Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 434 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 30 Sie 2013 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
pawi napisał(a):
Dziwne, może jej nie przypadliście do gustu ;)


Eleni była miła dla wszystkich, także dla nas, nawet podwiozła mnie pierwszego dnia do marketu "Bi". Ale prawda jest taka, że jak większość greków nie przejmuje się tym że płacisz i oczekujesz. Reklamacje zbywała, zrzucała na niepogodę, wszystko było winne tylko nie ona. Z nami byli Litwini, jak przez 2 dni wieczorem zabrakło dla nich ciepłej wody wieczorem, to się przenieśli do innego apartamentowca, a ona nie chciała im oddać kasy. Nie wiem jak się to skończyło... Wodę ma na solary, więc jak było pochmurno, to z ciepłą wodą było ciężko.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
#82 PostWysłany: 30 Sie 2013 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
joael napisał(a):
pawi napisał(a):
Dziwne, może jej nie przypadliście do gustu ;)


Eleni była miła dla wszystkich, także dla nas, nawet podwiozła mnie pierwszego dnia do marketu "Bi". Ale prawda jest taka, że jak większość greków nie przejmuje się tym że płacisz i oczekujesz. Reklamacje zbywała, zrzucała na niepogodę, wszystko było winne tylko nie ona. Z nami byli Litwini, jak przez 2 dni wieczorem zabrakło dla nich ciepłej wody wieczorem, to się przenieśli do innego apartamentowca, a ona nie chciała im oddać kasy. Nie wiem jak się to skończyło... Wodę ma na solary, więc jak było pochmurno, to z ciepłą wodą było ciężko.

Image


Z tym to masz rację. Wszystko kwestia tego czegoś oczekuje się od miejsca w którym się śpi i wydanej kasy.
Jak ktoś szuka czegoś w spokojnej okolicy to według mnie to jest dobre miejsce - żeby mało wydać i przespać się z dachem nad głową, TV, aneksem kuchennym ;) Ja płaciłem 40 zł za nocleg, to nie miałem zbyt wygórowanych wymagań. Może to błąd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 31 Sie 2013 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
pawi napisał(a):
Ja płaciłem 40 zł za nocleg, to nie miałem zbyt wygórowanych wymagań. Może to błąd.


Słuchaj, to nie chodzi o to ile płacisz, bo możesz zapłacić 5 zł, ale ktoś za tę cenę coś ci oferuje, jakiś produkt o określonych parametrach. Płacisz - wymagasz.

Ja to miejsce nie wybrałem ze względu na kwotę, mimo iż płaciłem trochę więcej, tylko odległość od plaży, ciszę, Internet do pracy (bo podczas urlopu miałem pracować, a żona z dzieckiem wypoczywać).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 31 Sie 2013 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
joael napisał(a):
pawi napisał(a):
Ja płaciłem 40 zł za nocleg, to nie miałem zbyt wygórowanych wymagań. Może to błąd.


Słuchaj, to nie chodzi o to ile płacisz, bo możesz zapłacić 5 zł, ale ktoś za tę cenę coś ci oferuje, jakiś produkt o określonych parametrach. Płacisz - wymagasz.

Ja to miejsce nie wybrałem ze względu na kwotę, mimo iż płaciłem trochę więcej, tylko odległość od plaży, ciszę, Internet do pracy (bo podczas urlopu miałem pracować, a żona z dzieckiem wypoczywać).

Image


No tak, nie wiem co Ci oferowano, ale u mnie to się pokrywało. Fakt, okno było nieszczelne. Woda - czasem z ciepłą były problemy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 31 Sie 2013 13:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2605
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Czy ktoś z was mieszkał w Tigaki ? Czy jest tam jakiś sklep spożywczy a jeśli tak to jak z jego zaopatrzeniem i cenami ? Oraz czy jest w samym Tigaki jakiś Doner ?

