Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Paź 2016 15:24 

Czy ktoś zna najtańszą opcję przeprawienia się tylko w jedną stronę?
Podróż na początku grudnia.
Dzięki za podpowiedz.
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 07 Paź 2016 18:18 
Awatar użytkownika

Loty: 282
Kilometry: 466 810
srebrny
Najtańsza pewnie to nie jest, ale samolot Binter można czasem wyrwać w niezłej cenie, np 15-20 euro.
A&J uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 07 Paź 2016 18:32 

Zbanowany
Może mało pomocne, jeśli szukasz czegoś za kilkanaście euro, ale Ja polecam Naviera Armas, najtańsi nie są - wszyscy, włącznie z Binterem są za drodzy. Plusy:
-ja za bilet godzinę przed odjazdem dałem chyba 24 euro
-obowiązują dodatkowe zniżki dla -26 i +60
-w strefie ciszy nikogo nie było oprócz nas, dodatkowo leciał Harry Potter (tak, w strefie ciszy xD )
-przy ładnej pogodzie dostępny basen z leżakami na górnym pokładzie - odkryty, uwaga: wietrznie

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
 Relacje PM off

#4 PostWysłany: 07 Paź 2016 18:45 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Jest jeszcze Canaryfly ale widzę najtańszy bilet za 31€
 Relacje PM off

#5 PostWysłany: 07 Paź 2016 19:22 
Awatar użytkownika

Loty: 502
Kilometry: 514 566
Bilety na lot za ok 16-20 euro są dla rezydentów wysp. Dla pozostałych cena x 2. Najkorzystniejszy jest zdaje się prom 24-27 euro. Można wybrać kurs nocny i oszczędzić na noclegu. Jest jeszcze alternatywa, która obecnie bez voucherów Ryanaira zaniżających cenę nie jest zbyt atrakcyjna, mianowicie podróż z międzylądowaniem, np. w Madrycie, Sewilli. Opcja interesująca dla tych którzy chcieliby przy okazji spędzić choćby dzień czy dwa, w którymś z hiszpańskich miast. Sam wybrałem taką opcję transportu, ale tylko po to aby się przekimać na lotnisku w Madrycie. Kosztowało mnie to 18 euro za odcinek Teneryfa-Madryt-Gran Canaria, teraz pewnie wyjdzie ok. 40 euro.
 Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#6 PostWysłany: 08 Paź 2016 12:54 

Dzięki wszystkim.
Będę obserwował, mam jeszcze trochę czasu.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 08 Paź 2016 13:41 

srebrny
w puerto de las nieves jest przystan promowa, to najkrotszy odcinek miedzy wyspami, nie pamietam cen, ale promy dosc czesto kursowaly

nie wiem czy jest duty free, ale mimo wszystko to taki rejs to zawsze jakas przygoda jak dla mnie..
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 08 Paź 2016 14:02 

srebrny
Z tego co pamiętam z Puerto de las Nieves pływa Fred Olsen, a ten do najtańszych nie należy.
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 08 Paź 2016 22:54 

srebrny
rzeczywiscie, za to express - rejs trwa 80min
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 16 Lis 2016 10:48 

niebieski
Próbuję kupić Freda Olsena Teneryfa->Gran Canaria. Niestety jest obowiązkowe pole na wpisanie danych samochodu, który rzecz jasna dopiero odbiorę na lotnisku. Przechodził ktoś przez to? Wpisać cokolwiek i potem na miejscu ogarnąć zmianę?

Inna sprawa to czy cena online różni się od tego co zapłacę na miejscu. 2 x adult, 1 x infant + samochód wynosi 87 eur. Ktoś się przeprawiał ostatnio i wie ile to kosztuje w porcie?
 Relacje PM off  

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości