Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2019 15:46 

Rejestracja: 23 Sty 2012
Posty: 34
Czy ktoś wie o strajku jutrzejszym we Włoszech?? Otrzymałem maila z linii Easyjet
"Dear Dawid

We are very sorry to inform you that due to National strike action affecting Ground Handling Services in Italy, your easyJet flight 4653 to VCE on 15-FEB-19 has been cancelled.

We understand that cancelling your flight will have inconvenienced you and your travel plans. Please be assured we will do all we can to help you make quick and suitable alternative arrangements.

Please read the information below for details on how to manage your booking.

In accordance with EU261 regulations, you will not be entitled to claim for compensation as a result of the industrial action. You will be entitled to claim for reasonable expenses, further information is detailed on our website. Reimbursement of expenses can be claimed by submitting your receipts using our Webform and selecting ‘expenses claims’ in the drop down list.

"

Czy to prawda że nie przysługuje mi odszkodowanie ? tylko zwrot za bilety
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 14 Lut 2019 16:01 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
prawda.. linie nie maja na to wplywu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2019 16:04 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dokładnie. Musisz wypełnić na ich stronie formularz i dostaniesz zwrot lub zamianę(przynajmniej tak było u mnie) na inny lot EasyJet. Ewentualne wydatki( jedzenie , taxi itp.) także powinny być pokryte. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2019 17:41 

Rejestracja: 23 Sty 2012
Posty: 34
Dzięki za odpowiedź :) aczkolwiek myślałem że linie powinny być poinformowane szybciej o planowanym strajku a tak tylko 24h przed
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group