I czy na wyspie bez problemu da się wypożyczyć skuter bez prawa jazdy A ? Jak w ogóle wygląda w praktyce ruch na wyspie, czy ktoś mało doświadczony w jeździe skuterem ma szanse ją bezpiecznie objechać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 07 Wrz 2013 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 14
klapio napisał(a):
Czy ktoś z was mieszkał w Tigaki ? Czy jest tam jakiś sklep spożywczy a jeśli tak to jak z jego zaopatrzeniem i cenami ? Oraz czy jest w samym Tigaki jakiś Doner ?

I czy na wyspie bez problemu da się wypożyczyć skuter bez prawa jazdy A ? Jak w ogóle wygląda w praktyce ruch na wyspie, czy ktoś mało doświadczony w jeździe skuterem ma szanse ją bezpiecznie objechać ?



Byliśmy w Tigaki w sierpniu tego roku i ceny w marketach są dosyć wysokie.
W Tigaki jest supermarket Konstantinos ceny są trochę niższe niż w mini marketach.
My mieliśmy zarezerwowany apartament z myślą, że będziemy sobie gotować posiłki
- nie ugotowaliśmy nic. Jedzenie w tawernach było wyśmienite i ceny przystępne jak dla nas
(obiad dla 1 os. 5-8e). Szczególnie polecam tawernę ASPROS MYLOS GRILL HOUSE przy głównej ulicy w Tigaki - zawsze jest tam mnóstwo ludzi i czasem ciężko o stolik ale warto - nam bardzo smakowało.(mąż poleca kleftikos z jagnięciną- taka sakiewka z kawałkami jagnięciny, ziemniakami, pomidorami, fetą, parmezanem zapiekana i podawana w folii aluminiowej). Zamawiając u nich jedzenie zawsze dostawałam na 2 talerzach- dla mnie nie do przejedzenia :)aa i na koniec pytają czy podać coś do picia - warto się skusić gdyż napoje % są darmowe -my zawsze wybieraliśmy uozo i dostawaliśmy solidne pół szklanki :-))

Jeśli chodzi o pita gyrosy to tylko W TAKA TAKA MAM - znajdują się przy rondku z fontanną.
Obsługa też jest rewelacyjna i niezwykle uprzejma! Cena 2 euro! Przy głównej ulicy znajduje się jeszcze jedno miejsce gdzie kręcą się kebaby ale tam nie polecam.

Nie wiem ile kosztuje wypożyczenie skutera ale za wypożyczenie chevroleta aveo na 1 dzień płaciliśmy 40 e - benzyna dosyć droga ~1,87e za litr.

Przy rondku z fontanną znajduje się ten przystanek autobusowy (do Kos cena 2 e od osoby - polecam miasto Kos wieczorem!)

Jeśli chodzi o wycieczki my skusiliśmy się na zachód słońca w górskiej wiosce ZIA - cena 8 e od os. wycieczka jest w godz. 19-22 - warto! Najpierw zachód słońca a potem kolacja w tawernach (polecamy tawernę OROMEDON - ciężko też tam o stolik ale warto czasem poczekać gdyż widok z tarasu nocą na miasto n i e z a p o m n i a n y ) Jedzenie też wyborne (choć ceny już nieco wyższe niż w tigaki- polecam tam spróbować souvlaki z kurczaka ).

Dla miłośników romantycznych zachodów słońca polecam wybrać się na zachód słońca nad jeziorem w Tigaki - zwłaszcza, że można tam zobaczyć flamingi :-) osobiście nie widziałam piękniejszego :)
_________________
Why did I pull the trigger?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 10 Wrz 2013 20:26 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 2
hej forumowicze!! ;)

Za tydzień wybieram się na urlop na Kos, dokładnie do Tigaki. Prześledziłam cały wątek, uzyskałam mnóstwo przydatnych i ciekawych informacji, ale do pełni szczęścia potrzebuję jeszcze Waszej rekomendacji lokalnych biur podróży i wypożyczalni aut. Możecie mi polecić biuro w którym naprawdę opłaca się wykupić wycieczkę np. na Nissyros oraz wypożyczalnię, która ma sensowne ceny? Będę bardzo wdzięczna za podanie nazwy albo lokalizacji ;)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 16 Wrz 2013 22:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2605
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Z lotniska do Tigaki jest autobus, a czy jedzie cos z Tigaki na lotnisko ? Bo spotkalem sie z informacja ze mozna jechac tylko przez Kos City tzn najpierw z Tigaki tam a potem bus na lotnisko... Robil ktos z was taka trase ? Albo dysponuje moze aktualnym rozkladem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 27 Wrz 2013 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 88
Loty: 54
Kilometry: 87 634
Tak jak wyżej klapio napisał, potwierdzam, z Tigaki oraz Marmari nie ma bezpośredniego autobusu na lotnisko, należy jechać do Kos a później autobusem lotniskowym. Najlepszą opcją jest wykupienie transferu (ja korzystałem z a2btransfers - zero problemów) lub zamówienie taksówki (na 4 osoby może wyjść podobnie).

