Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Sty 2018 04:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Radzę zawczasu sprawdzić ceny ewentualnych dolotów.
Jeśli ktoś nie mieszka w Irlandii (ROI lub Ulsterze), to raczej odradzam start i powrót z/do Dublina. Ceny lotów DUB-PL w lecie różnią się "odrobinę" od Torp, Luton, czy innego CRL.

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#22 PostWysłany: 15 Sty 2018 08:17 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@p.wl gdyby kupować wczoraj to do Dublina było za ok. 240, a powrót robiłbym z Londynu (wczorajsza cena to ok. 120 PLN + koszty przejazdu z LHR na LTN (niemałe, ale w gratisie kawa u znajomych w okolicy Luton).
Ale ja nie skorzystam z tej okazji. Wg mnie za duże ryzyko, że jednak coś może pójść nie tak i szlag trafi wyjazd do USA. Innym też nie polecam, chyba, że ktoś przebywa w okolicy.
Wątek traktuję jako kronikę szukania taniego lotu do USA i zapisuję wszystkie (prawie wszystkie) ciekawe okazje, jakie mi się przytrafiły. Może kiedyś komuś się przyda taka wiedza.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Sty 2018 00:54 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Kolejne "ku pamięci". Ja jednak za wygodny jestem na takie doloty... Różne terminy, start możliwy również z Kopenhagi, Oslo i Sztokholmu.

Załączniki:
Denver.JPG
Denver.JPG [ 81.83 KiB | Obejrzany 1283 razy ]
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Sty 2018 20:10 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Szanowne Panie, Szanowni Panowie - ja kończę aktywność w tym temacie. Bilety zakupione!
Cena ok. 2.200 za osobę (w tym opłata za płatność kartą). Termin 2-23 sierpnia WAW-SFO. Po jednej krótkiej przesiadce (1,5h i 3,5h) w Zurychu i Londynie. Oczywiście z bagażem. Jak ktoś chce i może, to jeszcze taniej w terminie 5-28 (z trochę dłuższą przesiadką, na włoskim momondo).

Załączniki:
SFO.JPG
SFO.JPG [ 130.23 KiB | Obejrzany 1210 razy ]
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
shoegaze lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 20 Sty 2018 00:40 

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 122
a przy pomocy którego pośrednika ostatecznie znalazłeś/kupiłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Sty 2018 01:09 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Znalezione na momondo.pl. Kupione przez tripsta.pl ale z linku na momondo. Wyszukiwane bezpośrednio na tripsta było o ok. 150 PLN na bilecie droższe.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Sty 2018 14:45 

Rejestracja: 25 Sty 2018
Posty: 2
Czy to jakiś trend czy przypadek, że dziś już bilety o 1000 zł droższe?
Przegapiłem moment kupna... w zeszłym tygodniu były o tysiaka tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sty 2018 17:23 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@zlo85ceny biletów lotniczych są zmienne jak pogoda w Norwegii. :) Wystarczy prześledzić ten jeden wątek, żeby zobaczyć ile było ciekawych okazji w ciągu kilku ostatnich tygodni. Teoria mówi, że na długie trasy najlepszą cenę uzyskasz kupując bilet między 6 a 3 miesiącem przed wylotem. Zatem jeszcze jest sporo czasu. Jeżeli chcesz lecieć w sierpniu, jest maj, a Ty nadal niczego nie znalazłeś, to wtedy faktycznie możesz zacząć się martwić. Ale na szczęście jest dopiero styczeń i bardzo prawdopodobne, że uda Ci się upolować lepszą okazję niż ta, z której ja skorzystałem. Obserwuj ceny i promocje.
Żeby sobie ułatwić życie, to zrób sobie może założenia, przy których nie czekasz dłużej i kupujesz. Dla mnie było to poniżej 2500 za osobę i wygodne, krótkie połączenia z Warszawy. Cel osiągnąłem i teraz nawet jak się okaże, że za tydzień będą bilety po 1000 PLN, to będzie mi szkoda, ale nie bardzo. :)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group