Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Maj 2014 10:00 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Nie wiem czy było.

Wizz Air cofa się w rozwoju. W Ryanair zmieniono zamknięcie bramki z 30 na 20 minut przed lotem, tymczasem na moich przed momentem wydrukowanych kartach na loty Wizz Air zamknięcie bramki jest na 40 minut przed lotem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Maj 2014 10:03 

ale życie to weryfikuje i tak w 99 % boarding oraz wejście na pokład w wizzair nie zaczyna się wcześniej niż 30-20 minut przed lotem (zależy im na wcześniejszym przybyciu, tyle)
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Maj 2014 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Wczoraj drukowałem karty Wizzair i mam 30 minut... 40 minut mam ale na check-in z bagażem rejestrowanym
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Maj 2014 10:43 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Sprawdziłem jeszcze raz - wygląda to tak jak w załączniku.

Wiem że chodzi o wcześniejsze przybycie, ale też o fakt. Miałem 2 razy w życiu przypadek zakończonego boardingu pół godziny przed lotem. Da się? Da się. Dla pewności teraz trzeba być 40 a nie 30 min przed i tyle.

Załączniki:
w6.PNG
w6.PNG [ 25.57 KiB | Obejrzany 2406 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Maj 2014 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Też sprawdziłem jeszcze raz i jednak mam 14.25 zamknięcie, 15.05 wylot więc 40 min. A wydaje mi, że czytałem gdzieś wczoraj podczas odprawiania się info pisane, że jest 30 min :?
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Maj 2014 12:29 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
U mnie podobnie na locie WAW - CRL jest 40 min przed odlotem zamknięcie bramki - w praktyce i tak będzie pewnie 20-15min ;)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Maj 2014 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 153
U mnie to samo, jeżeli w praktyce będzie tak samo jak było wcześniej to po co ta zmiana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Maj 2014 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
karin861 napisał(a):
U mnie podobnie na locie WAW - CRL jest 40 min przed odlotem zamknięcie bramki - w praktyce i tak będzie pewnie 20-15min ;)

Gorzej, jesli w praktyce bedzie jednak 40min wczesniej, a przeciez moze sie to zdarzyc na ktoryms locie. Odmowa wejscia na poklad to malo przyjemna sprawa, a teraz maja do tego prawo az 40min przed odlotem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:04 

ze swej strony jedynie dodam, a leciałem wizzair lotami rannymi, popołudniowymi i nocnymi, i nie zdarzyło się, by boarding rozpoczął się wcześniej niż 20-15 minut przed wyznaczoną godziną lotu (nie dotyczy oczywiście lotów opóźnionych), wyżej napisałem według mnie z czego wynika zmiana czasów przybycia na kartach pokładowych wizzair
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:11 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
Anonymous napisał(a):
ze swej strony jedynie dodam, a leciałem wizzair lotami rannymi, popołudniowymi i nocnymi, i nie zdarzyło się, by boarding rozpoczął się wcześniej niż 20-15 minut przed wyznaczoną godziną lotu (nie dotyczy oczywiście lotów opóźnionych), wyżej napisałem według mnie z czego wynika zmiana czasów przybycia na kartach pokładowych wizzair


A mi sie zdarzylo i to kilkakrotnie w przypadku lotow porannych (miedzy 5 a 7 rano).
Chocby na trasie WAW-LTN czesto boarding zaczyna sie wlasnie w okolicy 5:20-5:30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:25 

U mnie lot wizzair z Katowic do Luton 21.03.2014r. o 6:00 i ok. 5:40 stałem jeszcze przed gate, oczywiście cofam to co napisałem, gdyż zapomniałem, że wizzair lata z Warszawy Chopin i tam może faktycznie boarding rozpoczynają dużo wcześniej ;) pozdrawiam
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
W WAW jeśli samolot z poprzedniej rotacji przyleci przed czasem to obecnie często boardnig zaczynają 40min przed odlotem, a bramkę potrafią zamknąć na wyznaczone 30min wcześniej, zatem zalecam ponktualność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Maj 2014 16:10 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
panprofesor82 napisał(a):
W WAW jeśli samolot z poprzedniej rotacji przyleci przed czasem to obecnie często boardnig zaczynają 40min przed odlotem, a bramkę potrafią zamknąć na wyznaczone 30min wcześniej, zatem zalecam ponktualność.


tak miałem przy locie WAW-BCN 28.04, samolot z poprzedniego lotu przyleciał przed czasem, boarding zaczął się 45 minut przed odlotem.
A co do punktualności to jest ona zaletą u królów, u reszty winna być obowiązkiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Maj 2014 16:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Hmm... ja niestety kiedyś miałam z tym problem.
Spóźniłam się na odprawę na Okęciu, było 35 minut przed odlotem do Mediolanu i nie przyjęto mi już bagażu. W związku z powyższym nie odprawiłam się i nie poleciałam.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Maj 2014 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Nie mówimy o bagażu ale o boardingu. Po prostu z tej informacji wynika że trzeba bardziej uważać bo mogą odmówić wejścia na pokład. Tylko wydaje mi się że ta informacja dotyczy tylko tych osób co lubią żyć na krawędzi i zjawiają się tuż przed lotem. Ja zwykle jestem jakieś półtorej godziny przed i ani mnie to info ziębi ani grzeje ;)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 13 Maj 2014 17:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Życie na krawędzi też może być fajne :)
Akurat ja miałam wtedy straszliwego pecha, bo był wypadek, zablokowana jezdnia i ogromny korek na lotnisko.
I te 5 minut przesunęło mój wylot o jeden dzień. I nie będzie boardingu jak masz bagaż rejestrowy, którego nie możesz odprawić.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 13 Maj 2014 17:10 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Czasem ktoś moze sie zasiedziec w lounge'u, wiec o te 10 min skróci sie niestety pobyt tamże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 13 Maj 2014 17:21 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
Japonka76 napisał(a):

I te 5 minut przesunęło mój wylot o jeden dzień. I nie będzie boardingu jak masz bagaż rejestrowy, którego nie możesz odprawić
.


Wydaje mi sie, ze kiedys bylam swiadkiem podobnej historii na LTN. Mloda dziewczyna 'w pospiechu' zjawila sie pod bramka odlotu z duza walizka (na oko 70cm) i poprostu musiala zaplacic za ponadwymiarowy bagaz podreczny. Bagaz ten zostal jej zabrany w trakcie boardingu i umieszczony w luku.
Kosztowalo to na pewno slono ale czasem to moze sie okazac najlepsze wyjscie z sytuacji jesli komus zalezy na locie w danym dniu. Swoja droga zakup nowego biletu na kolejny lot pewnie wcale nie bywa tanszy.
Minus jest taki ze przy kontroli security zapewne musiala wyrzucic wszystkie 'zakazane' przedmioty jak chociazby plyny powyzej 100ml.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group