Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Mar 2018 10:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Regularnie sprawdzając, jak zaczynałem szukać to cena oscylowała 600-700 zł z pełnym ubezpieczeniem. Po kilkunastu wycenach wpadła cena poniżej 200 zł. Także cierpliwości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
siGGe lubi ten post.
siGGe uważa post za pomocny.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#22 PostWysłany: 06 Lip 2019 10:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Kolejny raz Santander tym razem z Herz przez rentalcars - 7 dni za 270 zł bez ubezpieczenia (własne roczne z icarhireinsurance) Rezerwowałem Hyundai i10 dostałem Mini Cooper D z przebiegiem 700km, pani proponowała mi upgrade do Opel Mokka za 6 euro dziennie i było by napewno wygodnie ale marzyło mi się pochulać tym maluchem :) Odbiór auta bezproblemowy, auto nowe bez żadnych uszkodzeń, zwrot również bez problemu, bez oględzin, zdjęcie blokady 800 zł natychmiastowe - po wylądowaniu kwota była już zwolniona. To mój kolejny Herz po tym jak zraziłem się do Avis na Malcie i jestem kolejny raz bardzo zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Maj 2020 10:16 

Rejestracja: 02 Mar 2019
Posty: 28
Czy ktoś ma jakieś nowe doświadczenia z wypożyczaniem auta na lotnisku w Santander?
Może ktoś korzystał z jakiejś miejscowej firmy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group