Co do wycieczek, nie korzystałem z żadnych biur, jednak znajomi polecają Tigaki Tours, mają swoje oddziały w Marmari i Tigaki.

Auto wypożyczałem w Always Best, nie było żadnych problemów, nikt nic nie kontrolował poza prawem jazdy, brak depozytu. Auto braliśmy tylko na 1 dzień (wieczór - wieczór), wieczorem Kos City, a na drugi dzień zwiedzanie całej wyspy z przerwą na obiad w hotelu. Auto na jeden dzień w zupełności wystarcza.

z miejsc wartych zobaczenia polecam:
- Kefalos (piękne widoki)
- Kos City
- Termy (mimo natłoku ludzi, zapachu i dojścia)
- ewentualnie plaże po drodze do Kefalos (Laguna, Paradise, Camel Beach)

Nie polecam:
- Asklepion (4E wejście, jak zobaczyłem tą jedną z największych atrakcji wyspy przed bramkami wejściowymi zrobiłem 3 zdjęcia i z powrotem do auta.
- Zia (mocno przereklamowana wioska, a raczej duży bazar.. Widoki może ładne ale ładniejsze po drodze do wioski)

W Tigaki, Marmari, Mastichari i Kardamenie nie ma nic ciekawego do zobaczenia, ale warto podjechać i odznaczyć na mapie ;-)



Odnośnie Marmari w którym byłem - spokojna wioska, 5 sklepików, w tym jeden duży (Konstantinos) i jeden długo otwarto (Fani do 1 w nocy). Ceny w sklepach w Marmari zdecydowanie niższe niż w innych miejscowościach, piwo zaczynało się od 0,8E, Amstel 1,1-1,2E, Pringles - 1,85E, magnesy - 1E, ręczniki - 4,5E, zgrzewka wody min. 1,5l - 1,75E, Coca - Cola 1,5l - 1,5E.

Ogólnie polecam Marmari i hotel Summer Village ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Wrz 2013 22:42 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 2
witam!

Również potwierdzam - jeśli chodzi o połączenie autobusowe linią KTEL to trzeba dojechać do Kos. Ewentualnie (opcja dla wytrwałych) jeśli spędzamy wakacje w Tigaki bądź Marmari to jest jeszcze możliwość dojścia do głównej drogi z Kos do lotniska (po ok 2 km z każdej z tych miejscowości) i czekanie na autobus. Wystarczy pomachać i zatrzyma się gdzie popadnie.

