Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Kwi 2016 22:08 

Rejestracja: 05 Kwi 2016
Posty: 5
Drodzy,
pierwszy mój post, więc proszę o wyrozumiałość, zwłaszcza w kwestii adekwatności pytania w kontekście jego umiejscowienia na forum.

W październiku wybieramy się we dwójkę do Barcelony, skąd planuję na tę chwilę z grubsza:
1. chwilka w Barcelonie (już zwiedzona niegdyś, ale że ukochana to chociaż trochę przełazić trzeba)
2. Tarragona (1 dzień)
3. Girona (1,5 dnia)
4. Pubol
5. Figueres
6. Roses
7. Cadaques
8. Saragossa
9. Huesca
10. Toledo
11. Consuegra
12. Madryt (koło 2 dni)

Mamy ok. 2 tygodnie. Pytanie brzmi, czy coś sobie darować na rzecz czegoś innego w regionie/okolicach? Rozważałam np. Empuriabrava w drodze do Cadaques, ale odnoszę wrażenie, że to stricte turystyczna okolica, czego staram się unikać... rozważam obecnie darowanie sobie Roses na rzecz Besalu.
Będę wdzięczna za wszelkie porady / sugestie.
Z góry dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 05 Kwi 2016 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Fanka Dalego?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Kwi 2016 00:14 

Rejestracja: 05 Kwi 2016
Posty: 5
Dalego jak najbardziej - choć wiem, że nie każdemu ta estetyka pasuje. Poza Dalem - ogólnie miłośniczka Hiszpanii. Akurat trafił się całkiem fajny lot w preferowanym okresie, więc stanęło na trasie Barcelona-Madryt. A że czasu trochę, to fajnie by było co nieco zobaczyć. Zwłaszcza mniej znanych, a urokliwych miejsc, których przecież nie brakuje.

Głównym problemem może się okazać fakt, że będziemy podróżować komunikacją publiczną, więc niestety, miejsca nieoznaczone na mapie zapewne nie za bardzo wchodzą w grę :(
Wszelkie propozycje i sugestie mile widziane - z takowych w dużej mierze zrodził się pierwotny plan wycieczki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Kwi 2016 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Ja bym naj sam pierw zobaczył jak wygląda dojazd komunikacją publiczną do tych miejsc...
Tarragona, Girona - wiadomo, że nie będzie problemów.
Ale do Cadaques pojechać i wrócić tego samego dnia to może być problem.
Besalu wielu osobom się podoba.
Roses to raczej mało atrakcyjne miasto; nie na tyle żeby tam się tłuc.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Morwa32 lubi ten post.
Morwa32 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Kwi 2016 21:06 

Rejestracja: 05 Kwi 2016
Posty: 5
@namteH

Taaak, co do Cadaques to bym faktycznie chciała się ewentualnie zatrzymać na noc i stamtąd wyruszyć skoro świt dalej.

Wielkie dzięki za opinię nt. Roses, bo ty był/jest taki wątpliwy punkt wyprawy. Przeglądałam to forum w poszukiwaniu wskazówek i zauważyłam, że jesteś niezastąpiony! :) potwierdziło się :)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 06 Kwi 2016 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
wywalic Zaragoze, w Gironie spokojnie 1 dzien wystarczym ,Huesca? tam jest cos ciekawego? tzn nie wiem, nie bylem, ale lekko powatpiewam

jakby pogoda byla dobra to polecam l'Estartit i wycieczke kajakiem na Isles Medes + snorkelling tamze
Samo Estartit to dziura straszna, ale kajaki zawsze spoko.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Morwa32 lubi ten post.
Morwa32 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Kwi 2016 00:02 

Rejestracja: 05 Kwi 2016
Posty: 5
@rw30 wielkie dzięki za opinię! Huesca polecona przez znajomych dawno temu - że Pireneje blisko i że widoki piękne.
Co do kajaków - brzmi zachęcająco, nawet nie spodziewałam się, że jakakolwiek wysepka może być tak blisko lądu, że nawet ze swoją kondycją miałabym szansę wyrobić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group