za przejazd 5 aed za bramkę. W ciągu 4 dni pobytu ok 20 razy przejeżdżał em . Jak będziecie odbierać auto zróbcie zdjęcia .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
ardian napisał(a):
tez mam ok 24h, nocleg mam w Interland Accommodation Airport 3km od lotniska. mam zamiar troszke pozwiedzac skoczyc na jakies dobre jedzenie itd..

Z lotniska jedzie do centrum Bukaresztu autobus 783 . Jedzie ok godziny. Jak wrócę z trasy to wyślę Ci mapkę spaceru jaki sobie zrobiłem po centrum :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Razem napisał(a):
ardian napisał(a):
bora4 napisał(a):
Właśnie wrocilem z Dubaju. Przelot Dublin- Bukareszt - Dubaj DWC- Bukareszt - Dublin jeśli ktoś ma pytania odnośnie lotniska DWC , wynajmu samochodu , itp służę pomocą .

Za tydzien bede lecial ta sama trasa co Ty :D jak tam w Bukareszcie zwiedzales cos czy miales szybka przesiadke ja mam caly dzien na zwiedzanie wiec moze cos polecasz zobaczyc.
A odnosnie dubaju to jak temperatura :) da sie zyc czy juz straszny upal. :shock:

Powiedz wwoziłeś może alkohol?
My przylatujemy z BUD zastanawiamy się czy kupić na lotnisku w Budapeszcie dwie flaszki na bezclowce i zabrać je ze sobą?
Zdania są różne,część osób pisze że nie warto ryzykować inni piszą że żadnych problemów nie było...
Jak odprawa?Szybko poszło?Lotnisko podobno świeci pustkami więć chyba bezproblemowo?
Auto bierzemy z Europcar :) Wystarczy polskie prawo jazdy :)

NIK nie kontrolował w dubaju ile alkoholu wwozimy mieliśmy litra whisky, ostatnie zakupy można zrobić na miejscu po kontroli paszportów jest sklep i to jest ostatnią szansą żeby kupić %%. Z tego co się orientuje można mieć 4 litry alkoholu wysokoprocentowego ze soba
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 21 Maj 2014 21:01 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
bora4 napisał(a):
ardian napisał(a):
wntl napisał(a):
Turndown napisał(a):
@ardian: nie potrzebujesz jakis kuponow z na FerariWorld czy do restauracji ?

Masz jakieś kupony na sprzedaż ? Jak tak to jakie i za ile :D

no wlasnie czekam na odpowiedz od turndown tez jestem ciekawy co ma :D

razem tez mam z europcar i z tego co wiem to potrzeba miedzynarodowe prawko koszt ok 35zl i masz w kilka dni
ja mieszkam w Irlandii i kosztowalo mnie to 15e przyslali po tygodniu


Tez brałem auto z europcar. Miałem międzynarodowe prawo jazdy i kserował je podczas odbioru auta (widocznie potrzebne) blokada na karcie 1000 aed a według regulaminu miało być 500. Pełne ubezpieczenie 30 aed za dzień (ale nie obejmuje uszkodzeń podczas parkowania itp. Opłata za przejazd 5 aed za bramkę. W ciągu 4 dni pobytu ok 20 razy przejeżdżał em . Jak będziecie odbierać auto zróbcie zdjęcia .

Wczoraj dzwonilismy do Europcar i dostaliśmy informacje że prawo jazdy polskie wystarcza...
Napisaliśmy też na kontakt na polskiej stronie europcar i dostaliśmy potwierdzenie że wystarczy polskie :)
Cytuje
" Zgodnie z Konwencją o ruchu drogowym Wiedeń, 08 listopada 1968, wystarczy polskie prawo jazdy "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 21 Maj 2014 21:05 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
bora4 napisał(a):
ardian napisał(a):
tez mam ok 24h, nocleg mam w Interland Accommodation Airport 3km od lotniska. mam zamiar troszke pozwiedzac skoczyc na jakies dobre jedzenie itd..

Z lotniska jedzie do centrum Bukaresztu autobus 783 . Jedzie ok godziny. Jak wrócę z trasy to wyślę Ci mapkę spaceru jaki sobie zrobiłem po centrum :)


no to czekam :)
dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 22 Maj 2014 00:10 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Kupony z aktualnego Entertainer Abu Dhabi 2014 (wazne do konca 2014) lub cala ksiazka do odsprzedania, wysle listami kupony lub calosc paczka.

