Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Wrz 2015 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
My w czerwcu płynęlismy z Padang Bai na Gili Air - cena 250tys. idr za osobę w jedna stronę, przewoźnik Mahi Mahi Dewata. Ceny nie chcieli zbić, a my nie mieliśmy już siły szukać czegoś innego. W obie strony proponowali nam 480tys. idr za osobę, ale nie był nam potrzebny powrót (wracaliśmy z ramach rejsu Peramy na Komodo).

Nasz prom płynął najpierw do Sengiggi (1,5h), a potem bezpośrednio na Gili Air (około 0,5h-1h).
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Aras333 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 16 Wrz 2015 05:49 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Czyli jednak na Meno we własnym zakresie. Jak dobrze gdzieś przeczytałem są tylko dwa połączenia dziennie pomiędzy Trawangan a Meno. Poprawcie mnie jeżeli się mylę

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Wrz 2015 06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 423
niebieski
ja plynalem w kwietniu z bali na lombok speed boat, na lombok wzialem nurkowanie wiec po nurkowaniu facet mnie wysadzil na gili T jak chcialem i z gili T wzialem znowu speed boat na bali.

To za bilet bali lombok i gili bali zaplacilem jakos 1.2 mln, a wyskoczyl z 3 mln i potem plakal mi przez 15 minut i poganial zeby juz juz bo lodka tylko na mnie czeka, a zanim doszedlem do przystani do jeszcze z pol godziny czekania bylo i oczywiscie na przystani babki sprzedajace wszystko od lodow, po piwo, na zaginionej bursztynowej komnacie skonczywszy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Aras333 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 16 Wrz 2015 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Jak czekaliśmy na przystani w Padang Bai to na pewno byli ludzi płynący na Meno - każdy miał swoją naklejkę, najwięcej było tych na Trawagan, ale nie wiem czy na Meno płynie się przez Trawagan, ale na Meno naklejki na pewno widziałam :) My byliśmy na Meno w ramach wycieczki snorklingowej.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Aras333 uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 16 Wrz 2015 08:21 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
To w takim razie wyraź swoją opinię jak się snurkowało? lepiej niż na Trawangan?
Są na Meno ładniejsze plaże? ładniejsza woda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Wrz 2015 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Nie wiem czy do mnie pytanie, ale odpowiem :D Trawagan nie widziałam, odrzuciliśmy je słysząc,że to najbardziej głośna i imprezowa wyspa, za to mam porównanie Meno z Air, obie są piękne, ale chyba Meno ładniejsza, ma ładniejsze czystsze plaże, wodę i super miejsca do snorklowania (chociaż na Air też ich nie brakuje). Powiem tak - jadąc teraz wybrałabym Meno :) Postaram się wrzucić dziś lub jutro część relacji z Gili to zobaczysz sobie foty :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 16 Wrz 2015 08:53 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Pytanie do Ciebie było skierowane ;)
Czekam na relację i duuuużo fotek :D
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 10 Lis 2015 15:04 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 57
Orientuje sie ktos, czy z portu na Lombok do Kuty na Lomboku, mozna dostac sie czyms co nie jest taksowka? Tzn. Busem, autobusem itp.? Nie moge nigdzie znalezc na ten temat informacji. Jestem w Padang Bai i za transport stad do Kuty trzeba zaplacic 200.000 od osoby.
Jezeli ktos szuka cen na szybkie lodzie stad na Gili, to bez targowania mozna znalezc za 150.000.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Lis 2015 05:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 423
niebieski
up

nie wydaje mi sie

moze zgadaj sie z jakimis ludzmi juz na lodce kto tam bedzie jechal i razem zaplacicie mniej. Nie lap odrazu przy lodzi tylko odejdz troche dalej i tam kogos zlapiesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Lis 2015 00:16 

Rejestracja: 12 Lis 2015
Posty: 4
rude-boy napisał(a):
Orientuje sie ktos, czy z portu na Lombok do Kuty na Lomboku, mozna dostac sie czyms co nie jest taksowka? Tzn. Busem, autobusem itp.? Nie moge nigdzie znalezc na ten temat informacji. Jestem w Padang Bai i za transport stad do Kuty trzeba zaplacic 200.000 od osoby.
Jezeli ktos szuka cen na szybkie lodzie stad na Gili, to bez targowania mozna znalezc za 150.000.



