Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Mar 2017 18:56 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Z uwagi że wizzair zrobił promocję jest weekend w Santander i w związku z tym pytanie czy ktoś ma doświadczenia z wypożyczalniami w Santander?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2017 09:55 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 21
Loty: 67
Kilometry: 142 432
Właśnie jestem w Santander. Korzystam z Avis auto na 3 dni za 24 euro przemiła pani w biurze podwyższyła nam standartowe auta za free i dostałem audi A3 zamiast VW polo:-):-). Blokada na karcie na paliwo będzie zwrócona jak oddam zaatakowane do pelna, blokada na udział własny 1200 Euro można znieść kupując super rover za 14-15 euro dziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Kwi 2017 10:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Ja tez aktualnie w Santander i tez skorzystałem z Avis, póki co bezproblemowo z wypożyczeniem, ja skorzystałem z Avis 360 z blokada na karcie na 200 euro, cena najmu 49 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Kwi 2017 13:19 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Mogę podsumować swoje wypożyczenie w Santander bo blokada z karty została zdjęta :) A więc skorzystałem z oferty Avis 360 bez wkładu własnego, na karcie zablokowali dodatkowo 200 euro kaucji na opony i lusterka oraz 50 euro na paliwo. Cena wynosiła 49 euro za najniższa klasę ale w biurze podnieśli mi o klasę wyżej. Auto oddałem z pełnym zbiornikiem tak jak wypożyczałem. Zarówno wypożyczenie jak i zdanie bezproblemowe, auto czyste, sprawne i zadbane z przebiegiem 20 tys km. Mogę spokojnie polecić i sam przy najbliższej okazji również skorzystam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Cze 2017 09:46 

Rejestracja: 26 Maj 2017
Posty: 24
Ładne te ceny mieliście, teraz w sezonie jest dosyć drogo i chyba bus wychodzi dużo taniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Cze 2017 09:51 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Dwa tygodnie temu brałem ponownie w Avis i zapłaciłem 29 euro za 3 dni ale rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sie 2017 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
A czy ma ktoś doświadczenie z Goldcar w Santander - lotnisko? Cenowo w chwili obecnej są nie do przebicia w moim terminie. Średnia ocen tej wypożyczalni na poziomie 7,5/10 daje podstawy myśleć, że wszystko powinno być ok. Ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sie 2017 22:25 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
W innych wątkach mają bardzo źle opinie, między innymi z powodu ekstra oplat doliczanych do podstawowej ceny. Osobiście bym nie ryzykował. Co do Santander to ja dwa razy brałem avisa z super cover i zawsze bezproblemowo, dwa trzy tygodnie przed wypożyczeniem cena spdala, robiłem anulacje i nowa rezerwacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Wrz 2017 10:45 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Witam.

Apropos Avisa na lotnisku Santander. Będę musiał zdawać auto w niedzielę. Pewnie ok 8:30-9:00. Na stronie Avisa jest napisane że biuro na lotnisku w niedzielę mają otwarte od 10:00 Mają jakąś wrzutnię kluczyków albo jakąś inną procedurę zwrotu poza godzinami działania biura?. No i pytanie ile kosztuje u nich Super Cover bo wprawdzie znalazłem cennik ubezpieczenia ale w/g mnie jest niewiarygodny a przy rezerwacji tego ubezpieczenia nie można wybrać.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Paź 2017 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Dla kolejnych, którzy będą chcieli mieć jakieś odniesienie do cen. Wczoraj rezerwowane na termin 1-4 grudnia 2017r przez stronę wizzair (7% zwrotu wartości rezerwacji na konto wizz), Seat Leon kombi (lub podobny) w wypożyczalni BUDGET 408zł, pełne ubezpieczenie 69zł/doba. Polityka paliwowa: pełny/pełny. Dodam, że z wypożyczalnie BUDGET korzystałem kilka razy i zawsze było ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Paź 2017 00:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11307
Loty: 476
Kilometry: 752 302
czy ktoś ma doświadczenie z OK Rent a car w Santander? Czy mocno cisną albo może wymagają, żeby wykupić u nich ubezpieczenie?
EDIT: chyba jednak zrezygnuję z OK - w warunkach na doyouspain dziwna opłata "diesel supplement" po 2 euro dziennie (a bezpośrednio na stronie OK nawet 3 euro), kara za zerwanie naklejki z logo wypożyczalni - 50 euro :o fura negatywnych opinii w necie, choć przyznaję, że głównie jeśli chodzi o Majorkę. Jednak wydam troszkę więcej i chyba będzie Dollar.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Lis 2017 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Niedawno wróciłem z okolic Santander. Rezerwowałem samochód na tydzień przez arguscarhire.com z wypożyczalni Europcar wraz z ubezpieczaniem. Na lotnisku w Santander miałem odebrać samochód typu Nissan Micra lub podobny. Dostałem Fiata 500, choć na stronie pośrednika samochód tej klasy był w niższej cenie, ale Pani z wypożyczalni stwierdziła, że w ich standardzie Fiat 500 mieści się w tej samej klasie co Nissan Micra. Depozyt wynosił 300 euro i został w całości zwrócony na konto po tygodniu od oddania samochodu. Samo autko całkiem spoko, z małym przebiegiem bez zarysowań, ani wgnieceń. Zrobiłem nim 1300km, jeździłem głównie po górach Picos de Europa i pomimo stromych podjazdów o nachyleniu 20 stopni fiacik dał radę.