Sa np.
1. 2x kupony do FerrariWorld jedna osoba placi druga za darmo (2x 240AED zaoszczedzone)
2. 2x kupony Half day desert safari z biura Emirates Tours & Safari (koszt wycieczki 300AED i druga osoba gratis)
3. 1x kupony Abu Dhabi City Tour z biura Emirates Tours & Safari
4. 3x kupony Desert Safari z biura Sunshine Travel & Tours
5. 3x kupony do Yas Watterworld
6. 3x kupony na The Yellow Boats
7. 3x kupon na danie glowne drugie za darmo w restauracji Hotelu Sofitel - La Mer
3x kupon na danie glowne drugie za darmo w restauracji Hotelu Hyatt Capital Gate - 18
3x kupon na danie glowne drugie za darmo w restauracji Hotelu Yas Island Rotana - Blue Grill
3x kupon na danie glowne drugie za darmo w restauracji Hotelu Hilton - Bocca
3x kupon na danie glowne drugie za darmo w restauracji Hotelu Intercontinental - Chamas
3x kupon na danie glowne drugie za darmo w restauracji Hotelu Hilton - Oro

etc. do fastfoodow, barow, trudno spisac bo prawie ksiazka telefoniczna, calosc kosztowala 80EUR do osprzedania za 55EUR z wysylka lub na sztuki te glowniejsze oferty plus jakies gratisowe pozostale dodatki.

Wyciete kupon z FerrariWorld, restauracji sieci hoteli Starwoods i fastfood Fudduckers, reszta ksiazki cala.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 22 Maj 2014 00:15 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 128
Sprawdze na wlasnej skorze jaka pogoda w Dubaju za tydz. Bede testowal Air Serbia chyba jako z pierwszych z Wawy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 22 Maj 2014 00:25 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Yas Watter World kupony 2x general Admission free jesli jeden zostal kupiony i 1x Junior http://www.yaswaterwold.com
Wadi Adventure Kupony 2x Admision free jesli jeden zostal kupiony i 1x adventure package http://www.wadiadventure.com
Sunshine Travel & Tours kupony 2x Desert Safari with Dinner 1x Overnight desert safari with dinner http://www.adnh.com
Emirates Tours and Safari kupony 2x Half desert Safari i 1x Abu Dhabi City Tour http://www.eatours.com
Al Badeyah Eyes Tourism kupony 3x Desert Safari with dinner http://www.abet-uae.com

@Arthur: powinno byc ponad 40 ale jeszcze nie ponad 50 w cieniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 22 Maj 2014 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
ardian napisał(a):
bora4 napisał(a):
ardian napisał(a):
tez mam ok 24h, nocleg mam w Interland Accommodation Airport 3km od lotniska. mam zamiar troszke pozwiedzac skoczyc na jakies dobre jedzenie itd..

Z lotniska jedzie do centrum Bukaresztu autobus 783 . Jedzie ok godziny. Jak wrócę z trasy to wyślę Ci mapkę spaceru jaki sobie zrobiłem po centrum :)


no to czekam :)
dzieki


mniej więcej taką trasę zrobiłem :)

https://maps.google.com/maps?saddr=Spla ... 6&t=m&z=15
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez bora4, 23 Maj 2014 07:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
zielonyradek uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 23 Maj 2014 06:11 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 90
Arthur napisał(a):
Sprawdze na wlasnej skorze jaka pogoda w Dubaju za tydz. Bede testowal Air Serbia chyba jako z pierwszych z Wawy

Witaj następnie napisać Jak minęła podróż z Air Serbii, na bilecie mas i infanta?
dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 23 Maj 2014 12:41 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 275
niebieski
@Razem, kiedy lecicie ?

bora4 napisał(a):
Razem napisał(a):
ardian napisał(a):
bora4 napisał(a):
paszportów jest sklep i to jest ostatnią szansą żeby kupić %%.


Jak z ceną w takim sklepie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 23 Maj 2014 21:56 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Mniej więcej porównywalne do naszych "bezcłowych". Najważniejsze jest to, że później juz alkohol możesz kupić tylko w hotelu w knajpie...no chyba, że masz tam kogoś znajomego z "kartą pijaka"..? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 23 Maj 2014 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Tutaj lista z cenami z duty free. www.dubaidutyfree.com/documents/PDL
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 25 Maj 2014 20:30 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 275
niebieski
Widzę, że muszę zrobić solidne zakupy fajkowe (w PL) i alkoholowe w Budapeszcie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: seba oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group