Wybieram się w te okolice w tym miesiącu, powiedz jak sytuacja z wulkanem na Lombok? Wiem, że lotnisko na Bali zaczęło działać ale co z Lombokiem? Ciężko znaleźć informacje z pierwszej ręki a Airasia totalnie nie radzi sobie z tą sytuacją. Będę wdzięcnzy za informacje, dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Sty 2016 05:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
@ATX
Planowalem z Bali przedostac sie ladem do Jakarty, skad mam samolot 27.01.
Napisz czy to realne i czy ma sens?
Jak wyglada sprawa z transportem ladowym, czasowo i cenowo i czy po drodze sa miejsca warte zachodu?
Teraz mam pomysl alternatywny, by poplynac na Lombok i stamtad poleciec do Jakarty, zaoszczedzony czas spedzic na Sumatrze. Co Ty na to? Pewnie finansowo wyjdzie nawet mniej, a wiele nie strace omijajac Jawe?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Sty 2016 21:22 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
jacek96 napisał(a):
@ATX
Planowalem z Bali przedostac sie ladem do Jakarty, skad mam samolot 27.01.
Napisz czy to realne i czy ma sens?
Jak wyglada sprawa z transportem ladowym, czasowo i cenowo i czy po drodze sa miejsca warte zachodu?
Teraz mam pomysl alternatywny, by poplynac na Lombok i stamtad poleciec do Jakarty, zaoszczedzony czas spedzic na Sumatrze. Co Ty na to? Pewnie finansowo wyjdzie nawet mniej, a wiele nie strace omijajac Jawe?!



Z Denapasaru do Jakarty jechałem w sierpniu autobusem (VIP, kupony na 3 posiłki w cenie) Za 400 tys. IDR, czas przejazdu około doby. Bilet zakupiony z tygodniowym wyprzedzeniem (płyneliśmy na Lombok) po długim targowaniu w agencji na dworcu (tylko jeden się zgodził na tą cenę, inni uparcie w wołali od killkadziesięciu tys. w górę więcej). Też mieliśmy samolot z Jakarty wiec nie chcielismy ryzykowac i kupilsmy bilet tydzień wczesniej - w dniu wyjazdu okazało się, że bilety można kupić bez problemu tuż przed odjazdem, a miejscowi kupowali je po 350 tysięcy. Kurs był coś około 8 rano

-- 16 Sty 2016 20:37 --

rude-boy napisał(a):
Orientuje sie ktos, czy z portu na Lombok do Kuty na Lomboku, mozna dostac sie czyms co nie jest taksowka? Tzn. Busem, autobusem itp.? Nie moge nigdzie znalezc na ten temat informacji. Jestem w Padang Bai i za transport stad do Kuty trzeba zaplacic 200.000 od osoby.
Jezeli ktos szuka cen na szybkie lodzie stad na Gili, to bez targowania mozna znalezc za 150.000.


