Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Wrz 2014 11:28 

To w takim razie 597 za lot dla jednej osoby to pewnie też nie jest dobra oferta? :( Szukam czegoś lastminutowego na teraz, jest szansa, że na wylot za kilka dni cena czarterowego lotu jeszcze spadnie? W biurze podróży tygodniowy wypad na Zakynthos to 1500zł dla jednej osoby, więc mimo kompletnego braki doświadczenia postanowiłam popróbować to jakoś zbić, jaca może coś doradzisz :)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 22 Wrz 2014 18:16 

Hmm
Ja swoje wyjazdy, dopasowuję do tanich lotów.
Jak jest 297 RT do Grecji, lub mniej to kupuję.
A tak na zawołanie :D pod konkretny termin to ciężko, chociaż możliwe.
Trzeba śledzić stronę TUI, na bieżąco. ;)
 PM off  

#23 PostWysłany: 25 Wrz 2014 11:18 

Ślędzę, codziennie od tego zaczynam :D
Nie zdecydowałam się na ten lot, a gdzieś jeszcze można szukać? W sezonie, na początku było sporo tanich ofert do Grecji, a teraz nic :( Zastanawiam się w desperacji czy nie zdecydować się na jakaś ofertę z TUI normalną przelot+noclegi, ale to na Zakhyntos wychodzi 1500zł za osobę w last minute i i tak wydaje mi się, że można sporo taniej... wiadomo, jak się chce bardzo jechać to się już potem nerwy włączają, że nic nie będzie. A tak sobie tę Grecję wymarzyłam w tym roku! :)
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 25 Wrz 2014 11:41 

Obawiam się, że w tym sezonie już nic nie będzie taniego z TUI, bo kończą sezon. Dużo fajnych ofert było pod koniec sierpnia i początkiem września. Nawet inne wyspy już przetrzebione.
Ja bym pomyślał ew. o zmianie miejsca na inne , a Grecję odwiedził wiosną.
Można teraz polecieć tanio np. do Portugalii. Piękny kraj , ciągle cieplutko, byłem tam w listopadzie i było trochę ludzi na plażach. Na miejscu tez niedrogo. No ale nie wiem , czy czujesz się na siłach ,zorganizować taki wypad. To trochę bardziej skomplikowane , niż czarter TUI.
Ale nie święci garnki lepią.. :mrgreen:
 PM off  

#25 PostWysłany: 25 Wrz 2014 12:26 

To może przeniesiemy się do wątku o Portugalii? :D W Grecji też chyba jest jeszcze ciągle ciepło, co? Mi zależało na plaży i słońcu, potrzebuje standardowego wypoczynku, miałam ciężki rok. Ale organizacji wypadów się nie boję i Portugalia też jak najbardziej wchodzi w grę, jestem podatna na polecanki, a widzę, że też latasz z Katowic, więc masz posprawdzane rzeczy :)
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 25 Wrz 2014 12:43 

Jak chcesz koniecznie Grecję, to jest Kos z Krakowa Ryanairem 1-8 październik za 550 RT.
Wprawdzie nie super tanio, ale do przyjęcia i bezpośrednio. Na miejscu dużo nie wydasz bo już po sezonie. Jest potężny wątek o tej wyspie, w którym też się udzielałem
PS Ja teraz przygotowuję Portugalię i Maderę dla siebie, ale nie w wariancie plażowym. Bo już się wyleżałem w tym roku dosyć. :D
Będą "atakowane" Porto, Lizbona, Fatima , lewandy na Maderze itp. ;)
 PM off  

#27 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:02 

Właśnie sprawdzałam teraz Ryanaira do Krety, bo tam też widziałam przelot za 147zł, ale z powrotnymi już gorzej, ale tego Kosa nie widzę. A na kiedy się szykujesz na Portugalie, też jakoś teraz? Coś fajnego z Katowic tam lata?
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:08 

Bo to ostatni lot z Krakowa na Kretę. :D Dlatego nie ma powrotnego. Zostały jeszcze tylko loty na Kos, z wysp greckich. Ten lot, który podałem jest aktualny.
 PM off  

#29 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:29 

A tak, już widzę. Kombinuję jeszcze, czy nie wziąć tej Krety z Katowic albo Wrocławia, a potem pokombinować tani powrót jakoś łączony, ale nigdy nie robiłam takiej symulacji, więc na razie ciężko mi idzie. Ale Kreta z Katowic jest jeszcze 10.10 za 147zł (powrotny 569zł więc słabo). Jakieś pomysły gdzie można lecieć tanio z Krety?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Zakynthos
#30 PostWysłany: 25 Lis 2014 18:48 

