Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zaręczyny w Andaluzji
#1 PostWysłany: 25 Sie 2017 22:55 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 51
Loty: 39
Kilometry: 77 320
WItam, wybieram sie z kobieta do Malagi 23.09 - 26.09(trzy pelne dni). Mamy wypozyczone auto i powoli ukladam plan podrozy.Zaznacze ze czytalem rozne relacje stad co ludzie odwiedzali..
Szukam miejsca gdzie moglbym sie oświadczyc mojej wybrance... pierwsza mysl to Gibraltar na skale a dalej niestety zero pomyslow..
Pomożcie wybrac ciekawe opcje do zwiedzania i kilka rad co jeszcze bym mogl brac pod uwage!
Dodam ze to bedzie 4 miesiac ciąży;p
Licze na Was doswiadczeni podroznicy :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Sie 2017 23:11, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 25 Sie 2017 23:26 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Na moście w Rondzie, jak odrzuci, to skoczysz ;)

Gibraltar słaby pomysł, bo jeszcze wredne małpy Ci pierścionek zawiną :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2017 23:34 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 51
Loty: 39
Kilometry: 77 320
ojjj bym oszalał jakby małpiszon zabral :shock: :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Sie 2017 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lisek1910 napisał(a):
WItam, wybieram sie z kobieta do Malagi 23.09 - 26.09(trzy pelne dni). Mamy wypozyczone auto i powoli ukladam plan podrozy.Zaznacze ze czytalem rozne relacje stad co ludzie odwiedzali..
Szukam miejsca gdzie moglbym sie oświadczyc mojej wybrance... pierwsza mysl to Gibraltar na skale a dalej niestety zero pomyslow..
Pomożcie wybrac ciekawe opcje do zwiedzania i kilka rad co jeszcze bym mogl brac pod uwage!
Dodam ze to bedzie 4 miesiac ciąży;p
Licze na Was doswiadczeni podroznicy :D


Ale po co ten sztress z Gibraltarem, na dodatek w 4 m-c ciazy?
Pomysl bardziej o jakims fajnym pierscionku, ktory bedzie sie podobal. ;)
A co najbardzie interesuje i ile gotowi jestescie wydac na taka podroz?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Sie 2017 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
plaża Valdevaqueros w Tarifie z kite'ami w tle // plaża Bolonia z wydmami kilka kilometrów dalej

Nerja

Gibraltar też wg mnie ok, nie wiem gdzie tam 'sztressss' jak tu kolega napisał

podczas przejażdżki bryczką w Sevilli lub w Cordobie


uważaj na upały, nie wiem jak takie rzeczy wypływają na kobietę w ciąży, ale pod koniec września tam ciągle może być bardzo gorąco - mam na myśli 'interior' [Sevilla/Cordoba/Granada], nad morzem powinno być OK
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Sie 2017 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Chodzilo mi, ze moze byc uciazliwe i za goraco, jak na podroze w 4 m-c ciazy, a w Maladze sa fajne, romantyczne miejsca np. Monte de Gibralfaro, szczegolnie wieczorem ze wspaniala panorama na miasto. ;)
Moim zdaniem idealne miejsce na taka okazje.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Sie 2017 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
cccc napisał(a):
Chodzilo mi, ze moze byc uciazliwe i za goraco, jak na podroze w 4 m-c ciazy, a w Maladze sa fajne, romantyczne miejsca np. Monte de Gibralfaro, szczegolnie wieczorem ze wspaniala panorama na miasto. ;)
Moim zdaniem idealne miejsce na taka okazje.



jakbym był dziewczyną i chłopak oświadczył by mi się w Monte de Gibralfaro to definitywnie bym takie zaręczyny odrzucił, i powiedział żebyśmy pojechali do Alhambry albo do Alcazaru w Sevilli, tam powtórzyli całą scenę i że wtedy przyjmę
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Sie 2017 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
rw30 napisał(a):
jakbym był dziewczyną i chłopak oświadczył by mi się w Monte de Gibralfaro to definitywnie bym takie zaręczyny odrzucił, i powiedział żebyśmy pojechali do Alhambry albo do Alcazaru w Sevilli, tam powtórzyli całą scenę

Na szczescie nie jestes dziewczyna, na dodatek w 4 m-cu ciazy. :lol:
Czy piszesz na serio, ze Twoim zdaniem podjecie az tak waznej decyzji zyciowej zalezy definitywnie od konkretnego miejsca???
Jakby dziewczyna mi tak powiedziala, to ja bym juz nic nie powtarzal, tylko przeprosil za jedna wielka pomylke i podziekowal. ;)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Sie 2017 12:45 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 51
Loty: 39
Kilometry: 77 320
Dziękuję Wam za cenne wskazówki !!:) Wszystkie miejsca dokładnie przeanalizuje i coś wybiorę.
Widzę jej reakcje co do Gibraltaru i to miejsce bardzo chciała odwiedzić.
Dobiorę jakąś ciekawą lokalizację na nocleg, możę niedaleko tych plaż :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sie 2017 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
cccc napisał(a):

Czy piszesz na serio, ze Twoim zdaniem podjecie az tak waznej decyzji zyciowej zalezy definitywnie od konkretnego miejsca???


nie, nie na serrio

chodzi mi o to ze skoro niedaleko sa naprawde piekne i okazale zamki, to lepiej to zrobic w pieknym i okazalym, a nie w tym zalosnym Gibralfaro
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Wrz 2017 10:24 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Polecam KADYKS, zachód słońca przy Castillo de San Sebastian, tam przy skałach :)
Działa, sprawdziłem :)
przy okazji, przy samej katedrze jest hotel La Catedral, z basenem na dachu, również polecam ;)

Załączniki:
1.JPG
1.JPG [ 32.22 KiB | Obejrzany 2388 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Wrz 2017 10:36 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 51
Loty: 39
Kilometry: 77 320
Super, gratulacje ?. Chyba zostanę przy Gibraltarze..uroki zachodu słońca są niesamowite a ja tam chyba będę w południe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Wrz 2017 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lisek1910

Tak jest, tak trzymaj i sluchaj tylko samego siebie, a nie podpowiedzi na forum, w sumie to Twoje zareczny. ;)
Ja i tak bardzo podziwiam Uzytkownikow, ktorzy upubliczniaja takie wydarzenia na forum.
Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group