Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gdzie na narty?
#1 PostWysłany: 08 Lis 2015 00:01 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 42
Loty: 3
Kilometry: 3 860
Witam
Nie znalazłem podobnego tematu, więc zakładam nowy.
Czy ktoś może polecić jakieś dobre miejsce na krótki wyjazd na narty za granicę? Chciałbym lecieć samolotem (najlepiej z Warszawy) w Alpy. Oczywiście znam się na mapie i łatwo mogę sprawdzić kierunki w Internecie, jednak chciałbym coś w rodzaju przewodnika, typu "tu przylatujesz, tam wsiadasz w autobus, tam wysiadasz, tu nocujesz, tam kupujesz skipass". Raczej wykluczam wypożyczenie samochodu. Oczywiście najlepiej w jakiejś ludzkiej cenie. Termin - początek lutego, na jakieś 3-4 dni.
Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
 Temat postu: Re: Gdzie na narty?
#2 PostWysłany: 08 Lis 2015 01:55 

Bez Alp,polecam czeskie Karkonosze i same Rokytnice nad Jizerą .Sam tam jeżdżę od lat,a na noclegi Bouda Lovcenka na stoku. Jest w niej restauracja i dość dobre pokoje za 1000 koron ze śniadaniem /2 os jednak od stycznia do końca lutego czyli na ferie trzeba rezerwować cały tydzień. Ski pas przy tym tańszy o 30%, ale jeden drugiemu odsprzedaje dzienne i jest taniej.Co do restauracji w niby hotelu to czynna jest do 22 ale ciepłe dania podają do 20,30 a piwo do 21,30 Budwar po 35 koron z kija.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
mcaron07 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gdzie na narty?
#3 PostWysłany: 13 Paź 2021 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Postanowiłem pobawić się w górnika. Ale w sumie temat o górach, więc na swój sposób pasuje.

Nie wiem tylko czemu wątek jest w gatkach.

A odświeżam temat, bo mam pytanie.

Był może ktoś na nartach w Macedonii Północnej)?

Albo przynajmniej widział jak to wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group