Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Z Bali na Sumatrę
#1 PostWysłany: 29 Gru 2019 23:13 

Rejestracja: 16 Sie 2014
Posty: 90
Loty: 23
Kilometry: 76 062
Skąd
  • Denpasar

Dokąd
  • Medan

Data wylotu
  • 13.02.2020

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • 600-650 zł za osobę, Lion Air z przesiadkami

Dodatkowe informacje
  • Szukam lotów w sztywnych niestety datach, wylot z Bali 13 albo 14 lutego, w jedną stronę do Medan albo innego miasta na Sumatrze. Nie znalazłem żadnego lotu poniżej 500zł bez 17 godzinnych przesiadek. Czekać czy kupować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Z Bali na Sumatrę
#2 PostWysłany: 30 Gru 2019 01:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Mało czasu do wylotu - może być ciężko z tańszymi biletami. Ze swojej strony radzę sprawdzać stronę tiket.com https://en.tiket.com/promotion_list - mają swoje promocje, czasami na apce, więc też warto zainstalować. W razie czego zawsze parę złotych uda się urwać. Sama strona sprawdzona - kupowałem tam wszystkie lokalne loty po Indonezji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Z Bali na Sumatrę
#3 PostWysłany: 30 Gru 2019 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
400-500 PLN to normalna cena i nie spodziewałbym się niższej (mowa o normalnej taryfie bez rzeźbienia i kombinowania)
Masz 13.02.2020 Liona z Denpasar do Palembang z przesiadką za 1.100.000 IDR albo do Medan za 1.600.000 IDR szybkie połączenie z międzylądowaniem w Majalengka.
Przyjmij, że na 99% lion będzie opóźniony grubo albo bardzo grubo :lol:
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że Sumatra to gigantyczna wyspa i transport lądowy jest bardzo powolny, więc jeśli zależy Ci na Medan to nie szukaj innego miasta tylko wysupłaj rupie i leć do Medan.

edit
widzę, że wkleiłem złą datę, na 13.02 jest ten lot za 1.700.000 IDR

Załączniki:
KNO1.jpg
KNO1.jpg [ 25.08 KiB | Obejrzany 1700 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image


Ostatnio edytowany przez cypel, 30 Gru 2019 09:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Z Bali na Sumatrę
#4 PostWysłany: 30 Gru 2019 09:52 

Rejestracja: 16 Sie 2014
Posty: 90
Loty: 23
Kilometry: 76 062
Chcemy uderzyć na Banyak, jezioro Toba, i tam wyżej na północy na orangutany w parku narodowym (coś pewnie odpadnie, bo czasu mało), więc kupowanie biletu do Palembang bo taniej o 500k rupii mija się z celem, trzeba dymać pół Sumatry. Chyba lepiej do Medan od razu, Toba po drodze jest. Leciałem kilka razy Lionem w Indonezji, opóźnienia to norma i kupowanie biletów na własne ryzyko z zapasem 1h50m to strata pieniędzy i nerwów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group