Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Gru 2019 16:05 

Rejestracja: 02 Gru 2019
Posty: 4
witam, wybieramy się w Styczniu rodzinnie do Kambodzy i planuje trasę czy ktoś wie jak się dostać z Siem Reap do Sihanukville bezpośrednio autobusem bez przesiadki w PP? najlepiej nocnym aby przespać z dzieciakami drogę. z góry dziękuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 02 Gru 2019 16:47 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
na miejscu masz do wyboru pelno ofert
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Gru 2019 12:23 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
A nie lepiej wybrać samolot? Tanio i 5 razy szybciej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Gru 2019 12:38 

Rejestracja: 02 Gru 2019
Posty: 4
-- 03 Gru 2019 12:36 --

myślimy o samolocie z PP do Siem Reap jak będziemy jechać z Sajgonu więc chciałbym z dzieciakami przejechać się nocnym autobusem nad morze z Się Reap ale bez przesiadek tak żeby się wyspać. nigdzie nie mogę znaleźć bezposrednich połączeń tylko przez PP. jeśli jednak piszecie że na miejscu cos znajdziemy to spoko. Dzięki

-- 03 Gru 2019 12:38 --

samolot w razie czego trzeba szybciej bookować czy można z dnia na dzień?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:17 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 122
Na miejscu trzeba pytać w kilku agencjach, niektóre twierdzą że w ogóle nie ma takich autobusów, inne mają ceny z kosmosu.
Samolot raczej tuż przed można kupować, ceny niemal stałe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:22 

Rejestracja: 02 Gru 2019
Posty: 4
-- 03 Gru 2019 16:17 --

Dzięki za info. już mam bilet do PP i właśnie chce kupic na nocny autobus z PP do Siem Reap , macie jakies opinie na temat firmy Kumho czy jakos tak? słyszałem ze ibis jest najlepszy ale godziny Kumho bardziej nam pasują

-- 03 Gru 2019 16:22 --

sorki pomyliłem ten przewożnik z PP do siem reap to Virak Buntham. wygląda, ze leżanki ma fajne ale nie wiem co to za jedni


Ostatnio podbity przez Kosmo1974, 03 Gru 2019 16:22
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group