Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lis 2019 11:34 

Rejestracja: 27 Lis 2019
Posty: 2
Witam
Bardzo proszę o informację, pomoc w wypożyczeniu samochodu w okolicy Puerto Banus - Marbella - potrzebuje na 3-4 dni tylko

Znalazłem www.1rentacar.com
wygląda chyba normalnie - oczywiście wariant z ubezpieczeniem Total insurance
- można prosić kogoś doświadczonego aby sprawdził i potwierdził czy nie ma tam ukrytych kosztów?
Czy potrzebna będzie blokada na karcie ? - ponieważ mam mały limit na karcie 3000 pln - to około 700 eur tylko.

Jest zawsze możliwość wynajęcia w MALAGA U DRIVE ( bez karty ) ale chyba w 1rentacar - jak by nie było niespodzianek powinno być dużo taniej.

Z góry dziekuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 27 Lis 2019 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Możesz nadpłacić kartę, co powoduje zwiększenie limitu.
Sprawdzałeś economycarrentals?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Lis 2019 12:44 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
Sprawdź ofertę opisywanej na forum wypożyczalni Marbesol maja możliwość wypożyczenia w Marbelli.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Lis 2019 13:09 

Rejestracja: 27 Lis 2019
Posty: 2
Patrzyłem teraz na Marbesol - także jest OK - tylko musze dojechac autobusem 7 km - ale to i tak powinno byc taniej

Jednak - roszę w chwili wolnej - aby ktoś wszedł na stronę tej wypożyczalni blisko hotelu 1rentacar i popatrzył - to naprawdę będę wdzięczny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group