Jechaliśmy w drugą stronę tj. Lombok-port. I da się dojechać taniej ... jak wyjdziesz do drogi, a nie skorzystasz z usług biur turystycznych na miejscu (wszystkie trzymają ta samą cenę). My ruszyliśmy chwilę na piechotę i ten sam gość, który pół godziny wcześniej proponował nam horendalne ceny zatrzymał się i wręcz namawiał na transport (i tak pewnie jechał w tamtym kierunku). Okazaliśmy brak zainteresowania, jednak ostatecznie zgodziliśmy się na na jakieś 80-100 tys. za 2 osoby (musiałby sprawdzić dokładnie w rozpisce kosztów alee to bez znaczenia bo zależy tylko od tego ile chcesz zaplacic i czy Ci sie na tą cenę uda stargowac -nam sie udało dokładnie na tyle ile chcieliśmy)
Autobusów czy busów takich typowych z rozkładem to raczej tam nie ma ale są busiki ddzialajace na zasadzie łączonych taksówek. W tamtą stronę zrobiliśmy to zatem inaczej ale też zajęło nam to więcej czasu ( kilka razy zmieniając te taxy zastępujące autobusy, które przemieszczają się z miejscowości do miejscowości - koszt jednej to 10-20 tysięcy IDR/osobę i zmieniliśmy je chyba 3 razy).Z tym, że jechaliśmy trochę naookoło - pierwszy busiarz nakreślił nam trasę jak się mamy przesiadać, potem po zakumplowaniu przekazał koledze i "wytargował" za nas normalną cenę,kolejny probował zawyżyć ale daliśmy mu odliczoną kwotę wg info od tego pierwszego, wziął...trochę pomarudził, potem się uśmiechnął,jak zawsze to robią kiedy nie uda im się zbytnio naciąć turystów i ruszył) Co ciekawe w środku w tej ostatniej spotkaliśmy parę Polaków, (poznaliśmy ich jakiś tydzień wcześniej w Yogyakarcie, jaki ten świat mały;) którzy w hotelu (po targowaniu ! ) zapłacili cenę w granicach tej podanej przez Ciebie i gościa (chyba Francuza) z innego (droższego) hotelu który zapłacił jeszcze wiecęj ... liczyli pewnie na jakąś prywatną, szybką taxę, a ostatecznie pokonali trasę w ten sam sposób co my tylko byli sprawniej przesadzani (nie musieli o nic pytać co dalej), zeszło im też podobnie dużo czasu ...a zapłacili duuuzo więcej ... także nieźle się wkurzyli jak się dowiedzieli ile my płacimy i... że jadą zwykłą, łączoną taxą ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 17 Sty 2016 06:53 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
@ATX
Dzieki za odpowiedz.
W nocy jednak zakupilem lot do Surabaya,a stamtad trzy przejazdy pociagiem przez Yogyakarte, Bandung do Jakarty. Wyszlo wiecej, ale noclegi i zwiedzanie tych rejonow przy okazji mam.
Moze masz jakies ciekawe typy co do powyzszych miejsc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Sty 2016 14:00 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
jacek96 napisał(a):
@ATX
Dzieki za odpowiedz.
W nocy jednak zakupilem lot do Surabaya,a stamtad trzy przejazdy pociagiem przez Yogyakarte, Bandung do Jakarty. Wyszlo wiecej, ale noclegi i zwiedzanie tych rejonow przy okazji mam.
Moze masz jakies ciekawe typy co do powyzszych miejsc?


Yogyakartę zdecydowanie warto :) Jedno z niewielu, jeśli nie jedyne w miarę przyjemne z dużych miast Indonezji (Jakarta jest straszna). Jest trochę zwiedzania w okolicy, dużo tanich noclegów w samym centrum (trzeba się jednak troszkę głębiej zapuścić w te uliczki), no i ogólnie sam klimat miasta (stolica kulturalna Indonezji) jest bardzo przyjemny (pomimo wielu turystów). Jednak jeśli chodzi o Indonezję to zdecydowanie odpuszczałbym duże miasta...przyroda, wulkany (Bromo i darmowe wejście "scieżką dla koni"zamiasta 220tyd. rupii haraczu z Cemoro Lawang). We wszystkich tych miastach byłem ale traktowałem je jedynie tranzytowo, także nie polecę tam niczego w sensie typowego zwiedzania (wątpie żeby jakiekolwiek "zabytki" były tego warte). Jedyne, w którym moim zdaniem warto się zatrzymać (wręcz należałoby) to Yogya :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 17 Sty 2016 16:18 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
@ATX
Dzieki, mialem na mysli okolice, bo tez nie jestem fanem metropolii ;)
Dlatego na ok.Yogyakarty przeznaczylem 3-4 dni, a tylko jeden na stolice.
Na Surabaye z ktorej chce sie przedostac na wulkan dwa,czyli dobrze rozplanowalem?! ;)
Napisz mi tylko o tej drodze dla koni, bo w przewodniku az takiego rozroznienia nie ma i nie chce kilku godzin nieodpowiednia droga jechac/isc. Moze jechales od Surabaya, to podaj gdzie przesiadki i czym, oraz za ile, by nie przeplacic :)
Raczej planuje na zachod slonca trafic, bo wschod o 4.30, czyli przed 3 wyruszac mi sie nie chce.
Slyszalem, ze zachod rownie ladny jak wschod?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 17 Sty 2016 18:52 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
jacek96 napisał(a):
@ATX
Dzieki, mialem na mysli okolice, bo tez nie jestem fanem metropolii ;)
Dlatego na ok.Yogyakarty przeznaczylem 3-4 dni, a tylko jeden na stolice.
Na Surabaye z ktorej chce sie przedostac na wulkan dwa,czyli dobrze rozplanowalem?! ;)
Napisz mi tylko o tej drodze dla koni, bo w przewodniku az takiego rozroznienia nie ma i nie chce kilku godzin nieodpowiednia droga jechac/isc. Moze jechales od Surabaya, to podaj gdzie przesiadki i czym, oraz za ile, by nie przeplacic :)
Raczej planuje na zachod slonca trafic, bo wschod o 4.30, czyli przed 3 wyruszac mi sie nie chce.
Slyszalem, ze zachod rownie ladny jak wschod?!


