Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Kwi 2021 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Szybkie pytanie - czy w Playa del Carmen jest jakieś miejsce, gdzie można za rozsądne pieniądze kupić jakieś pamiątki /prezenty (koszulki, jamaki, kapelusze, itd.)? W pobliżu Quinta Avenida widzę, że jest zdzierstwo. Jestem tu przy okazji testowania. Może jest jakiś rejon, gdzie nie ma takiego koszenia gringosów?
Tak, wiem, trzeba było kupować gdzie indziej, ale tak wyszło :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 22 Kwi 2021 20:43 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
W markecie Aki masz kubki i magnesy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2021 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Wczoraj wieczorem chwilkę pochodziliśmy po Playa del Carmen. O ile strefą handlowa, to jakieś szaleństwo (cenowe i jarmarczne), to mogę polecić mały sklep z lokalnymi wyrobami, niektórymi tandetnymi, ale w większości dobrej jakości, który jest ciut na uboczu.
Sprzedawca jest bardzo sympatyczny i nienachalny, a ceny bardzo przystępne. Poncha mają tam tylko po 240 pesos. Kolega wziął 5 :D (wcześniej w innym sklepie, za jedno chcieli 1200!). Ja sam wziąłem tylko kolorowy, bawełniany plecak za 220.

Sklepik jest pomiędzy bramą na teren kompleksu Playacar, a domem towarowym Paseo del Carmen, mniej więcej tu (po prawej stronie, idąc do Paseo):

Image

Mają też koszulki w dobrych cenach i inne towary. Nie ma tu tego całego naganiania i hałasu, który panuje kilkadziesiąt metrów dalej. Polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group