Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lip 2019 22:50 

Rejestracja: 10 Lip 2019
Posty: 3
Witajcie,
bardzo proszę o pomoc w zaplanowaniu podróży. 13 lipca o 14.50 ląduję w Bari, hotel mam zarezerwowany w Monte Sant'Angelo. Im dłużej przeglądam różne strony i aplikacje, tym bardziej jestem zdezorientowana... Wiem, że powinnam z lotniska dojechać na Bari Centrale, a stamtąd chyba do Manfedonii (czy jest bezpiśredni dojazd?) lub Fogii. Z Manredonii powinien jechać do Monte Sant'Angelo bus 741, ale jedna aplikacja pokazuje mi, że nie jeździ on w soboty, druga pokazuje połączenia zgodnie z rozkładem niedzielnym, strona przewoźnika jest jedynie w języku włoskim, nie wiem czy bilety można zakupić u kierowcy? Odnośnie połączeń Foggia - Monte Sant'Angelo mam jeszcze mniej informacji (czy bezpośrednie połączenie w ogóle istnieje?). Czy w ogóle dam radę uniknąć wynajmu auta? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Lip 2019 23:20 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 477
Loty: 329
Kilometry: 500 093
niebieski
Z informacji na stronie lotniska Bari wynika, że jest bezpośredni autobus: „Bari airport to Monte Sant'Angelo - This if offered 4 times per day, takes approximately 1 hour and 40 minutes and costs €20.00 per ticket.”

Po wpisaniu daty, która Cię interesuje strona przewoźnika obsługującego to połączenie (https://www.marozzivt.it) pokazuje, że 13.07 autobus odjeżdża o godz. 17:15. Bilet do kupienia bezpośrednio na stronie.
_________________
Image

Relacja [LIVE] RTW w 8 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lip 2019 23:30 

Rejestracja: 10 Lip 2019
Posty: 3
Bardzo dziękuję za tak szybką reakcję ☺. Jednak na podstawie tego wątku: z-bari-do-monte-sant-angelo-pomozcie-prosze,1272,34566 obawiam się, że ten autobus nie wjeżdża na górę do miasteczka, a 8 kilometrów z walizkami i dziećmi wolałabym uniknąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2019 00:10 

Rejestracja: 10 Lip 2019
Posty: 3
Wiem, że to trochę późno, ale tyle miałam na głowie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lip 2019 00:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Napisz do hotelu - może ci pomogą z transportem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group