Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Maj 2022 13:02 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Hej, czy kupując bilet lotniczy jesteśmy ubezpieczeni podczas podróży samolotem?

Mój case: Lecę z 1 czerwca z WAW do Doha Qatarem i dalej do BKK. Wylatuję z WAW po 17, w DOHA będę przed północą i rano kolejnego dnia w BKK. Czy jest sens kupować ubezpieczenie od 1 czerwca, czy lepiej oszczędzić kilkanaście zł i kupić od 2, bo na pokładzie tak czy siak jesteśmy ubezpieczeni? Chodzi mi głównie o jakieś problemy zdrowotne, nie z winy przewoźnika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 12 Maj 2022 13:11 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Kol. @luc4s
Ty tak na serio? Czy chcesz spowodowac 'gownoburze', tfu: dyskusje.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Maj 2022 13:15 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Ile placiles za lot Qatarem, ok 3k?
Ile kosztuje ten jeden dzien ubezpieczenia, 15 zl?

I pytanie na ile wyceniasz swoja roboczogodzine, skoro tracisz czas o pytanie o takie prozaiczne kwestie..
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Maj 2022 13:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Niektóre ubezpieczenia mają także odszkodowania za opóźnienia lotu, np. za mgłę. Serio 10-15 zeta to duży majątek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Maj 2022 13:42 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Zadałem konkretne pytanie, czy linia lotnicza podczas lotu ubezpiecza pasażerów. Nie róbmy dywagacji, czy chcę oszczędzić 15 zł czy nie (nie jest to 15 zł, bardziej 100 przy 2 osobach i dobrej polisie). Za 100 zł mam 4 noclegi w BKK.Poza tym ideą tego forum jest właśnie cebulenie tam, gdzie się da, więc nie wiem, co Was dziwi w moim pytaniu. Jeżeli nie muszę wydawać na cos niepotrzebnie kasy to nie wydaję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Maj 2022 13:48 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Linia moze i ubezpiecza Ciebie - zapytaj przewoznika.

Co w sytuacji w ktorej Ty wylejesz goraca kawe czy herbate na inna osobe? Albo po pierwszym odcinku linia odmowi Ci kolejnego przelotu (osobiscie mialem taka sytuacje i otrzymalem odszkodowanie za noclegi i poniesione straty). Moze jednak warto sie ubezpieczyc?

A jezeli uwazasz ze nie warto to ryzykuj.
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group