Zwracałem auto poprzez wrzucenie kluczyków przez okienko w drzwiach na lotnisku, ponieważ punkt obsługi pasażerów wypożyczalni był jeszcze nieczynny.

Oprócz otrzymania samochodu niższej klasy, wszystko było ok...
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Lis 2017 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
refiko napisał(a):
Dla kolejnych, którzy będą chcieli mieć jakieś odniesienie do cen. Wczoraj rezerwowane na termin 1-4 grudnia 2017r przez stronę wizzair (7% zwrotu wartości rezerwacji na konto wizz), Seat Leon kombi (lub podobny) w wypożyczalni BUDGET 408zł, pełne ubezpieczenie 69zł/doba. Polityka paliwowa: pełny/pełny. Dodam, że z wypożyczalnie BUDGET korzystałem kilka razy i zawsze było ok.


I znów, aby kolejne osoby miały jakiś punkt odniesienia odrobina informacji.

W dniu wczorajszym kontrolnie zarzuciłem w wyszukiwarki moje "szukanie" i okazuje się, że dokładnie to samo, ta sama wyszukiwarka, wypożyczalnia itd. - cena za pobyt - 349zł ;) - reasumując - tamta rezerwacja odwołana i zrobiona nowa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Lis 2017 11:53 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11307
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kilka słów o niedawnym wypożyczeniu samochodu na lotnisku w Santander.

Pośrednik: doyouspain.com

Wypożyczalnia: Dollar, na lotnisku obsługiwana przez Hertz

Samochód: Seat Ibiza w opcji full-full, nielimitowane kilometry, bez dodatkowego ubezpieczenia

Cena: 29,93 euro za 3 dni w listopadzie (były tańsze oferty np. OK Rent a car)

Odbiór samochodu: bezproblemowy – nie naciskali na dokupienie ubezpieczenia, formalności w miarę szybko, blokada na karcie niecałe 600 euro. Dostajemy kluczyki i sami idziemy do samochodu na parkingu. Po obejrzeniu stwierdziliśmy, że jedna spora rysa jest oznaczona jako małe zadrapanie – poszedłem z powrotem i pokazałem zdjęcie, żeby uzupełnili dokumentację; zrobili od razu i potwierdzili podpisem. Samochód z przebiegiem niecałe 14 tysięcy, sprawował się bardzo dobrze.

Zwrot samochodu: trochę przydługi – najpierw nikogo nie było w okienku, po mniej więcej 5 minutach pojawiła się pani i oddaliśmy kluczyki; poprosiła o 10 minut, bo musi iść sprawdzić samochód. Wydłużyło się do ok. 20 minut, bo pani najpierw wzięła kluczyki od innego samochodu – na szczęście w międzyczasie dzięki uprzejmości @sko1czek raczyliśmy się czerwonym napojem ze sfermentowanych winogron ;) pani wróciła i wydrukowała nam potwierdzenie, że wszystko jest OK.

Uwagi:
- nietypowa polityka Hertz dotycząca paliwa – przy odbiorze poinformowano nas, że przy zwrocie mamy przedstawić rachunek za paliwo ze stacji oddalonej nie więcej niż bodajże 8 kilometrów od lotniska. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim.
- zgodnie z przekazaną informacją blokada z karty powinna zejść po tygodniu od daty zwrotu, u mnie zeszła dopiero po 2 tygodniach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 26 Sty 2018 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 350
niebieski
Trochę powiązane z tematem. Jak z parkowaniem w Santander? Nie wiem czy hotel lepiej brać w mieście czy gdzieś delikatnie poza. Wszystkie hotele w centrum mają opcje tylko płatnych parkingów. Jakie macie doświadczenia w temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Sty 2018 10:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
A obok hotelu na ulicy bezpłatnie np w okolicy sardinero. Nie wiem jak w centrum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 08 Lut 2018 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Avis - przez stronę amerykańską (być może z przekierowania retailmenot) ma super atrakcyjne ceny w Santander - teraz czyli zdecydowanie poza sezonem. Pięć razy niższe niż w Maladze i 10 razy niższe niż w Barcelonie.
Poniżej ceny za 3 dni w weekend lutowy ubezpieczenie podstawowe, udział własny od 1350 EUR. I możliwość wyjazdu m.in. do PT, F i Andorry.
Oczywiście tym cenom jest daleko od cen różnych lokalnych wynalazków czy Goldcar ale tam odbijają sobie na paliwie.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2018-02-08 14.43.01.png
Zrzut ekranu 2018-02-08 14.43.01.png [ 197.15 KiB | Obejrzany 4958 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 08 Lut 2018 17:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11307
Loty: 476
Kilometry: 752 302
takie ceny bezpośrednio w Avisie czasem się zdarzają - za 3 dni wynajmu w połowie marca w Barcelonie zapłaciłem 15,5 euro. Rezerwacja bezpośrednio na avis.es. Przy zwrocie samochodu facet z wypożyczalni chyba z 10 minut sprawdzał czy na pewno nie musimy czegoś dopłacić :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Mar 2018 09:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Kolejny raz Avis na 3 dni Fiat 500 - 189 zł z pełnym ubezpieczeniem. Szkoda ze we Włoszech brak takich cen


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Mar 2018 10:24 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Jak znaleźć taką cenę?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group