Tigaki Tours wyglądało bardzo profesjonalnie i mieli konkurencyjne ceny. Sami po obliczeniu kosztów oraz przekalkulowaniu plusów i minusów nie skorzystaliśmy z biura podróży, ale spędziliśmy w trzech po kilka minut by zapoznać się z ofertą i na pewno mogę odradzić Tigaki Expres!! W zależności od dnia, bądź godziny można spotkać tam w obsłudze Polkę. Ta wcale sympatyczna brunetka okazała się kłamczuchą. Do tego po kilka euro wyższe ceny niż u konkurencji. Opcję tę mogę polecić jedynie osobom, które są na bakier z językiem angielskim, niemieckim bądź rosyjskim i polska przewodniczka na wycieczce byłaby dla nich zbawienna. Na przeciwko Tigaki Express (niestety nie pamiętam nazwy) w lokalnym biurze podróży również obsługiwała Polka. Bardzo miła, ogarnięta dziewczyna. Bezinteresownie doradziła nam w wielu kwestiach. Jeśli chodzi o auto to korzystaliśmy w Tigaki z Alpha Rent. Ceny konkurencyjne, bo za Fiata Pandę na jeden dzień zapłaciliśmy 35euro (często życzą sobie 40). Do tego umówieni byliśmy na 19 i na dwie minutki przed czasem Pani stała już pod naszym pokojem hotelowym. Odbiór również z hotelu. W Tigaki Tours powiedziano nam, że jeśli chcemy wypożyczyć auto o 19, to następnego dnia musimy zwrócić je o 18, ponieważ muszą mieć 1h na umycie auta. W Alpha nie ucięli nam tej godziny i mieliśmy pełne 24h. Korzystaliśmy pod koniec urlopu także z wypożyczalni Trust, która ma swoje biuro w kilku miejscowościach, mi.in w Marmari. Wypożyczyliśmy tam quada za jedyne 20euro! Pytaliśmy w kilku wypożyczalniach o ceny skuterów i quadów i jeśli chodzi o 4 kółka, to za jeden dzień absolutnie nie usłyszeliśmy ceny niższej niż 40 euro. W Trust zabierają depozyt (w naszym wypadku było to 20e), ale nie było żadnych problemów z jego odzyskaniem.

Co do cen to nie zgodzę się z przedmówcą. Po pobycie w Marmari i Tigaki mogę stwierdzić, że Tigaki było tańsze. Nie są to jakieś zawrotne różnice w cenach - max do 50-80centów, ale jednak zawsze... Różnice te są wyczuwalne zarówno w knajpach jak i w sklepach. Do tego Marmari jest jednak duuużo mniejszą miejscowością. Śliczną bez wątpienia, ale godną polecenia ludziom, którzy naprawdę potrzebują odpoczynku. W Tigaki oprócz odpoczynku ma się jednak większy wybór w sklepach z pamiątkami, zwykłych marketach, knajpach, cukierniach i tawernach.

Co do Zia to warto wyjść poza główne, nastawione na turystę uliczki. Wybraliśmy się jej krętymi ścieżkami w górne partie wioski i widok starych Greczynek, wysiadujących na progu bielonych domów w swych czarnych, maskujących ciało, wdowich strojach niczym z obrazka sprawia, że naprawdę czujesz się jak w Grecji. Mi zaparło to dech w piersiach...

Jak przedmówca polecam Kefalos!! Jeśli wybiorę się jeszcze kiedyś na Kos, to czuję, że właśnie tam wyląduję... widoki cudowne!

Zaś co do term to zdecydowanie radzę wybrać się tam z samego rana! Ludzi właściwie nie było. Wcześniej oglądałam w internecie filmiki i zdjęcia z tego miejsca i byłam przerażona widokiem tłumów. Co się później okazało faktycznie tłumy ciągną na termy, ale w okolicach godziny 10, ponieważ wszystkie biura (które oczywiście organizują tam wypady w cenie 8-10e za osobę) właśnie o tej porze wysyłają tam niejednokrotnie pełne autokary. My byliśmy tam po 8 i zdążyliśmy skorzystać w pełni z uroków term w ciszy, nie ocierając się w wodzie o nikogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 06 Lis 2013 14:24 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
No i wróciliśmy z Kos prawie miesiąc temu, wyspa bardzo fajna na tygodniowy odpoczynek.
Mieszkaliśmy w Tigaki, hotel Gaia Village. Obszerna recenzja hotelu i samej wyspy tu:
http://www.holidaycheck.pl/hr/7057bd72- ... ewsOrder=0

O tej porze roku ludzi średnio, na plażach i w miasteczku spokojnie, część knajpek już pozamykana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 26 Mar 2014 12:08 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 5
Loty: 2
Kilometry: 3 176
Witajcie :) Widzę, że piszę w tym wątku jako pierwsza osoba w tym roku :P
Na przełomie lipca i sierpnia wybieramy się z narzeczonym na Kos na dwa tygodnie. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie. Przeczytałam cały wątek, jeśli ktoś ma jakieś świeże informacje to niech się proszę podzieli: którą miejscowość i najlepiej hotel wybrać (zależy nam na bliskości do plaży, fajnego zaplecza w okolicy typu knajpki i oczywiście niewygórowanych cenach, nie musi być to Sheraton xD). Z tego co widzę warto zwrócić szczególną uwagę na Tigaki i ewentualnie Kos, tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 05 Kwi 2014 14:48 

