Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2018 18:51 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Cześć,

Przejrzałem już dobre kilkadziesiąt tematów na forum i poczytałem trochę informacji na forach i mam coraz większy mętlik w głowie. Ogólnie nie latam mega często i nie śpię co tydzień w hotelach, ale po ogólnej kalulacji jakiś czas temu założyłem konto M&M. Widzę, że ma to sens, bo dość szybko będę mógł skorzystać z biletów za punkty lub innych upgradów. Teraz planując weekendowy wakacyjny wypad pojawił się temat noclegu i zacząłem zgłębiać temat programów lojalnościowych z seci hotelarskich. I tutaj pytania:

Co najlepiej współgra z programem M&M? Są obecnie jakieś promocje pozwalające zdobywać punkty hotelowe i mile jednocześnie? Na samym początku miałem zamiar skorzystać z rezerwacji przez booking.com ze strony LH i zgarnąć kilkaset mil, ale może coś opłaca się bardziej? Za rezerwację przez booking.com nie dostanę przecież punktó w żadnym z programów hotelowych. Biorąc pod uwagę nie za dużą liczbę moich noclegów w sieciówkach fajnie byłoby, gdyby punkty nie przepadały (na pewno ma to BW, ale czy ktoś jeszcze?) Czy nie zawracać sobie głowy hotelami i skupić się na milach - czyli rezerwacja przez booking.com.

Ogólnie to chyba każdy ma swój sposób, ale z doświadczenia wiem, że programy lojalnościowe, nawet przy niezbyt częstym, ale systematycznym korzystaniu się opłacają, stąd pytanie do bardziej doświadczonych zbieraczy :)

Krzysiek
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 17 Kwi 2018 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
szkoda, że nie miałeś okazji nocować w lutym/marcu, bo do końca marca była bardzo fajna promocja sieci Hilton: za 1. pobyt było +1500 mil, za 2. + 2000 mil, a za 3. i kolejne +2500 za każdy. U mnie, przy 4 pobytach w Hiltonach, na koncie M&M pojawiło się łącznie dodatkowych 8.000 mil (a i punktów hiltonowskich wpadło sporo, ale to już inna para kaloszy). Teraz już w Hiltonie nic się nie uzbiera, bo zakończyli dawanie mil za noclegi. Trzeba zatem szukać gdzieś indziej i przyznam, że o współpracy innych sieci z M&M za dużo nie wiem. Z resztą, co do zasady za noclegi za dużo się nie uzbiera, no chyba że trafisz właśnie na coś takiego, jak ostatnio w Hiltonie. Warto też patrzeć na samo M&M, bo i tam oferowane są od czasu niezłe bonusy za rezerwację hoteli przez ich własną wyszukiwarkę. O ile dobrze pamiętam, w ub. roku dostałem chyba 10.000 mil za taką rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
krzysiekk86 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2018 19:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
tropikey napisał(a):
Warto też patrzeć na samo M&M, bo i tam oferowane są od czasu niezłe bonusy za rezerwację hoteli przez ich własną wyszukiwarkę. O ile dobrze pamiętam, w ub. roku dostałem chyba 10.000 mil za taką rezerwację.
Obecne warunki promocji: https://www.miles-and-more.com/online/p ... &cid=18002
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 17 Kwi 2018 19:27 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Właśnie czytałem o bonusach w Hiltonie, ale obecnie nic nie znalazłem. O wyszukiwarce w M&M zapomniałem, ale faktycznie to dobra opcja.
W sumie największym dylematem jest teraz to czy zakładać gdziekolwiek konto lojalnoścowe (hotelowe) czy skupić się na milach i rezerwować przez Lufthansowy booking.

I nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Przy rezerwacji hotelu przez pośrednika punktów to programu hotelowego nie dostanę. Ale czy na jakieś dodatkowe mam szansę (np. z Places w Le Club Accorhotels, albo za wydaną w hotelu kasę)?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Kwi 2018 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Kiedyś szukałem czegoś co da trochę mil jeśli chodzi o wypożyczenie auta. Była rozbieżność ich w różnych wersjach językowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group