Moi Drodzy w maju wybieramy się z narzeczoną na Zante do Kalamaki powiedzcie gdzie najtaniej wypożyczę samochód?
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 11 Gru 2014 14:23 

Loty: 8
Kilometry: 8 898
Podbijam. wybieram się z chłopakiem na Zante we wrześniu i nie wiem jaką miejscowość wybrać. Zależy mi na pięknej plaży obok, średnio rozrywkowym miejscu (na pewno nie Laganas, które tętni życiem dniem i nocą- z tego co czytałam), ot tak żeby było kilka pubów, dyskotek, ale raczej nastawiam się na odpoczynek w spokojniejszym i mniej turystycznym miejscu ale równie pięknym. Planuję też wypożyczyć kłada, albo skuter - może ktoś polecia jakas wypozyczalnie i przyblizy ceny tych srodków lokomocji. Z góry dziękuje za odpowiedź :)
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 04 Kwi 2015 18:31 

hej potrzebne namiary na zakunthos na wypozyczalnie skuterow/samochodow ktos cos poleca ?

-- 04 Kwi 2015 18:31 --

hej potrzebne namiary na zakunthos na wypozyczalnie skuterow/samochodow ktos cos poleca ?
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 04 Kwi 2015 20:25 

fotom napisał(a):

-- 04 Kwi 2015 18:31 --

Zapytaj tu:
http://autoway.com.pl/

Robili mi ofertę na małe auto (micra) na 4dni-170€, zależy mi żeby to załatwić z PL, bo Rodzice są niejęzykowi.
 PM off  

#34 PostWysłany: 06 Kwi 2015 14:07 
Awatar użytkownika

Loty: 74
Kilometry: 126 865
niebieski
Ja byłam 7 lat temu na Zakynthos, ale myślę, że miejsca, które mnie wówczas zauroczyły są nadal piękne :)
*Trasa od Keri przez Kiliomeno, gdzie można kupić miejscowe specjały, także wino-Porto Roxa-Porto Limnionas z restauracją widokową-dalej Zatoka Wraku z góry-klasztor Anafonitria-by dojechać na kraniec wyspy do Skinari
*Porto Vromi, z którego wypływa się stateczkami do Zatoki Wraku, bilety kupuje się na miejscu w porciku.
*plaża Dafni,
*plaża Gerakas,
*rejs na Błękitne Groty z Ag.Nikolaos, nie trzeba jechać wcześnie rano, jak ktoś napisał wcześniej, by wypłynąć, my ruszyliśmy w rejsik o 11, bilety kupowane na kilkanaście minut przed rejsem ;)
*po rejsie polecam zrelaksować się w naturalnym spa czyli zatoczce Xigia-ujście źródeł siarkowych w morzu,
*wzgórze Bochali szczególnie wieczorem, kiedy tętni życiem, przyjemnie podziwiać oświetlone miasto ze szklanką czegoś zimnego;)
*rejs na Marathonisi (wyspę żółwi) z Laganas.

#35 PostWysłany: 06 Kwi 2015 14:38 

niebieski
Ja liczyłem na autobusy, ale tam jadą ze trzy na dzień, a w roboty tylko niektóre linie, więc niestety trzeba będzie wynająć furmankę.
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 07 Kwi 2015 15:40 

Mam pytanie odnośnie cen w restauracjach/tawernach? Ile trzeba liczyć na osobę za obiad?
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 07 Kwi 2015 15:46 

Takie rzeczy to tylko w... dziale "Jedzenie". Jest nawet osobny wątek o Zakynthos.
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 07 Kwi 2015 15:50 

rzeczywiście jest :) dziękuję
 Relacje PM off
Anonim3 lubi ten post.

#39 PostWysłany: 17 Maj 2015 11:01 

Loty: 22
Kilometry: 56 054
Czy zabrać ze sobą zestaw do nurkowania ? chodzi mi o maskę i fajkę. Mam zamiar pojeździć po wyspie i zastanawiam się czy brać ze sobą ten sprzęcik. W Egipcie to podstawa, nie wiem jak na wyspie.

#40 PostWysłany: 17 Maj 2015 11:33 

Zabierz. :D
Lecisz z biurem podróży Itaka
http://www.fly4free.pl/forum/grecja-piaszczyste-plaze,1481,71923

Tam masz bagaż rejestrowany do 23 kg.
Weż też płetwy. Bo butla z tlenem chyba już nie wejdzie. Ale na miejscu można wypożyczyć.
Pani rezydentka Ci podpowie gdzie. :mrgreen:
 PM off  

[ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości