Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyspa Kos
#1 PostWysłany: 11 Sie 2013 20:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Czy może ktoś z was polecić jakiś nocleg na wyspie Kos w Tigaki bądź okolicach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#2 PostWysłany: 15 Sie 2013 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 88
Loty: 54
Kilometry: 87 634
My na wrzesień wybraliśmy Summer Village Hotel (Marmari) http://www.summervillagekos.com, rezerwowane przez hotels4u. Kolega 2 tyg. wcześniej będzie w hetelu Gaia Hotel w Tigaki.

Dam znać za miesiąc jak wrażenia z obu hoteli ;-)


Ostatnio edytowany przez Kuba_Tychy, 23 Sty 2014 11:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#3 PostWysłany: 06 Lis 2013 14:26 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
No i kolega Kuba wrażeniami się nie podzielił, za to ja wkleję link do własnej recki z Gaia Village:
http://www.holidaycheck.pl/hr/7057bd72- ... ewsOrder=0

Mimo kilku drobnych uwag hotel mogę z czystym sumieniem polecić!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#4 PostWysłany: 23 Sty 2014 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 88
Loty: 54
Kilometry: 87 634
Zapomniałem o temacie ;-)

Kolega również polecał Gaie, podzielam Twoją opinie na temat tego hotelu.

Ja ze swojej strony polecam tańszą opcję, czyli hotel Summer Village. Jedzenie bardzo dobre, all inc. wystarczający, do plaży nie jest daleko (krótki spacer),kameralny hotel ze wspaniałym właścicielem, bdb stosunek jakości do ceny (najtańszy hotel z all na wyspie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#5 PostWysłany: 17 Maj 2014 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
My razem z żoną wypoczywaliśmy w zeszłym roku w hotelu Kipriotis Panorama & Suites w Psalidi. Niedaleko miasta Kos. Bardzo dobry standard i smaczne jedzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#6 PostWysłany: 20 Cze 2014 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Korzystał ktoś może z Nina Beach Hotel w Marmari?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#7 PostWysłany: 11 Sie 2014 22:44 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
Mam zarezerwowany na wrzesień pokój w hotelu Zeus w Kefalosie - może ktoś zna ten hotelik ? Swoją opinię obiecuję dodać po powrocie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#8 PostWysłany: 12 Sty 2015 15:53 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
No więc dla zainteresowanych: wrzesień 2014 hotel Zeus, rezerwowany przez Amoma. Za 7 dni pobytu ze śniadaniem, 2 osoby - 497 zł, więc śmieszne pieniądze. Co prawda to śniadanie było ubogie - kawa z mlekiem, herbata, sok pomarańczowy i 3 kromeczki chleba z masełkiem i dżemikiem - ale za ta cenę nie liczyłam na więcej. A kawa rano dla nas była miłym rozpoczęciem dnia :D. Pokoje które mieliśmy były czyściutkie, odświeżone, dla niektórych minusem może być to że pokoje z balkonikami były w przyziemiu (-1/2 piętra) - nam to nie przeszkadzało w niczym, do kotów się przyzwyczailiśmy - widok był na ogród. Ponieważ mieliśmy 2 sąsiadujące ze sobą pokoje (było nas troje), takie rozwiązanie nam pasowało - balkony w przyziemiu były dzielone tylko murkiem sięgającym do pasa, więc wieczorkiem można było posiedzieć każdy na swoim balkonie a równocześnie rozmawiając i się widząc nawzajem. Na wyższych piętrach balkony były już dzielone od ziemi do sufitu - więc nie było tej możliwości. Wyposażenie: łazienka z toaletą, umywalką i prysznicem, (papier toaletowy uzupełniany codziennie), telewizor, suszarka do włosów, lodówka. Minusem dla mnie był brak czajnika w pokoju. Pokój był sprzątany codziennie, ręczniki były wymienione w ciągu naszego pobytu chyba 3 razy. Basen czysty, ze słodką wodą. Do najbliższej plaży było około 400-500m spacerkiem. Wifi, klimatyzacja dodatkowo płatne. Właściciele Ok. Hotel ma 3 gwiazdki i mogę go polecić - za tą cenę byliśmy zadowoleni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#9 PostWysłany: 24 Lip 2016 16:27 

Rejestracja: 13 Sie 2015
Posty: 11
Witam. Poszukuję informacji na temat hotelu Blue Nest - 2km w prawo od Tigaki , oraz plaży która jest w pobliżu ...... :)
Pozdrawiam.
Nikka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#10 PostWysłany: 24 Lip 2016 16:36 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
W prawo od Tigaki ciągnie się kilka kilometrów bardzo ładna piaszczysta plaża, niezbyt szeroka ale piasek drobny, jasno-złoty.


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyspa Kos
#11 PostWysłany: 17 Sie 2016 12:31 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Witam.
Wróciliśmy właśnie z Kos, z czystym sumieniem polecam Giakalis Hotel w Marmari. Może i jest kawałek do plaży czy centrum z barami, restauracjami ale za to ta cisza i spokój wynagradza wszystko.
Po tygodniu zmieniliśmy hotel na Aslanis (10 min. spacerkiem od Giakalis) - tu równie cicho. Hotel oferuje tylko All Inclusive w wersji soft, co dla nich oznacza napoje (alkoholowe i bezalkoholowe) TYLKO podczas posiłków w restauracji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group