Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:14 

ania-p napisał(a):
Kurde, mam prawie ukończoną rezerwację biletów sam. , boję się jak nigdy... ale pewnie macie rację, najgorzej pierwszy raz.
A będe mogła na Was liczyć z noclegiem ?
a gdzie ten filmik ?

Napisałem wielką czcionką w poprzednim poście. Filmik tutaj:

Góra
 PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#22 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
Anonymous napisał(a):
Zobacz na booking.com, potem wejdź na ryanairhotels.com i poszukaj tej samej opcji z voucherem Ryanair 10 EUR - będziesz miała motywację do kolejnego lotu :)


ale to co , kupić te bilety teraz czy szukać z tą promocją ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:18 

ania-p napisał(a):
ale to co , kupić te bilety teraz czy szukać z tą promocją ?

Jak chcesz lecieć to kup bilety.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:23 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
ania-p napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Zobacz na booking.com, potem wejdź na ryanairhotels.com i poszukaj tej samej opcji z voucherem Ryanair 10 EUR - będziesz miała motywację do kolejnego lotu :)


ale to co , kupić te bilety teraz czy szukać z tą promocją ?


KUPUJ!! raz się żyje :D :D a Bergamo/Mediolan to nie koniec świata :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
ania-p napisał(a):
Kurde, mam prawie ukończoną rezerwację biletów sam. , boję się jak nigdy... ale pewnie macie rację, najgorzej pierwszy raz.

Bergamo noca. Nigdy nie wiadomo kto czai sie za rogiem. Moze to byc pizza. Moze to byc piwo. A moga tez byc polawiacze monet z pobliskiej fontanny :D
Kupuj te bilety bo Ci uciekna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
PO jakim czasie od rezerwacji powinnam otrzymać z Raynera potwierdzenie ? nie wiem czy przyjęło rezerwacje, wpisałam numer karty, wszystkie dane i nagle chyba coś przerwało ... co mam teraz zrobić ? jak to sprawdzić ?z karty niby nie pobrało, ale nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie : ( coś namieszałam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Sie 2013 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Poczekaj 10 min, sprawdź czy środki na koncie masz zablokowane, jeśli w ciągu 10 min nic nie przyjdzie Ci na maila (sprawdź też spam), to klikaj jeszcze raz, lub odezwij się do osób pomagających w zakupach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Sie 2013 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
no i nie kupiłam , bo ciągle było cosik nie tak... udałam się po pomoc fachowców ..
klamka zapadła :) teraz czekam
dzięki za wszystko ...

edit:

no i stało się ...
bilety kupione , wrazie co będzie na Was !!

ale dzięki... pisząc tego maila rano, nawet w najśmielszych snach nie przyszłoby mi pomyśleć, że już wieczorem będę miała bilety w kieszeni..

teraz tylko nocleg, gdyby ktoś wpadł na jakąś fajną ofertę to będę wdzięczna.
buziaki i dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Sie 2013 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Jakby co to nic nie pisałem wcześniej, że przy pierwszym locie zgubiłem żonę i dzieci na 1 godz. na lotnisku w Brukseli ;) bez roamingu w komórce.

Żona powiedziała że pierwszy i ostatni raz ze mną gdzieś leci itp... A teraz jak jedziemy gdzieś PB lub pociągiem to zastanawia się dlaczego na tej trasie nie latają samoloty :D po prostu się uzależniła.

P. S. GRATULUJĘ

Edit:
Podaj terminy, ile osób, i miejsce Bergamo czy Mediolan. I akceptowalną cenę.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Sie 2013 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
ania-p napisał(a):
teraz tylko nocleg, gdyby ktoś wpadł na jakąś fajną ofertę to będę wdzięczna.
buziaki i dzięki



Daj daty i przewidywany budżet, to pomożemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Sie 2013 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
mashacra napisał(a):
Jakby co to nic nie pisałem wcześniej, że przy pierwszym locie zgubiłem żonę i dzieci na 1 godz. na lotnisku w Brukseli ;) bez roamingu w komórce.


dobre, wiem co by powiedział mój mąż... " to tak jak ona, potrafi sie zgubić nawet w markecie" :)

Lecimy 19-22.10 2013 , co do kosztów to oczywiście najlepiej by to była najtańsza opcja. Nie muszimy spać w luksusach, i tak cały dzień będziemy poza "domem". Jedynym wymogiem z mojej strony to by w pokoju była łazienka i pokój był tylko dla naszej trójki. 2 dorosłych + dziecko 8 lat.

