Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Mar 2018 23:51 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 3
Witam was serdeczne :)

Poszukiwałem odpowiedzi na moje pytanie w różnych miejscach ale niestety nic nie znalazłem.

W październiku lecę do Dubaju, mam dość sporo czasu i poza Emiratami chcę zobaczyć również Oman. Fascynuje mnie również Arabia Saudyjska, chciałbym ją zobaczyć będąc tak blisko. Wiem, że aby turystycznie wjechać do Królestwa trzeba być członkiem zorganizowanej grupy turystów mającej określony program. Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju usług będąc w Emiratach? Albo wie, że taka opcja jest możliwa?

P.S. Abstrahuję tu od zapowiadanych zmian w wydawaniu wiz turystycznych przez KAS, bo to póki co nic pewnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#2 PostWysłany: 20 Mar 2018 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
yonssa napisał(a):
Fascynuje mnie również Arabia Saudyjska, chciałbym ją zobaczyć będąc tak blisko. Wiem, że aby turystycznie wjechać do Królestwa trzeba być członkiem zorganizowanej grupy turystów mającej określony program.

Wiz turystycznych jak na razie nie ma, maja niby wejsc od 1 kwietnia, ale jak na razie oficjalnie nie potwierdzone.
Nie slyszalem w Emiratach o agencjach organizujacych wycieczki turyst. do AS dla Europejczykow Nie-Muzulmanow, takie wycieczki mozna zalatwic w Niemczech, ale nie sa tanie.
BTW Oman jest ladniejszy i ciekawszy.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 20 Mar 2018 00:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Mar 2018 00:24 

Istnieje opcja tranzytu z Emiratów do Bahrajnu przez KSA. Musisz w Emiratach znaleźć agencję, która załatwi Ci trip ticket. Wadą takiego rozwiązania jest wyznaczona trasa, którą możesz się poruszać. Więc na dobrą sprawę zobaczysz jedynie Dammam.

Nie wiem, czy ta opcja jest możliwa w przypadku poruszania się wynajętym pojazdem.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Mar 2018 00:42 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
yonssa napisał(a):
przez KAS,...

raczej KSA

tranzyt z AE do BH by road? Mialby sens w druga strone dla zadnych przygod 4WD na wydmach pustyni Al Ain (a I tak to droga przez meke nawet dla rezydentnow GCC)

na marginesie - znam lepsze miejsca na polwyspie niz Arabia Saudyjska by napic sie piwa
poza tym od niedawna kobiety tam moga auta prowadzic ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Cze 2018 19:46 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 3
spiggy napisał(a):
yonssa napisał(a):
przez KAS,...

raczej KSA

KAS - Królestwo Arabii Saudyjskiej, wolę polskie skrótowce od angielskich ;) dzięki za odpowiedzi, poczekam w takim razie (oby) na dalsze kroki Muhmmada bin Salmana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group