Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lip 2016 22:49 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 5
Skąd
  • Poznań

Dokąd
  • Barcelona, Paryż, Rzym

Data wylotu
  • 25.11.2016

Data powrotu
  • 28.11.2016

Długość pobytu
  • 4

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Paryż -> Poznań 19.90 E

Dodatkowe informacje
  • Witam serdecznie,
    zamierzam odbyć jakąś podróż na swoje 30 urodziny. Proszę o porady i wskazówki. Za pomoc z góry dziękuję. Chciałbym przy tym nadmienić, że przeglądałem proponowane strony z wyszukiwarkami lotów ale nijak nie mogłem się tam odnaleźć (brak dostępnych połączeń itd.).

    Co do samej wyprawy, to najlepiej jakby była ona z Poznania aczkolwiek w ostateczności (przy atrakcyjnej opcji) wchodzi w grę np. Wrocław lub Szczecin. Odnośnie kierunków, to preferowałbym zachód np. Hiszpanię, Włochy lub Francję. Wiem, że 27 listopada wraca do Poznania Wizzair z Paryża za 20 euro. Tylko potrzeba dobrać do tego jakieś inne loty... Być może jest jeszcze jakaś inna alternatywa.

    Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 29 Lip 2016 22:53 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
wejdź na strony ryanair.com i wizzair.com - wybierz Poznań, zobacz co jest dostępne (jakie kierunki), zaznacz interesujacy Cie termin i jak cena odpowiada to kup

POZ-BVA są po 39zł
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima, 29 Lip 2016 22:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Lip 2016 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Rozważ jeszcze loty z Berlina. Z Poznania niedaleko i duż ilość kierunków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Lip 2016 22:59 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
obawiam się, że to może być zbyt skomplikowanie, jeśli człowiek ma juz problemy na etapie wyszukiwania :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
http://samolotemtaniej.pl/tanie-loty/z-Poznania
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:16 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
http://samolotemtaniej.pl/tanie-loty/z- ... do-4-dni/1

mam nadzieję, że ułatwiłem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:20 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 5
178 lotów masz już na koncie to powinieneś/powinnaś się orientować, że Ławica wygląda bardzo blado pod względem połączeń. Jestem amatorem w tej dziedzinie, ale z pewnością w tym konkretnym terminie bezpośrednich lotów w atrakcyjnych cenach nie uświadczę. Potrzebne są też jakieś przesiadki, które na stronie wizza i ryanaira musiałbym wyszukiwać ręcznie po kolei.

Po prostu liczyłem, że na forum maniaków latania znajdzie się ktoś kto ma jakieś patenty na loty z Polski do różnych miast europejskich i się podzieli doświadczeniem- może tez coś doradzi.

Nie musisz odpisywać.

Pozdrawiam

EDIT: to do maxima.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Kilka propozycji lotów bezpośrednio z Poznania masz poniżej, większość jest z przesiadką. W dodatku wyróżnione loty są obsługiwane przez różnych przewoźników, więc bagaż podręczny musisz dostosować do najbardziej restrykcyjnego z nich czyli Wizz Air.
A do wyszukiwania lotów tanich linii z przesiadkami polecam:
http://www.azair.cz/?lang=pl

Załączniki:
Poznań Rzym.JPG
Poznań Rzym.JPG [ 101.76 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
Poznań Paryż.JPG
Poznań Paryż.JPG [ 61.9 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
Poznań Barcelona.JPG
Poznań Barcelona.JPG [ 93.69 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:28 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
nikt tutaj czarów nie uprawia. magicznych sztuczek na znalezienie połączeń innych niż możliwe też nie ma. na obczajkę lotów z Poznania nie trzeba więcej niż 60 minut wliczając czas na szybką analizę kosztów noclegu.

