Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wypowiedź roku Fly4Free Awards 2014 to?
Ankieta zakończyła się 08 Kwi 2015 18:22
Wypowiedź Pave 11%  11%  [ 4 ]
Wypowiedź danzigera 21%  21%  [ 8 ]
Wypowiedź Gaszpara 18%  18%  [ 7 ]
Wypowiedź humbaka 50%  50%  [ 19 ]
Razem głosów : 38
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Mar 2015 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Nominowane propozycje w tej kategorii to:

1. Wypowiedź Pave
Cytuj:
A mnie trochę denerwuje, że gdy już jakaś niedorajda użyje któregoś z wymienionych zwrotów, to natychmiast pojawia się 10 komentarzy z hejtem (i koniecznie cytowaniem z rozstrzeloną czcionką), które tylko niekiedy są zabawne, a zaśmiecają forum :>

edit: dodam, że to one mają najwięcej plusów, zamiast komentarzy merytorycznych.

Ale faktycznie wprowadzenie na początku artykułu ramki z zapisanymi na czerwono "potrzebna wiza", "nie można opuścić żadnego odcinka lotu", itd. mogłoby pomóc :P


2. Wypowiedź danzigera
J29 napisał(a):
W uzupełnieniu tej sympatycznej historii nie mogę powstrzymać się przed dodaniem jeszcze informacji, że poza brakującymi kartami pokładowymi, Danziger zaproponował mi także transfer na lotnisko. Usługa była pierwszorzędna i od dzisiaj Blacklane traci jednego klienta :)

Jeszcze raz wielkie dzięki, z takimi pomocnymi osobami to forum nie zginie ;)


danziger napisał(a):
No spoko. Normalna rzecz. Nic wielkiego się nie wydarzyło.
Poza tym musiałem przecież zapracować jakoś na obiecaną koszulkę od Kamila... :D


3. Wypowiedź Gaszpara
Cytuj:
W zeszły czwartek mieliśmy chyba mega farta bo o 15 przyszliśmy zapytać do kasy czy nie ma biletów jakiś ze zwrotów a o 16.45 oglądaliśmy już Leonarda:)
Swoją drogą polecam jedna z dwóch fajnych atrakcji Mediolanu (obraz i katedra) poza tym nic tam nie ma !


4. Wypowiedź humbaka
Cytuj:
A jednak się czepiają:/ moja znajoma miała problemy z nazwiskiem;/


humbak napisał(a):
Jak się nazywa Nowak, a miała Kowalska, to nic dziwnego.


-- 08 Kwi 2015 22:52 --

Ogłaszamy oficjalne wyniki w kategorii "Wypowiedź roku".
1. miejsce bezapelacyjnie wypowiedź humbaka

2. miejscu wypowiedź danzigera

3. miejsce Wypowiedź Gaszpara

Pozostałe miejsca to wypowiedź Pave

Gratulują zwycięzcy oraz pozostałym uczestnikom.
Zapraszam serdecznie do zabawy za rok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group