Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Cze 2017 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Szukam jakiejś ogromnej walizki XXL. Czegoś największego na rynku. Najlepiej na kółkach.

Wymiary maksymalne jakie wchodzą do Wizza jako bagaż rejsowany to 149 x 119 x 171
Oczywiście nie musi być tak duża, ale podrzućcie jakieś pomysły na największa torbę, walizkę jaką znaleźliście.
Załącznik:
wizz 2.jpg
wizz 2.jpg [ 24.2 KiB | Obejrzany 8670 razy ]


największe co ja znalazłem, ale i tak są dla mnie za małe:

100 cm x 45 cm x 50cm
http://allegro.pl/torba-gigant-duza-225 ... 39518.html
[+] Pokaż
Załącznik:
torba 1.jpg
torba 1.jpg [ 80.58 KiB | Obejrzany 8670 razy ]


90cm x 40cm x 43cm
http://allegro.pl/torba-podrozna-kolka- ... 34093.html
[+] Pokaż
Załącznik:
torba 2.jpg
torba 2.jpg [ 127.33 KiB | Obejrzany 8670 razy ]
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 23 Cze 2017 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Nie wiem czy zależy Ci, żeby ta torba miała przyzwoitą jakość, czy może to być coś "jednorazowego", do przewiezienia jakiejś większej rzeczy. Jeśli to drugie to polecam przejść się na gdzieś bazar, widziałam wielokrotnie bardzo duże walizki na kółkach, na pewno są marnej jakości, ale można owinąć folią czy taśmą klejącą i pewnie jakoś lot przetrwa. Ewentualnie pomysł budżetowy to "torba bazarowa", ja tak przewoziłam dmuchany kajak, wiosła i sprzęt campingowy, bo w nic innego by się nie zmieścił, oczywiście cały bagaż dodatkowo zafoliowany. Największa jaką udało mi się znaleźć miała 120 cm długości. Minusem jest to, że jest oczywiście mocno nieporęczna.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Cze 2017 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
I tak chyba zrobię. Skoczę do jakiegoś "centrum chińskiego" w okolicy Warszawy. Może będzie cos co się nada. Chcę przewieźć spory fotelik samochodowy i jeszcze kilka drobiazgów dorzucić.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lip 2017 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Zapakuj w karton rowerowy tylko sobie go troszkę "przebuduj" bo pierwotnie jest dość wąski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group