Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lip 2018 18:51 

Cześć! Mamy bilety w jedną stronę na 3 września z Warszawy do Podgoricy na 3 września. Powrotne są drogie. Dlatego rozważam loty z przesiadką. Czy da się tanio dojechać komunikacją publiczną z Czarnogóry do Dubrownika, Tirany, Prisztiny lub Mostaru? (a może z innego miasta w pobliżu można wrócić?) Jakieś linki do informacji o rozkładach jazdy może...
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 15 Lip 2018 19:08 

Loty: 260
Kilometry: 421 985
platynowy
A może by tak poszukać w Google? Już pierwszy wynik zapytania "podgorica dubrovnik" kieruje na stronę z rozkładami i cenami, a nawet możliwością zakupu biletu, w dodatku po polsku.

#3 PostWysłany: 16 Lip 2018 20:29 

Z Podgoricy:
https://busticket4.me/MNE/1121-1346-132 ... 10-09-2018
Z Kotoru:
https://busticket4.me/MNE/1150-1346-132 ... 0-09-2018/
Są podane ceny, na niektóre kursy można kupić bilety on line.
Sam też będę we wrześniu taki kierunek przerabiał (Kotor-Dubrovnik) i powrót Dubrovnik-Budva-POdgorica-Żabljak.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 16 Lip 2018 20:42 

Jeszcze może trafi się lepsza cena na powrotne. Poczatowałabym na jakąś promocję. My kupiliśmy nasze jakieś 2 tygodnie później niż bilety "do".

Ze stron, na których można wyszukiwać połączenia polecam oprócz wspomnianej wyżej jeszcze https://www.balkanviator.com/en/.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 16 Lip 2018 23:27 

Loty: 105
Kilometry: 126 716
niebieski
abnu napisał(a):
Cześć! Mamy bilety w jedną stronę na 3 września z Warszawy do Podgoricy na 3 września. Powrotne są drogie. Dlatego rozważam loty z przesiadką. Czy da się tanio dojechać komunikacją publiczną z Czarnogóry do Dubrownika, Tirany, Prisztiny lub Mostaru? (a może z innego miasta w pobliżu można wrócić?) Jakieś linki do informacji o rozkładach jazdy może...

Z Podgoricy do Szkody 10 euro, ze Szkodry do Tirany 4. Z Ulcinj do Prisztiny 17 euro.

Najwięcej połączeń do Albanii i Kosowa jest z Ulcinj (bo to przy granicy z Albanią), do którego można dojechać za kilka euro z Podgoricy, Baru, Budvy itd.

rozkład na stronie www.autobuskastanicaulcinj.com której akurat nie sposób znaleźć w google (dziwne)

2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania
2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny...
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 17 Lip 2018 00:03 

Czatowanie na promocje też trochę ryzykowne, nie zostały nawet dwa miesiące.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 17 Lip 2018 00:10 

Moja podpowiedź dla osób, które nie lubią długich przejazdów, albo nie lubią rano wstawać.
Z Dubrovnika (przez Herceg Novi, Kotor, Budvę) jadą do Podgoricy 2 bezpośrednie autobusy:
o 7:15 (29 Euro; 13:00 przyjazd do Podgoricy) i 19:00 (18 Euro; 24:00 przyjazd do Podgoricy)
Ale można też jechać z przesiadką w Budvie:
Z Dubrovnika są też 3 inne autobusy do Budvy o 10:00, 11:00, 17:30 (20 Euro), 20:30 za 18 Euro.
Potem z Budvy to już jest pełno autobusów do stolicy za 5 Euro. W niektórych opcjach to podróż z przesiadką kosztuje taniej niż bezpośrednio.
Kolejna podpowiedź. Jeśli ktoś jedzie z Dubrovnika do Parku Durmitor, to nie musi jechać przez Podgoricę. Jest takie połączenie: Dubrovnik 7:15 – Kotor 10:20 (18 Euro). Potem o 11:18 z Kotoru jedzie autobus do Żabljaka 15:20 (15 Euro).
Tyle teoria i rozkłady. Trzeba pamiętać o tym, że przekracza się jednak granicę, oprócz tego mogą być korki (szczególnie okolice Dubrovnika, Kotoru, Budvy).
Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie we wrześniu.
Mam jeszcze pytanie. W Czarnogórze bilety kupuje się u kierowcy czy w kasie na dworcu autobusowym?
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 17 Lip 2018 00:35 

Mam podobny problem, muszę sie wydostac z Czarnogóry lub okolic we wrześniu i na razie ceny wysokie.. Moze uda sie złapać jakis czarter ?

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 01 Sie 2018 10:18 

Loty: 150
Kilometry: 206 444
niebieski
-- 01 Sie 2018 10:09 --

Jak ktos ma lot we wrzesniu i jest na Bałkanach to polecam wracac przez Berlin a nie bezposrednio przez Polske.
Bilety po 19€. Do wyboru: Nis, Tuzla, Belgrad, Skopje itd.
Linie: W6, easyjet i niepewny Ryan (mam nadzieje, ze we wrzesniu nie bedzie strajkow).
Biletów szukajcie na podanej tu stronie: https://busticket4.me/EN - jak bezposrednie polaczenie jest drogie to wybierzcie laczone: miasto A+ miasto B
Tansze sa polaczenia kolejowe: ladne widoki z okna: Budva ma polaczenie kolejowe z Albania.
Wszystko jest w sieci. Gdyby ktos, cos - pisac.na priv. Podziele sie informacjami, ktore sam posiadam.

-- 01 Sie 2018 10:18 --

radas86 napisał(a):
Mam podobny problem, muszę sie wydostac z Czarnogóry lub okolic we wrześniu i na razie ceny wysokie.. Moze uda sie złapać jakis czarter ?

Czarter z Czarogóry we wrzesniu - hahahah
Jak nie wiesz jak planowac sobie lot z Czarnogóry - lepiej siedz w domu.
INI - SXF - 06.09 - 23€

TZL - SXF - 10.09 -54KM

i z Berlina busem do Polski
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 01 Sie 2018 11:39 

Budva nie ma połączenia kolejowego z Albanią.
 Relacje PM off
Qba85 lubi ten post.

#11 PostWysłany: 01 Sie 2018 12:18 

-- 01 Sie 2018 10:18 --

radas86 napisał(a):

Czarter z Czarogóry we wrzesniu - hahahah
Jak nie wiesz jak planowac sobie lot z Czarnogóry - lepiej siedz w domu.
INI - SXF - 06.09 - 23€

TZL - SXF - 10.09 -54KM

i z Berlina busem do Polski[/quote]

A kim Ty człowieku jesteś zeby mi mówić gdzie mam siedzieć ?

Z Kotoru/ Podgoricy do Nisz bus jedzie ok 10h, takze slaba alternatywa, zwłaszcza jak w ekipie są male dzieci..

PS. Czartery z Czarnogóry do Polski latają również we wrześniu..

Relacje PM off  

[ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość