Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Maj 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 86
podaje email - kontakt@wiemgdziejade.pl :)
Iwona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#22 PostWysłany: 30 Maj 2018 18:13 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
Będę na Rodos w czerwcu, jaką wypożyczalnie byście polecili, fajnie jakby było bez depozytu.
Potrzebuje tylko na 2-3 dni, chciałbym zapłacić około 50-70 euro, znajde coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Maj 2018 18:38 

Rejestracja: 05 Maj 2016
Posty: 59
Loty: 1
Kilometry: 3 670
paw37 napisał(a):
Będę na Rodos w czerwcu, jaką wypożyczalnie byście polecili, fajnie jakby było bez depozytu.
Potrzebuje tylko na 2-3 dni, chciałbym zapłacić około 50-70 euro, znajde coś?
Czesc ja na 7-14 czerwca wybralem http://www.autotourcars.gr za 7 dni z odbiorem i odstawieniem na lotnisko, warunki:
FDW: Full comprehensive insurance with no self risk (NO excess)

 Child/Baby seat 

 No deposit or guarantee required 

 PAI-Personal accident insurance for passengers

 CDW: Collision damage waiver with NO excess

 Unlimited mileage

  VAT

  All local taxes

  Deliver and collect at the airport or hotel

  24 hours road service

  Theft insurance with NO excess

  Fire Insurance with NO excess

  One additional driver

  Road Map 

Not Included in the insurance 

-  Damages caused by driver being under the influence of alcohol or drugs

-  Damages caused by driver being driving non asphalt streets 

-  Damages to the interior of the car 

-  Loss or damage to the car key  

Cena za klase A to 140e a klasa B 158e. Takze mysle ze zmiescisz sie tutaj w swoim budzecie.
Pozdr

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Cze 2018 09:27 

Rejestracja: 25 Paź 2014
Posty: 32
Loty: 16
Kilometry: 34 129
Zbanowany
Witam,
Którą wypożyczalnie polecacie na lotnisku na Rodos?
Podróżować będą 4 osoby.
Dwójka dorosłych, 11-letnie dziecko i 7 miesięczne niemowlę.
Będziemy zabierać ze sobą wózek dziecięcy. Pytanie... czy zmieści się w bagażniku dla aut klasy A (Picanto, Spark) lub grupy B (Micra, Panda)?
Bagaże podręczne powinniśmy zmieścić na tylnym siedzeniu.
Myślę również o zabraniu ze sobą fotelika dla dzieci. Z tego co widzę u większości wypożyczalni taki fotelik jest płatny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Cze 2018 23:49 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 1
Witam, zarezerwowałem auto przez stronę easyjet strona wspolpracuje z wypozyczalnia europcar na Rodos, cena od 11.09.2018 do 23.09.2018 to 242 euro cena za 12 dni moim zdaniem jest ok ale jest minus blokują na karcie kredytowej 300 euro. Sprawdziłem rowniez jaka cena za to auto bylaby bezposrednio w europcar... ponad 300 euro. Nissan Note. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Sie 2018 14:59 

Rejestracja: 21 Lut 2014
Posty: 8
Zbanowany
Polecam wynajem auta na Rodos:
http://www.autoway-polska.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 14 Wrz 2018 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Wypożyczyłem w autotourcars. Sprawny kontakt mailowy. Od 3 wrz do 10 wrz za 160 euro fiat panda, odbiór z lotniska w Rodos, 5 minut na spisanie umowy i płatność gotówką, pełne ubez w cenie bez żadnych depozytów i kart. Zwrot równie bezproblemowy, kluczyk zostawia się w budce na lotnisku. Ogólnie mogę polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Paź 2018 14:49 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 84
Loty: 39
Kilometry: 83 532
Witam.

25 października wróciłem z Rodos. Wypożyczyłem auto w firmie "Wiem gdzie jadę" http://wiemgdziejade.pl/
Auto na 7 dni za 105 euro, gratis dostałem podstawkę dla dziecka. Na miejscu niespodzianka, bo zamiast auta o klasie A (najtańszej) otrzymaliśmy Hondę Civic hybryd z automatyczną skrzynią biegów (grupa G3). Przez chwilę byłem w szoku, bo 20 lat nie jeździłem automatem:)
Auto bez żadnych blokad na karcie, wszystko sprawnie i szybko. Zwrot na lotnisku, gdzie odstawiłem auto na parkingu przy odlotach. Oddałem kluczyki sympatycznemu grekowi, który sprawdził tylko czy samochód nie jest puknięty. Paliwo na Rodos 0d 1,700 do 1,800 (najdrożej w górskiej części wyspy (Embonas). Szczerze polecam, taniej nie znalazłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wiem_gdzie_jade lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 05 Kwi 2019 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Mowa o wiemgdziejade ? Czy jakiś post został usunięty?
Z wiemgdziejade.pl wypożyczałem auto 2 lata temu na cyprze, gdy akurat nie miałem karty kredytowej, a ta wypożyczalnia nie chciała żadnego depozytu, cały wynajem przebiegł całkowicie bezproblemowo i jak najbardziej polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
wiem_gdzie_jade lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 30 Cze 2020 19:39 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Trochę odświeżę temat. Jakieś nowe polecane wypożyczalnie lub nowe opinie o tych opisanych wcześniej? Zależy mi na niedużej dopłacie do młodego kierowcy (24 lata), fajnie gdyby była płatność kartą debetową (ale kredytowa też wchodzi w grę) i odbiór z lotniska lub okolic lotniska z transferem. wiemgdziejade.pl wygląda nieźle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Cze 2020 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2038
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
A poleci ktoś wypożyczalnię skuterów?
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Lip 2020 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 122
Loty: 92
Kilometry: 201 033
cart napisał(a):
A poleci ktoś wypożyczalnię skuterów?


