Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 08 Wrz 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
@Japonka76 robisz dzieci w balona :?:






:lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 09 Mar 2018 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Warto się wybrać w kwiecień/maj na Zanzibar? Jak tam wygląda pora wilgotna?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 07 Mar 2019 14:48 

Rejestracja: 26 Sie 2017
Posty: 12
Na plażowanie prawie każda pora roku dobra, my byliśmy w lutym i prawie zero deszczu, w marcu może trochę popadać, ale na pewno będzie gorąco.
Na północy nie ma pływów i można plażować na plaży, ale na wschodzie już gorzej, bo codziennie jest kilka odpływów i raczej wodorostu ciągną się na 100-200 metrów w głąb, choć bywa, że woda podchodzi prawie pod hotel.
A jeśli chodzi o transport to ceny transferów w stosunku do wynajmu są podobne i osobiście myślę, że się nie opłaca wynajmować. To znaczy my zdecydowaliśmy się na kierowcę z którym dogadaliśmy jeszcze wycieczki z Polski i zaproponował tak dobre ceny, że auto wychodziłoby podobnie, ale wygoda jest dużo większa, jeśli zawiozą cię gdziekolwiek chcesz. Dodatkowo ogromny plus to ceny targowania na miejscu, nam kierowca bardzo pomógł przy płatnościach na miejscu, dzięki temu tanio wzięliśmy sami np. łódkę w Kizimkazi, gdzie pływaliśmy z delfinami (polecam zamiast Safari Blue). Lub po prostu możecie ustalić jedną cenę za całą opcję, też jest ok. Namiary do kierowcy, jeśli ktoś chętny: Habibu (w necie Zanzibar with Cleva) tel. +255 777 159 976 . Wszystko można z nim dogadać przez whatsappa (z Polski i na Zanzi). Jeśli wspomnicie, że od Damiana z Polski, to pewnie da rabat :) Zdecydowanie polecam takie wycieczki po Zanzibarze i oczywiście transfer z lotniska z tym gościem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Juska lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:09 

Rejestracja: 01 Mar 2016
Posty: 3
Dzien dobry,

Czy był ktoś na Zanzibarze w maju ? Bo są bilety w przystępnej cenie na majówke i zastanawiam się nad wyjazdem, ale znalazłem rózne informacje na temat pogody. Jak to jest z tą porą deszczową ?
Z góry dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:45 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 81
A mógłbyś zdradzić gdzie znalazłeś te takie bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:53 

Rejestracja: 01 Mar 2016
Posty: 3
Na głównej były. 2,2k to pewnie żadna promocja, ale mi cena pasuje. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:15 

Rejestracja: 25 Sty 2020
Posty: 2
Witaj Gosia,
zapoznałam się szczegółowo z Twoją relacją i dziękuję, bo jest ona bardzo przydatna dla mnie :)
Wybieramy na Zanzibar i miałabym kilka konkretnych pytań. Czy mogłabyś napisać do mnie na priva - ja z nieznanych mi powodów nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości :(
Przede wszystkim chcemy polecieć w drugiej połowie marca, bo tylko ten termin jest dla nas możliwy na urlop. Doczytałam już w ogólnych informatorach, że w marcu rozpoczyna się pora deszczowa. Staram się jednak zasięgnąć więcej informacji jak to faktycznie wygląda w rzeczywistości.
Będę wdzięczna za kontakt. Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Nie możesz wysłać wiadomości prywatnej bo ta opcja jest dostępna po napisaniu co najmniej 5 postów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 25 Sty 2020 20:46 

Rejestracja: 25 Sty 2020
Posty: 2
Dziękuję za informację :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group