Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Cze 2013 20:29 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
ok, dzięki za info sprawdzę- największe własne mam wątpliwości odnośnie tego ubezpieczenia co warto brać powiem szczerze ze w usa nie pożyczałem jeszcze auta wiec stad moje dylematy, z góry dzięki za każde info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#22 PostWysłany: 12 Cze 2013 20:35 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
klayton napisał(a):
LAX 1-16 październik 412 USD z pełnym ubezpieczeniem.

w renatalcars? z pełnym ubezpieczeniem?czyli wszytko obejmuje?szyby opony itp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Cze 2013 20:38 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
jim12 napisał(a):
klayton napisał(a):
LAX 1-16 październik 412 USD z pełnym ubezpieczeniem.

w renatalcars? z pełnym ubezpieczeniem?czyli wszytko obejmuje?szyby opony itp?

Nie czytasz tego, co piszemy?
W economycarrentals.com
Tak, ze wszystkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Cze 2013 20:40 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
ok, sorki właśnie sprawdziłem faktycznie w ekonomy jest taniej z dobrym ubezpieczeniem, dzięki za info,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Cze 2013 20:51 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
i maja fajne auta !!! super dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Cze 2013 21:10 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
czy do tego portalu tez można znaleśc jakieś kody zniżkowe?czy też już wymagam za dużo?ups
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Cze 2013 21:15 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Ja takich nigdy nie widziałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Cze 2013 21:23 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
ok ale dzięki za info naprawdę, mam nadzieje że to jest pożadny portal i wszytko obędzie się bezproblemowo czy ktoś już ktoś z was korzystał z tego /pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Cze 2013 21:29 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Korzystałem wielokrotnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Lut 2014 12:57 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Czy w Alamo w USA wymagane było międzynarodowe prawo jazdy czy wystarczyło polskie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 18 Lut 2014 13:32 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Wystarczy polskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 18 Lut 2014 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Patrzyłem na economyrentals i ceny faktycznie fajne, ale mam jeszcze ze 2 praktyczne pytania.

1. Na ile przed wyjazdem najlepiej rezerwować? Ceny podlegają jakimś wahaniom (mogą spaść?) czy raczej tylko rosną? Jak tak to do kiedy można opóźnić rezerwację, aby utrzymać dobrą cenę?
2. Czy możliwe, aby między lokalizacjami różniła się oferta modeli? Bo model na planowany trip jest ściśle określony - Mustang. Ale ani dla LA ani dla Vegas mi nie wyświetla w wynikach takich aut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 18 Lut 2014 13:47 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
1. Z moich doświadczeń wynika, że ceny nie spadają - mogą rosnąć. I może zabraknąc aut w niektórych segmentach.
2. Tak, oczywiście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 18 Lut 2014 14:00 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
klayton napisał(a):
Wystarczy polskie.


W której wypożyczalni sprawdzałeś?
National? Alamo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 18 Lut 2014 14:06 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
klayton napisał(a):
jim12 napisał(a):
klayton napisał(a):
LAX 1-16 październik 412 USD z pełnym ubezpieczeniem.

w renatalcars? z pełnym ubezpieczeniem?czyli wszytko obejmuje?szyby opony itp?

Nie czytasz tego, co piszemy?
W economycarrentals.com
Tak, ze wszystkim.


Obejmuje wszystko, ale ubezpieczenie jest z trzeciej ręki.
Tak, że nie bądźcie zaskoczeni jak wypożyczalnia (nie pośrednik) zablokuje Wam na karcie odpowiednią kwotę.Jeśli będzie szkoda, wypożyczalnia pobierze odpowiednią część zablokowanej kwoty, a Wam zostanie cała procedura z pośrednikiem, jego ubezpieczycielem i rozpatrywaniem wniosku o zwrot pobranej przez wypożyczalnię kwoty. To jest jeden z powodów, dla którego jest taniej.

Poczytajcie opinie i relacje jednego z forumowiczów:
http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=135&t=342&p=18676&hilit=economycarrentals#p18676
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 18 Lut 2014 14:09 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
W której wypożyczalni sprawdzałeś?
National? Alamo?

W innych też - u brokerów widać różne sieci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 05 Cze 2017 08:16 

Rejestracja: 04 Cze 2017
Posty: 4
Czy ktoś z Państwa wypożyczał przez rentalcars.com auto z ALMO i potrafiłby wyjaśnić mi kwestię ubezpieczeń, wkładu własnego i depozytu ? Przyznam, że jestem mocno skołowana bo w warunkach ubezpieczenia na rentalcars wszędzie napisane jest praktycznie to samo... (w Almo zauważyłam tą różnicę że jest napisane o braku depozytu zaś w innych że depozyt zostanie pobrany, ale nie wiadomo w jakiej wysokości.)

1. Jeśli jest napisane w warunkach w Almo że przy odbiorze wypożyczalnia nie pobiera depozytu, to jak to się ma do informacji tutaj podanych, że każda wypożyczalnia pobiera depozyt ?
2. W ubezpieczeniu od kradzieży jest napisane ze wklad wlasny 0 dolarow, tzn. że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ?
3. W ubezpieczeniu od uszkodzeń również jest napisane że nie obowiązuje wkład własny, ale wynika dalej że ubezpieczenie nie obejmuje szyb i podwozia i w tym zakresie ponosimy pełną odpowiedzialność, ale w takim razie co z depozytem ? Czy jeśli uszkodzimy szyby i podwozie to zapłacimy za to dopiero przy zwrocie auta ?

Proszę o pomoc w interpretacji tych zapisów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 05 Cze 2017 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
1. w warunkach na rentalcars jest napisane, że wypożyczalnia alamo nie pobiera depozytu.
2. tak
3. pewnie jeśli uszkodzisz elementy nie objęte ubezpieczeniem będziesz musiała zapłacić.

Liczy się umowa którą podpiszesz przy wynajmie samochodu. Ja też wypożyczam auto w alamo, ale dopiero we wrześniu i też nie do końca ogarniam te warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 05 Cze 2017 08:56 

Rejestracja: 04 Cze 2017
Posty: 4
Dzięki :)
A może jest na forum ktoś, kto już wypożyczał z ALAMO przez rentalcars i mógłby powiedzieć jak to wszystko wygląda w praktyce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 05 Cze 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
poczytaj tematy na forum. Byli tacy ludzie co wypożyczali i oddawali bez żadnych problemów. Depozytu w ALAMO nie blokowali. Zwrot auta to tylko kwestia sprawdzenia czy zatankowałeś pojazd. Nie wiem jak wygląda kwestia jakichś wypadków czy uszkodzeń. Nikt na tym forum na razie nie pisał o takich przypadkach w ALAMO w USA, więc nic na ten temat nie wiem.

Jeden z tematów o wypożyczalni masz tutaj :
viewtopic.php?f=765&p=931015
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group