Podpinam się pod pytanie.
+ może jakieś aktualne ceny, jeśli ktoś był i kojarzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 14 Lip 2020 14:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
https://www.rentbikerhodes.gr/scooter-booking/

https://www.motocenter-rhodes.com/rental-prices/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 20 Lip 2020 21:47 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Wczoraj oddałem samochód z wiemgdziejade.pl. 70 euro za 3 dni, płatność bez karty kredytowej. W cenie 2 kierowców (w tym poniżej 25. roku życia), full ubezpieczenie itd. Dostaliśmy Nissana Micrę z okolic 2010(?) mając rezerwację z grupy A. Zapomniałem sprawdzić przebieg, ale samochód dość stary i średnio chodziło sprzęgło. Stan też raczej średni (samochód poobijany). Można powiedzieć, że stan adekwatny do ceny. Przy odbiorze z lotniska zapytałem czy spisujemy wszystkie te uszkodzenia, ale usłyszałem jedynie: "you've got full insurance, just don't crash it" ;)
Ogólnie polecam, bo w tych pieniądzach chyba trudno znaleźć coś lepszego.

Załączniki:
micra-2.jpg
micra-2.jpg [ 207.23 KiB | Obejrzany 3899 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 20 Lip 2020 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Tydzień temu wypożyczałem w Faliraki skuter (Piaggio Typhoon 80 cm3): 20 EUR/doba, 2 doby 40 EUR, 3 dobry 50 EUR
Samochód klasy A: 25 EUR/dzień.
Ceny oczywiście z pełnym ubezpieczeniem, lokalne wypożyczalnie.

Benzyna 95: ok. 1,5 EUR.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
startowiec55 uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 21 Lip 2020 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
ECR wynajem na dzień przed wylotem.
wziąłem droższy o parę euro by był odbiór na lotnisku.
wylosowany alamo/enterprise cena 18 euro
Wziąłem full ubezpieczenie na miejscu za 10.10 euro /szybki wypad jutro powrót./
Płatność debetówką.

Auto ok suzuki z przebieg 30k


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 21 Lip 2020 23:05, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Lip 2020 09:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Tydzień temu brałem w Auto Tour Car - 70 EUR za 3 dni, na lotnisku czekał pan z tabliczką z nazwiskiem. Auto Hyundai i10 pierwszej generacji, 60 000 km na liczniku, o dziwo jak na Grecję, całkiem zadbany, czysty i w dobrym stanie ;-) oddawanie poprzez zostawienie otwartego na lotnisku, płatność gotówką
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 14 Wrz 2020 11:50 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 38
Kolejny plus dla Auto Tour - 130€ za 6 dni, Kia Picanto, 70k+ przebiegu, płatność gotówką na miejscu, żadnych depozytów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 14 Wrz 2020 12:02 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Też brałem auto z Auto Tour niedawno - 28-31 sierpnia na 3 doby. Wszystko bezproblemowo. W hali przylotów czekał pan z kartką, auto na parkingu, szybkie oględziny i można jechać. Cena 85 Euro za 3 dni - pełne ubezpieczenie za klasę B (Nissan Micra), w cenie drugi kierowca oraz podstawka dla dziecka. Auto lekko sfatygowane, ale sprawne. Płatność revolutem przy odbiorze auta. Zdanie auta - po prostu dałem panu kluczyki na parkingu wracając na lotnisko, aczkolwiek jakby go nie było, to miałem zostawić auto z kluczykami w środku. Generalnie polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 14 Wrz 2020 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Polecam MONZA , wzialem pod koniec sierpnia jak zazwyczaj tam gdzie bylo najtaniej , przez doYouSpain , 37Eur za 3 doby z podstawowym ubezpieczniem ( mam rocznego Questora wykupionego do ochrony excess ) , blokada 900 EUR na CC chyba.

Nowy biały i10 z 6000 km przebiegu ( akurat wole obtłuczone Greckie auta i ich luz jesli chodzi o przyjęcia i odbiór ;) ) , jakies tam mini ryski mial ale w zyciu bym tego nie notował , pracownik uczulił jednak zeby dokladnie sprawdzic przy odbiorze i zaznaczyc co zwiastowało mozliwosc chęci zarobku z ich strony przy zwrocie ale jednak problemów zero , a blokada zeszła po tygodniu więc mogę z czystym sumieniem polecic :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group