Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szklarska Poręba
#1 PostWysłany: 07 Cze 2016 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Będąc w Szklarskiej Porębie warto wstąpić do restauracji o nazwie Niebo w gębie. Bardzo duże porcje i stosunkowo niewysoka cena.
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Szklarska Poręba
#2 PostWysłany: 07 Cze 2016 13:06 

Rejestracja: 22 Gru 2015
Posty: 150
Z tego co pamiętam to tam są 2 knajpy o zbliżonych nazwach, nie wiem czy jest 1 właściciel?
Pierwsza z dopiskiem retro jest na głównej ulicy (dk3), tutaj jadłem i zgodzę się z powyższym wszystko ok
https://www.google.pl/maps/@50.8273986, ... 56!6m1!1e1

a druga na 1 Maja, przechodziłem obok :)
https://www.google.pl/maps/place/Niebo+ ... 63!6m1!1e1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szklarska Poręba
#3 PostWysłany: 19 Lip 2016 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Akurat miałem na myśli tą obok której przechodziłeś :)

Restauracja z dopiskiem Retro jest według właścicieli tej pierwszej ich kopią robiącą interes na ich sławie :)
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szklarska Poręba
#4 PostWysłany: 18 Sie 2017 13:02 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 239
Loty: 59
Kilometry: 128 088
nie w Szklarskiej P., ale w miejscowości obok - w Piechowicach - przed Szklarską jadąc od strony Jeleniej Góry. Smaczne jedzenie, uczciwe porcje, fajna atmosfera, chociaż czasem sporo ludzi i dłużej się czeka - restauracja OdNova.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szklarska Poręba
#5 PostWysłany: 18 Sie 2017 14:18 

Rejestracja: 27 Sie 2013
Posty: 26
Polecam również restauracje "Niebo w gębie" . Porcje nie do przejedzenia na jedną osobę a do tego kieliszek nalewki gratis przynajmniej latem tego roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szklarska Poręba
#6 PostWysłany: 06 Sty 2021 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2226
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy ktoś poleci coś na „wynos” ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szklarska Poręba
#7 PostWysłany: 25 Sty 2023 00:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Będzie trochę o Szklarskiej i trochę o okolicy.
1) Karczma Stary Winkiel- część potraw dobra, część potraw kiepska. Na plus ceny- przyzwoite jak na te po polskiej stronie granicy. Czy poleciłbym? Chyba nie.
2) U Dvou kocourů Harrachov- Bardzo smacznie, szybko podane, przyjemna obsługa. Ładne wnętrze, na środku stoi duży piec kaflowy, który mocno ogrzewa lokal. Na minus- nie mają swojego parkingu, w pobliżu ale nie bezpośrednio pod jest płatny parking miejski. Ceny wyższe niż w innych czeskich knajpach, w których jedliśmy ale nie jest drogo (zestaw ser+frytki+sos ok 230 koron)
https://udvoukocouru.cz/pl/
3) Bar w pensjonacie Tesla w Harachovie- tuż przy wyciągu. Wystrój, obsługa i atmosfera jak z lat 90tych. Jedzenie poprawne (poza szarlotką- to była porażka). Ceny takie same jak w restauracji nr 4. Zdecydowanym plusem jest lokalizacja, gdy jeżdzimy na nartach- tuż obok trasy. Wystarczy odpiąc narty i przejść 15m. Czy polecam? Jak już odepniemy te narty, to zdecydowanie lepiej przejść 100m i wejść do lokalu nr 4
4) Restaurace David w Harrachovie- bardzo łądne miejsce, resturacja w hotelu ale ceny normalne.Duże porcje ładny wystrój, miła obsługa a przedewszytkim bardzo dobra kuchnia. Jedliśmy tam dwa razy i było bardzo dobrze. Polecam królika, kaczkę oraz placek karkonoski( wyśmienite placki i gulasz!). Ceny bardzo przyjemne. Miłym akcentem jest to, że dzieciaki dostają menu w formie kolorowanek i koszyk z kredkami. Rodzice zrozumieją co teraz napiszę- dobrej jakości kredkami oraz super natemperowanymi! Jeżeli będziecie decydować się na deser to polecam zestaw lodowy dla dzieciaków. Świetnie go serwują, latorośl była zachwycona. Minus- nie można płacić kartą. Za to można płacić w Koronach, EUR, PLN. Pierwszy raz płaciłem za jeden obiad w 3ech walutach.
http://restauracedavid.cz/
5) Ubytování Pivovar Trautenberk-Mała Upa, na przełęczy Okraj, po stronie czeskiej.Świetna kuchnia, fajny wystrój, super sprawna obsługa, ktrótki czas oczekiwania. Na miejscu jest borwar, w którym warzą swoje piwo. Przystępne ceny. Miejsce godne polecenia.
https://www.pivovartrautenberk.cz/
6) Bar Smaki Natury- Kowary. Taki bardziej bar niż resturacja. Wyśmienite jedzenie w stylu domowym albo może jak u babci, którapysznie gotuje! Dodatkowo serwowane na zastawie porcelanowej z Boleslawca!! Ceny przystępne. Bardzo, bardzo polecam!
https://www.facebook.com/SmakiNaturyKowary/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group