Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lip 2018 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Taki ogólny temat bo dla każdej wyspy byłaby chyba nadprodukcja tematów. :)
Mnie interesuje obecnie Lanzarote. Nie nurkowanie tylko popływanie z brzegu z maską i rurką w miejscu gdzie jest obfitość fauny lub flory. Ktoś coś ?
Oczywiście zgodnie z tematem mile widziane informacje na temat innych wysp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 19 Lip 2018 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Na La Palmie widziałem ludzi snoorklujących na plaży La Zamora. Warunki wydawały się całkiem dobre do tego aby coś zobaczyć. Woda przejrzysta, dno skaliste. Pływało trochę ryb ale chyba szału bym się nie spodziewał. Ja nie miałem sprzętu więc trudno mi ocenić. Kanary to chyba ogólnie na snoorkle nie jakieś super miejsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Lip 2018 12:26 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Dla mnie top 3 na Gran Canarii:
Sardina del Norte
Puerto de las Nieves
El Puertillo

Ewentualnie tutaj można poczytać:
http://www.gran-canaria-info.com/top-10 ... an-canaria

----
Na Teneryfie mogę polecić na południu - El Purtito (czasami przypływają żółwie)

Na północy w Puerto de la Cruz - Playa de San Telmo

----
Na Lanzarote plaże jak się jedzie na Orzolę.

Ogólnie, wszędzie tam gdzie są kamieniste plaże można spodziewać się obfitość ryb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lip 2018 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Na La Palmie trafiliśmy na informację o możliwości nurkowania/snorkowania przy brzegu koło Charco Azul. Nawet zrobiłam zdjęcie tablicy informacyjnej, jest gdzieś w mojej relacji (chwilowo nie mogę go wrzucić tu, bo piszę z telefonu).

Z kolei na Lanzarote sporo było ofert nurkowania w Puerto Calero, ale to raczej były wycieczki łódką w morze. Sami kąpaliśmy się w kilku miejscach, ale nie kojarzę, żeby gdzieś rzuciła mi się w oczy jakaś bogatsza fauna i flora przy brzegu. Raczej małe rybki i dość mętna woda.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Lip 2018 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Lanzarote - ja snorkowałem na papagayo, biorąc pod uwagę że to było ok 20 grudnia i woda była niezbyt ciepła [jak na tamtejsze strony] widoki były spoko, więc myślę że bliżej lata jest znacznie lepiej

Gran Canaria - Canteras, plaża miejska w Las Palmas. Bardzo spox.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sty 2019 22:06 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 8
Witam, czy na Teneryfie są jakieś ciekawe miejsca do nurkowania z maską i rurką bezpośrednio z brzegu?
Możecie coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Sty 2019 00:06 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Widziałem ludzi snorkujących w Puerto de la Cruz przy Playa San Telmo, ale czy to jest jakieś szczególnie ciekawe miejsce... nie sądzę. Generalnie na Teneryfie jakichś wybitnych miejsc do tego typu aktywności chyba nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Sty 2019 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jeżeli chodzi o nurkowanie na Wyspach Kanaryjskich to trudno nie wspomnieć o miejscowości La Restinga na El Hierro. Organizowane są tam profesjonalne wydarzenia związane z nurkowaniem. Piękne miejsce, gorąco polecam wszystkim miłośnikom nurkowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group