Myślę, że Yogya i Bromo na tej trasie to dobry plan:) Jechałem z Yogy do Surabai, potem Surabaya-Probbolingo lokalnymi busami "ekonomi". Ceny pozniej sprawdze ale jakos megatanio - coś jak kojarzę ze 4x taniej niz propozycje VIP - bodajże 51 tys vs 200 tys. Tyle kosztuje normalny bilet bez targowania i daja Ci kwitek gdzie jest napisana cena. Tylko jest problem, żeby turysta tam trafił bo wszyscy będą Cię odsyłać do tych droższych etc. Sprawdzę później te stawki ale ogólnie po taniości dojechaliśmy:) Potem z Probbolingo do Cemoro Lawang jest juz mafia przewozowa busikami , w których ładują ludzi jak sledzie, trzeba czekać aż się zapełnią i krzyczą 35 tys. Jak nie maja kompletu (czytaj nadkompletu) próbują zawyżać cenę (40-50 tys./osobę). Jak już się na to zgodzicie to nawet jak się dosiądzie więcej osób nie chcą już zejść z ceny. Miejscowi oczywiście płacą mniej, czytałem relacje ludzi którym się udało wcisnąć niższą kwotę (25tys.) i wyjść ale generalnie jest to trudne. Próbowaliśmy też łapać stopa ;) ale o ile w całej Indonezji jest to trudne o tyle tu praktycznie niemożlwe (kierowcy próbują oszukać na nieoobotyczne kwoty "tylko na paliwo") Finalnie w jedną stronę pojechaliśmy za 40 tysięcy/os (i to tylko dzięki temu ze uparcie trzymaliśmy się tej pierwszej ceny, sciemniało się, słaba pozycja negocjacyjna - więc mimo że pierwotnie czekaliśmy az sie zapelni bus i cena byla 35 tys. i ostatecznie ruszył prawie pełny to próbowali podnieść cenę na 50 i reszta jeleni się na to zgadzała) Z powrotem już kulturalnie bez problemu za standardowa stawkę dla turystów czyli 35 tys. (oczywiscie zawyżoną ale przynajmniej bez dalszego naciągania)
Ścieżka dla koni opisana chyba w przewodniku Lonley Planet- to po prostu zejście w dół przzy takim dużym hotelu z widokiem na Bromo w Cemoro Lawang(nie sposób nie znaależć), płacic nie trzeba, że tędy szły konie poznacie na pewno ;) Polecam wcześniej kupić maaseczki do pyłu jednorazwoe bo przed samym Bromo widziałem parę Włochów, którym je chcieli wcisnąc po 20 USD...a pyli troszeczkę :)

