Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:17 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
Będę w Karlskrone 2 dni, może ktos mógłby się podzielić co warto tam zobaczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:32 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Jeśli masz dwa dni pewnie jest to wycieczka promowa z polferriesa. Co do zwiedzania to z tego co pamiętam to warto zobaczyć muzeum marynistyki (chyba tak to trzeba przetłumaczyć). Ogólnie uważam, że dla kogoś kto zaczyna swą przygodę ze Skandynawią Karlskorona będzie ok z powodu nie zabytków a mentalności ludzi (inna kultura). Myśmy właśnie od tej wycieczki promowej zaczęli "romans" z krajami skandynawskimi.
pozdrawiam

PS: Swoją drogą to w Karlskoronie pierwszy raz zobaczyłem tak strasznie zasyfionego Maca - nasze lokale w Polsce przy tym są sterylne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
a może jedziesz z GROUPONa? Bo ja też jadę, a raczej płynę ze StenaLine. Z tym że na jeden dzień, to znaczy będę na miejscu o 8 rano i powrót o 19. Również proszę o rady co mogę zobaczyć, zdaję sobie sprawę, że nie wiele. Głównie chodzi mi o sam rejs, ale fajnie byłoby jednak jakoś wykorzystać te 11godzin ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:54 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
szymonpoznan1 napisał(a):
a może jedziesz z GROUPONa? Bo ja też jadę, a raczej płynę ze StenaLine. Z tym że na jeden dzień, to znaczy będę na miejscu o 8 rano i powrót o 19. Również proszę o rady co mogę zobaczyć, zdaję sobie sprawę, że nie wiele. Głównie chodzi mi o sam rejs, ale fajnie byłoby jednak jakoś wykorzystać te 11godzin ;)


tak płynę z grouponem :) i chciałabym coś zwiedzić.
Co do Skandynawii, bardzo bym chciała rozpocząć przygodę, ceny biletów są niskie, ale niestety na miejscu jest strasznie drogo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Lut 2012 20:50 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
muszę edytować swoją wypowiedź nie jest tak drogo jak myślałam. Dojazd z terminala promowego do centrum Karlskrony (ostatni przystanek) autobusem linią 6 kosztuje 18 SEK, szczególnie polecam Muzeum Marynarki Wojennej (do kwietnia wejście bezpłatne), część obiektów jest otwartych w sezonie. Generalnie całe miasto można pokonać pieszo, wybrałam się także promem (bezpłatny) na wyspę Aspo.
Szymon jakbyś miał pytania to daj znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Maj 2012 14:08 

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 33
Witam,
Ktoś mi powie jak wyglada sprawa jedzenia/picia na tym promie? Mogę zabrać swoje kanapki coś do picia czy są może jakieś kontrole bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Maj 2012 14:31 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 47
Zbanowany
O tak Muzeum Marynarki ( czy tam Morskie) koniecznie :) świetne jest !
Bilety około 85-100 koron, a jak są jakieś lokalne święta to można wbić za darmo .
_________________
"Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!"(Witkacy);)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Maj 2012 14:58 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
eXe napisał(a):
Witam,
Ktoś mi powie jak wyglada sprawa jedzenia/picia na tym promie? Mogę zabrać swoje kanapki coś do picia czy są może jakieś kontrole bagażu?


można zabrać swoje jedzenie/picie, nie ma żadnych kontroli, nawet polecam własne, na promie jest dosyć drogo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Maj 2012 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
eXe napisał(a):
Witam,
Ktoś mi powie jak wyglada sprawa jedzenia/picia na tym promie? Mogę zabrać swoje kanapki coś do picia czy są może jakieś kontrole bagażu?


Tak, prom to nie samolot, możesz zabrać praktycznie wszystko i w dużej ilości (to znaczy nie ma np.: ograniczeń wielkości butelek itp.), bo w sumie nikt tego nie sprawdza. Na promie tanio nie jest to fakt, podobnie jak już na miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group