Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2018 00:04 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 5
Witam,
Viazun nie łączy trynidadu z cayo coco i cayo coco z hawaną, zatem podejrzewam ze najbardziej racjonalna opcja jest wynajecie taxi collectiovos albo auta z kierowca. Czy ktos sie orientuje jakich kwot nalezy sie spodziewac? Macie jakies inne propozycje na pokonanie tej trasy? Mowa o 2och osobach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 18 Mar 2018 12:41 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 111
My z Trinidadu do Cayo Guillermo, które jest trochę dalej niż Cayo Coco, płaciliśmy 70CUC za dwie osoby tj. po 35CUC na osobę. Jechaliśmy taxi collectivo zwykłą osobówką. Oprócz nas jechała jeszcze jedna para z Argentyny.
Na ulicach Trinidadu spokojnie spotkasz naganiaczy, którzy zaoferują nawet 25CUC/os. Niemniej często i gęsto życzą sobie zaliczkę za zaklepanie miejsca, ponoć czasem zdarza się, że nie zbierze się wymagana liczba osób i zostajesz na lodzie. Generalnie nie wzbudzali mojego zaufania. Ja wolałem dla pewności collectivo nagrane mi przez mojego gospodarza Casy.
Niemniej jednak, masa ludzi korzysta z ich usług więc nie ma co demonizować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2018 14:47 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
Ja z Cayo Guillermo do Havany jechałem taxi za 180 CUC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Mar 2018 21:50 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 5
Z trynidadu do cayo coco 25-35 CUCów/os brzmi ciekawie. Te 180 CUCow do Havany juz troche wiecej, ale z drugiej strony to szmat drogi ponad 500 km wiec czasowo tez wychodzi pewnie kolo 6 godzin. Jesli znajdzie sie jakis kompanow do taxi collectivo spada cena przejazdu. Z drugiej strony jest opcja przelotu lotem bezposrednim z Cayo Coco do Havany, w interesujacy mnie dzien znalazlem taki lot za 470 zl/os trwa to 50 minut ale pewnie za bagaz trzeba doplacic. Kolejna alternatywa do Taxi Colectivo do Havany to krotsza trasa do Ciego de Avila i dalej Viazulem za 27 USD za os
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Gru 2018 15:42 

Rejestracja: 21 Lut 2014
Posty: 8
Zbanowany
Czy ktoś jechał ostatnio i ma aktualne ceny z Trinidadu do Cayo Coco?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Gru 2018 21:57 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Z Trinidadu jechaliśmy co prawda do Santa Clary, ale to tam znaleźliśmy najtańszy transport. Nie zależało nam na transporcie rano i jeden z naganiaczy w parku przy hotelu Iberostar zgodził się na cenę 10 CUC/os. Generalnie w Trinidadzie jest pełno turystów i dzięki temu można się targować (nam było łatwiej, bo byliśmy w 4 os.) - nigdzie indziej targowanie o taxi colectivos nie poszło tak owocnie :)
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Mar 2019 12:05 

Rejestracja: 21 Lut 2014
Posty: 8
Zbanowany
Samolot 97 CUC, 50 minut lotu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Maj 2019 23:28 

Rejestracja: 01 Maj 2019
Posty: 8
@kamilla
Jak dostaliście się z Trinidadu do Cayo Coco? Jakie były ceny i czas przejazdu?
Co do lotu CCC-HAV, gdzie robiliście rezerwację? Czy może na solwayscuba? Tam nie ma określonych godzin, jak to wygląda w praktyce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Maj 2019 23:27 

Rejestracja: 01 Maj 2019
Posty: 8
Może ktoś inny podpowie w sprawie przejazdu i lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group