Rejestracja: 03 Mar 2013
Posty: 91
Jestem właśnie na Kos i postanowiłam napisać co nieco o wyspie. Jeśli ktoś jest chętny - zapraszam:
http://podrozniczo.pl/kos-czyli-jak-tanio-poleciec-do-grecji/
_________________
Moje podróże -> http://www.podrozniczo.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 06 Kwi 2014 09:00 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Witam,
w połowie maja lecę na Kos.
Hotel wybiorę chyba w Kos ze względu na to, że to jeszcze trochę przed sezonem i pewnie autobusy będą rzadko kursować.
Zastanawiam się nad wycieczką na Nisyros. Czy warto popłynąć, i ile kosztuje i czy w maju będzie taka możliwość.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 06 Kwi 2014 09:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Pewnie że warto, zależy ile masz czasu na Kos. Dwa lata temu był tylko 1 statek we wtorki na Nissyros (25 eu), lecz mozna było pojechać do Kardameny i tam w porcie znaleźć więcej statków od 10 eu. W maju była taka możliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Warto. I nie powinno być problemu z organizacją wypadu na wulkan. Z lokalnego biura spokojnie znajdziesz ofertę takiej wycieczki za ok 30€ a w cenie będzie przejazd do i z Kardameny, rejs w obie strony i transport do i z krateru. My byliśmy na Kosie w tamtym roku w czerwcu. Tu jest nasza relacja z samego miasta Kos i z rejsu na Nissyros http://zieniowie.blogspot.com/2013/12/g ... ia_26.html Reszta w poprzednich wpisach
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:37 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Będziemy na Kos tydzien.
Znalazłam statek ale pływa tak, że trzeba zostać na noc na wyspie a raczej przenosić nam się nie bedzie chciało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 06 Kwi 2014 11:45 

olaaa napisał(a):
Będziemy na Kos tydzien.
Znalazłam statek ale pływa tak, że trzeba zostać na noc na wyspie a raczej przenosić nam się nie bedzie chciało.


Nie sugeruj się internetowym rozkładem rejsów. Jesli chcesz płynąć na 1 dzień to najlepiej podjedż do Kardameny i z portu od rana odpływa wiele statków których nie ma w rozkładach.Tak trzeba być od 8 w porcie,co może byc drudne z dojazdem z samego Kos.
Indywidualnie koszt rejsu od os w jedną stronę kosztuje 8,1e /cena z kwietnia 2013/ Dojechać do Kardameny też kosztuje kilka euro,a najwazniejsze to aby z portu na Nissiros do stać się do krateru wulkanu tez trzeba zapłacić ok 10e/os
Podobne ceny są z samego Kos,z tym że płynie się dłużej. Osobiście płynąłem z Kos i wracałem do Kardameny
Jeżeli znajdziesz w Kos zorganizowaną wycieczkę z transportem do/z Kardameny,rejsem,przejazdem do wulkanu i wioski Nikia za 30 e to kupuj i nie oglądaj się.
Góra
 PM off  
      
#99 PostWysłany: 06 Kwi 2014 12:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2605
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Parę zdjęć z Nisyros na zachętę :)
Wulkan:
Image

Jak będziecie brać wycieczkę to warto wybrać taką która ma jeszcze w ofercie przejazd do Nikki na Nisyros :-)
Widok na Wulkan z wioski Nika:
Image

Ryneczek wioski Nika:
Image

Panorama Mandraki, stolicy Nisyros
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 06 Kwi 2014 12:57 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
andrzejdz
Dzięki! W takim razie mysle, ze poszukam wycieczki z miasta Kos bo autobusy jeżdza rzadko. Narazie jest rozkład do konca kwietnia moze od maja bedzie ich wiecej.
klapio
śliczne widoki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 434 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot], Yandex [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group