Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sie 2019 09:06 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 12
chcę zakupić trochę sprzętu w Walmarcie. Jako że tego co potrzebuję ( wybrany model namiotu i sprzęt campingowy) nie ma na miejscu, to wybieram na walmart.com opcję Free PickUp (możliwość odebrania w terminie 7 dni w wybranym sklepie) i problem jest przy płaceniu kartą. Próbowałem walutową T-Mobile (Alior), Revolutem, Paypalem. Mimo że pobiera mi kasę to transakcja jest odrzucona. Piszą że nie są w stanie zweryfikować moich danych. Przy płatności trzeba podać adres i ZIP code oraz numer telefonu. Wpisuje adres motelu w którym się zatrzymuję na pierwszą noc w US. Numer mój polski nie wchodzi w żaden sposób, więc też podaję numer do motelu.
Za każdym razem transakcja odrzucona. Coś robię źle? Macie jakieś doświadczenie w tej materii.?.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Sie 2019 11:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 29 Sie 2019 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
Walmart online przyjmuje tylko amerykańskie karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
steel33333 lubi ten post.
steel33333 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Sie 2019 11:57 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 12
Dzięki za info, szkoda że tylko amerykańskie. Myślałem że pieniądz to pieniądz :)
Czyli asortyment w walmarcie bardzo mi to zawęziło, tylko to co znajdę na miejscu w sklepie mogę kupić, lipa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sty 2020 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Nie zgadzam się. :)

W sierpniu kupiłem w Walmarcie śpiwory i inny kempingowy szpej do odbioru w Oakland. Płatne zieloną kartą Aliora via PayPal.

Nie odebrałem wszystkich zakupów (bo mi się nie chciało), to czego nie odebrałem po paru dniach samo jako zwrot wróciło na kartę.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Sty 2024 15:53 

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 17
Loty: 14
Kilometry: 45 925
Trochę odkopie, czy ma ktoś jakiś prosty sposób na zakupy online w walmart jeśli na dany produkt nie ma opcji pick up a ja nie mam żadnego adresu w stanach na który mógłbym odebrać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group