Edit : Bus Yogya-Surabaya "ekonomi" dokładnie 51 tys. IDR
bus Surabaya-Probolingo - 15 tys. IDR
(tutaj z tego co pamiętam mimo że na dworcu wisiała oficjalna cena i reszta ludzi płaciła wg tej stawki od kilku Europejczyków próbowali wyciągnąć więcej (chyba 25) ale po przedstawieniu sprawy, że wiemy ile to kosztuje i zrobieniu fotki bileterowi cena wróciła do normy :)
Bo tak w ogóle w tych najtańszych ekonomicznych autobusach nie kupujesz biletu wcześniej w agencjach tylko wsiadasz i już w trakcie drogi chodzi bileter i zbiera pieniądze...warto się co najwyżej wcześniej zapytać kogoś ile kosztuje bilet. W Yogyakarcie jest sensowna informacja turystyczna (mówią bezproblemowo po angielsku i wszystkie te najatńsze opcje babka nam fajnie i uczciwie przedstawiła, dorzucając mapkę - także polecam tam zajrzeć :) )
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez ATX, 17 Sty 2016 20:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 17 Sty 2016 19:09 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
To juz nie szukaj cen, te mi starcza :)
Tylko powiedz co tam w nocy robiliscie, bo chyba cala noc nie szliscie :?: gdyz z Twojego opisu wynika, ze juz wieczorem tam dojechaliscie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 17 Sty 2016 21:10 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
jacek96 napisał(a):
To juz nie szukaj cen, te mi starcza :)
Tylko powiedz co tam w nocy robiliscie, bo chyba cala noc nie szliscie :?: gdyz z Twojego opisu wynika, ze juz wieczorem tam dojechaliscie.


Za pózno :) Wyżej wrzuciłem Ci dokładne ceny z notesu. Natomiast było to tak, że jeszcze nie było ciemno ale już późne popołudnie. Dojechaliśmy do Cemoro Lawang i nocleg sam nas znalazł od razu w takim "hostelu" przy barze ... praktycznie w miejscu zatrzymania się busa (po prawej stronie). Krótki targowanie i 100 tys.IDR z dwójkę. Po lewej stronie był hostel podobno w trochę lepszym standarcie za 200 tys. (ten wzięły dwie dziewczyny z Belgii, co z nami jechały) Posiłki w barze obok hostelu (ten sam właściciel) w sensownych cenach (mie goreng, nasi goreng po 15 tys.) Od razu poszliśmy na krótki rekonesans po okolicy, minutę w górę i jest ten hotel (najdroższy) obok którego scieżka w dół (ta dla koni) prowadzi do Bromo. Póki było widno pokręciliśmy się tam (idzie się jakieś 40 minut pod wulkan ale już nie wchodziliśmy by było za późno) Potem trochę posiedzieliśmy w tym barze :) W zasadzie nocleg nie miał większego znaczenia (służył głównie jako przechowalnia rzeczy) bo po jakiś 3 godzinach snu wstaliśmy przed wschodem słońcaa i poszliśmy porobić foty. Jak się tylko zrobiło widno i mgła opadła zeszliśmy tą ścieżką w stronę wulkanu. Za chwilę pojawiło sie pełno jeepów z turystami (wjeżdżają od drugiej strony). Prawdziwe morze ludzi, co chwila dostajesz propozycję podwiezienia na jakieswychodzonej chaabcie, kupienia maseczki etc. W sumie na wulkan są ...schody...takie normalne...betonowe.... i dało by się na niego wejść w 5 minut... ale zajmuje to jakieś kolejne 40 ...bo większość czasu czekasz w kolejce na tych schodach. WARTO NIE SCHODZIĆ OD RAZU tylko poczekać do około 10.00 Wtedy turyści się rozjeżdżają i można w końcu porobić zdjęcia i ogólnie robi się fajnie i pusto :) No i w zasadzie po powrocie z Bromo można coś zjeść i z Cemoro Lawang uciekać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pifko lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 18 Sty 2016 02:54 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Uuu, to sklania mnie to jeszcze bardziej, by jechac na wulkan na zachod slonca, tylko czy wtedy bede mial czym wrocic z Cemoro Lawang do Surabaya :?:
No, pewnie w Surabaya uzyskam jeszcze jakies wskazowki.
Dzieki za info.
Ja jade w odwrotnym kierunku, wiec Yogyokarte bede mial na koncu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Wrz 2016 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Mam pytanie czy ktoś orientuje się jakie są aktualne ceny i godziny speed boat z Gili Meno na Bali? Kupować będziemy pewnie dopiero na Gili...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group