będąc amatorem nie ma co się rwać z motyką na słońce, szczególnie z lowcostami (taka przesiadka przy opóźnionym dolocie i już gacie pełne).
zatem na początek zdecydowanie polecam bezpośrednie połączenie. miejsc mimo wszystko sporo, skoro nigdzie się nie latało. w każdym z nich coś ciekawego do zobaczenia. większość zaczynała podobnie.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez goldziak., 29 Lip 2016 23:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
http://azair.me/2aB2tyt

teraz to na pewno pomogłem ;)
_________________
vivere militare est


Ostatnio edytowany przez krasnal, 29 Lip 2016 23:40, edytowano w sumie 1 raz
Skróciłem link, bo się strona rozjeżdża
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:32 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Jeżeli odpowiada Ci Szczecin i Wrocław to Berlin nie byłby przeszkodą.

25-28 listopada
Berlin - Bari za 187 zł w obie strony
Berlin - Majorka za 179 zł w obie strony

http://samolotemtaniej.pl/tanie-loty/z-Berlina
ogólnie na loty z Berlina zerknij tutaj, jest o wiele większy wybór atrakcyjniejszych kierunków niż z Poznania. A i połączenia bezpośrednie tak jak @goldziak. wspomniał.
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
@adim1896 Chyba sensownie dla Ciebie lecieć z Berlina, dostać się tam możesz polskimbusem na samo lotnisko masz np Rzym za 174 zł w dwie strony 25-28 listopada i jeszcze do wyboru loty o róznych godzinach, niż lecieć z przesiadką.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:43 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
goldziak. napisał(a):
nikt tutaj czarów nie uprawia. magicznych sztuczek na znalezienie połączeń innych niż możliwe też nie ma. na obczajkę lotów z Poznania nie trzeba więcej niż 60 minut wliczając czas na szybką analizę kosztów noclegu.

będąc amatorem nie ma co się rwać z motyką na słońce, szczególnie z lowcostami (taka przesiadka przy opóźnionym dolocie i już gacie pełne).
zatem na początek zdecydowanie polecam bezpośrednie połączenie. miejsc mimo wszystko sporo, skoro nigdzie się nie latało. w każdym z nich coś ciekawego do zobaczenia. większość zaczynała podobnie.


dokładnie, ludzie naczytają się i naoglądają jak to "za 2000zł zjechałem Amerykę Południową wzdłuż i wszerz", potem chyba liczą, że na forum ktoś im znajdzie za 500zł ofertę na 30 urodziny i będą mogli się pochwalić znajomym jak to świętowali popijając drinka z palemką z basenu w Marina Sands Bay ;)

adim1986 napisał(a):
Jestem amatorem w tej dziedzinie, ale z pewnością w tym konkretnym terminie bezpośrednich lotów w atrakcyjnych cenach nie uświadczę.

końcówka listopada / początek grudnia to jeden z atrakcyjniejszych pod kątem cen terminów w roku ;) Swoją drogą nawet tego nie sprawdziłeś, a już wiesz, że ceny będą nieatrakcyjne. POZ-BVA jest po 39zł na interesujący Cię termin, to jaką cenę uznasz za atrakcyjną? 1zł? to już chyba promocję Polskiego Busa do Berlina przespałeś

@adim1986 mogę mieć nawet 1000 lotów, ale to nie znaczy, że rozkłady i destynacje w Poznaniu znam na pamięć :) byłam tam chyba raz w życiu. Nawet nie chciało Ci się zajrzeć na strony przewoźników operujących z Poznania, żeby sprawdzić ile kosztuje lot do Paryża. Wiesz, że dojazd z tego lotniska do prawdziwego Paryża to chyba 15 EUR OW? Na forum jest poradnik jak szukać tanich lotów - wykaż się, a na pewno społeczności Ci pomoże. Nie czekaj aż ktoś zorganizuje Ci wyjazd życia za 120zł ;) jak samemu Ci się nie chce, to są profesjonalne (mniej lub bardziej) firmy, które przygotują dla Ciebie ofertę. Jak chcesz tanio i zrobić to sam, to niestety musisz włożyć w to swój czas i energię. Forum to skarbnica wiedzy! Powodzenia!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group