Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lut 2017 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Jak co roku pojawia się ten sam problem-walentynki-dla mnie czysty marketing, ale pomyślałem, że połącze to z czymś lepszym czyli chce w ramach tego "Swieta" zabrać swoją drugą połówkę na jedniodniówkę w innym terminie do...no właśnie tego nie wiem. Termin w zasadzie dowolny, z racji obowiązków zawodowych sobota albo niedziela była by idealna. Ktoś może organizował taki romantyczny jeden dzień gdzieś za granica? Mieszkamy w Łodzi, wiec lotniska wylotu/powrotu w ramach rozsądku :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 08 Lut 2017 21:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@‌halczyn‌ Może na początek zainspiruje cię wątek niedzielne-jednodniowki-w-bergamo-z-warszawy-96pln-i,231,104885&p=859501&hilit=jednodniówki#p859501 Dojazd z Lodzi do WAW jest tani np. Polskim Busem ale nie tylko ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
halczyn uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Lut 2017 17:32 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Potwierdzam - Bergamo jest świetne na jednodniówkę - też się nad tym teraz zastanawiam (ponownie, a co ;))
Na 1 dzień da się jeszcze wyskoczyć z Berlina (jeśli nie będzie dla Was kłopotem dojazd na lotnisko - bo te 4-5 h trzeba liczyć) do Wenecji - na miejscu macie ok. 7-8 godzin. Przylot jest koło 10.30, wylot 19.30 - z tym, że lotnisko Marco Polo więc odchodzi czas dojazdu. Koło północy powinniście być w domu ;) A z Warszawy możesz polecieć do Londynu - jednodniówki np. w marcu są w rozsądnej cenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lut 2017 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Rozważałem własnie m.in Londyn czy Dortmund,ale wybór chyba jednak padnie na Bergamo, po prawdzie byliśmy tam lądując i jadąc dalej nad Garde, ale samego miasta nie zwiedziliśmy. Po opiniach na forum wydaje być się to fajnym rozwiązaniem. Teraz nic tylko bilet za 78 os. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group