Dziękuję Wam ... bardzo, bardzo !

edit:
ja znalazłam BERGAMO My Room Eco - 951zł , ze śniadaniem i łazienką, choć to dużo. Na razie nie rezerwuje, poczekam. (na booking.com)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 27 Sie 2013 21:19 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
szukaj też na hotel4free.pl - jest wyszukiwarka i ciekawe oferty :)

http://szukaj.hotel4free.pl/SearchResul ... contracted

masz np. Donizetti B&B (ocena 9,5/10) - cena 754 zł
http://szukaj.hotel4free.pl/SearchedHot ... contracted

hostel - ale pokój superior prywatny (ocena 9,2/10) - ok 700zł
http://pl.hostelbookers.com/property/pr ... rrency=PLN

widziałam, że skusiłaś się też na Londyn :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 27 Sie 2013 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
maxima
dziękuje pięknie za pomoc, jutro z samego rana zerknę na te wszystkie oferty , bo dzisiaj już w łożkowie jestem :)
choć jak porównywałam w ciągu dnia to w Mediolanie też te noclegi nie wychodzą w jakiś kosmicznych cenach. Muszę jutro na spokojnie to wszystko pomyśleć. Bo faktycznie tym pociągiem nie wydaje się do wcale głupi pomysł. A Bergamo ? w ostatni dzień będę miała dużo czasu, może wtedy zwiedzić Bergamo a niedzielę i poniedziałek zostawić na Mediolan?

maxima napisał(a):
widziałam, że skusiłaś się też na Londyn :)


Co do Londynu, to już odpisałam na innym wątku - Londyn to dla mnie pestka, nie boję się latać, choć ostatnio byłam zmuszona spać na lotnisku i miałam obawy, ale wszystko skończyło się dobrze :) Znam Londyn, uwielbiam przesiadać się w metro :) czasami tak dla zabawy :) by po prostu się przesiąść i przejść po stacjach :) teraz w październiku spełniam marzenie córci, bo do tej pory tylko słuchała moich ahów i ohów o Londynie (bo kocham to miasto), i nie dawała mi żyć. Miałyśmy lecieć w wakacje, ale nie udało mi się kupić tanich biletów.. Z resztą na październik też kupiłam drogo (bo prawie 500zł), z kartą WIizz, by jakoś dać sobie kolejny powód do lotów w inne miejsca. I do tej pory nie wierzę, że się dzisiaj zdecydowałam na ten Mediolan. Mąż ogląda mecz a ja w łóżku obmyślam, jakby tu mu powiedzieć o szaleństwie, które dzisiaj popełniłam :)

edit. 28.08.2013 , godz. 15:15


zarezerwowałam na booking.com
My Room Eco, ale kliknęłam dwie opcje
1. Pokój typu Twin ze wspólną łazienką , dobra cena : 150Euro
jest w opisie napisane, że jest to pokój dla max. 2 osób, ale poniżej w opisie hotelu jest notka, że Jedno dziecko od lat 2 do 10 - pobyt bezpłatny, na dodatkowym łóżku.
więc złożyłam zapytanie w życzeniach (choć nie wiem,czy to dobry pomysł, chyba napiszę jeszcze maila), czy jest możliwość dołożenia do tej dwójki bezpłatnie łóżka dla dziecka
awaryjnie wzięłam też :
2. Pokój 2: Pokój Trzyosobowy zł azienką : 225Euro
ten jest super -z łazienką i trzy łóżka, ale różnica w cenie pomiędzy dwójką z łaznienką wspólną jest spora..

z jednego pokoju zrezygnuje, jak dostanę wiadomość, kurcze 300zł to spora róznica, gdyby się udało do dwójki wcisnąć młodą :)

Przed chwilą dostałam takiego oto maila :

Hi, we have received your booking request for our structure.

We just want to reccomend you to call us on this number ( +39 3387624402 ) twenty minutes before your arrival at the structure. If it is possible please also send us an e-mail with your expected arrival time.Thanks for your booking and cooperation. Best wishes
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group