Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: AKLAMIO
#1 PostWysłany: 10 Lut 2018 13:56 

Kiedyś sporo było na forum,jednak nie mogę tego znależść https://www.aklamio.com/de dawali po 10e za byle jaką rezerwacje na Booking nawet za 20 zł. Odnalazłem stronę, zalogowałem się i wszystkie rezerwacje i cały cashback "wisi" na stronie. Dokonałem przez nich dość dużej rezerwacji/kilka tys.zł/ na Hotels.com. Jakby nie liczył te 7% zwrotu stanowi kilka stówek do kieszeni. Jednak za chiny w regulaminie nie doczytałem czy użycie kodu rabatowego niweluje szanse na cashback. Ktoś ostatnio już w tym roku dostał jakiś zwrot od nich?
Góra
 PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: AKLAMIO
#2 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:23 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
Z reguły Aklamio płaci. Korzystam regularnie. Jeżeli chodzi o Hotels.com to kiedyś rezerwowałem i skorzystałem z kuponu i tego mi nie wypłacili mimo że było zarejestrowane jako transakcja oczekująca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AKLAMIO
#3 PostWysłany: 27 Lip 2018 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
po 10 EUR dawali, ale to była extra promocja. Sam spałem w kilku miejscach płacąc poniżej tej wartości a zwracali za każdą rezerwację 10 EUR. Ale to historia.
Teraz też zdarza mi się przechodzić do rezerwacji przez to konto w Aklamio, ale raz zwrot jest innym razem nie. Nie wiem czemu to tak dziwnie działa, ale generalnie wartość zwrotów jest na tyle mała, że nie chce mi się pisać reklamacji. Generalnie z uwagi na aktualnie małą przewidywalność tego serwisu (dostaniesz zwrot, nie dostaniesz) nie polecam ! Podchodzę do tego lajtowo. Dadzą to ok, nie to nie.
No i mała uwaga 7%, a właściwie aktualnie precyzyjniej 6% jest gdy nie korzystasz z programu Rewards, Jeśli Korzystasz jest 4,29 (i to liczone po swojemu, może bez podatków, itd.)

"auf den Buchungsbetrag (ohne Hotels.com Rewards) 6%
auf den Buchungsbetrag (mit Hotels.com Rewards) 4,29%"
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AKLAMIO
#4 PostWysłany: 30 Lip 2018 15:13 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
-- 30 Lip 2018 15:11 --

korzystalem kiedys z aklamio, ale od lat nie korzystam, nigdy nie wiadomo
czy zwrot przejdzie czy nie. reklamacje za rezerwacje do accora nigdy nic nie daly, wiec dziekuje - w topcashback.com nie bylo nigdy problemow, w quidco rowniez - maja wieksze zwroty.

-- 30 Lip 2018 15:13 --

z aklamio ewentualnie warto korzystac jak ktos kupuje bilety lotniczne na sluzbowe
loty - przy rezerwacji na flugladen.de dostawalo sie 15 Euro cashbacku, teraz chyba 7. myk polegal na tym, ze flugladen.de naliczal 15 Euro za platnosc karta,
nawet na niemieckie krajowki. ale oczywiscie nie stanowi to problemu jak sie
to wrzuca w wydatki sluzbowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AKLAMIO
#5 PostWysłany: 30 Lip 2018 16:31 

Przetestowałem w ub. tygodniu 20% rabat na https://www.hoppa.com/en, płaciłem polską kredytówką należność w GBP i niestety nie było żadnego cashbacku. Nastepnym razem dokonałem rezerwacji na niemieckiej wersji płacąc debetówką aliora w euro. Cashback pojawił się po 2 godz po rezerwacji. Mimo ,że na każdej wersji językowej jest udzielany automatycznie rabat, już nawet 25% , to system nalicza cashback od sumy bez rabatu.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group