Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 03 Lis 2021 12:59 

HON fly4free
wypożyczalnia Pluscar na lotnisku Las Palmas to facet z teczką na parkingu

e: w mailu miałem takie info:
Plus Car napisał(a):
Our rental point is at the parking P1 of the airport of Gran Canaria. ....Once you get the arrival hall got inside the parking P1 (entry after supermaket) by level C.Take an elevator to the top floor/level A (botton number 0 -yellow colour). Elevators are in line C-7;C-19 and C-27. On floor A: Walk from the elevator to the line A-32. we are in front of cash-caja building.(after line 30 numbers on the columns are imaginary)
+ mapkę z googla
 Relacje PM off
tramin uważa post za pomocny.

#402 PostWysłany: 03 Lis 2021 14:13 
Awatar użytkownika

Dzięki ;)
 Relacje PM off  

#403 PostWysłany: 30 Gru 2021 12:05 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 164 102
niebieski
Jak ktoś poszukuje auta będąc już na miejscu to w Maspalomas znalazłem takie coś. Av. Alfereces Provisionales, 31, Maspalomas/płaya del Ingles tylko oczywiście nie EuropeCar tylko taka mała obok
Załącznik:
20211230_093107.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
4 ludzi lubi ten post.
Tomasz101 uważa post za pomocny.

#404 PostWysłany: 02 Sty 2022 10:59 

Co to się stało że Cicar i Autoreisen za wynajem na tydzień w okresie zimowym krzyczą ponad 220 EUR? Zawsze cena nie przekraczała 100 EUR.
 Relacje PM off  

#405 PostWysłany: 02 Sty 2022 11:06 
Awatar użytkownika

platynowy
@enforces Brak dostaw nowych aut przez producentów od ponad roku, zostały tylko auta własne wypożyczalni. Mniej aut-wyższe ceny.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#406 PostWysłany: 02 Sty 2022 11:25 

Myślisz że aż tak? Od kwietnia ceny już po 100 EUR
 Relacje PM off  

#407 PostWysłany: 02 Sty 2022 11:36 
Awatar użytkownika

platynowy
@enforces tak mi powiedzieli gdy pytałem w grudniu.
 Relacje PM off
enforces lubi ten post.

#408 PostWysłany: 12 Lip 2022 12:51 

niebieski
Mam pytanie czy ktoś korzystał na Gran Canaria z wypożyczalni : autos Mancebo renr a car.
Z opisu wynika ze warunki rezerwacji na podobnej zasadzie jak PlusCar, Sutoreisen, Cicar itp
 Relacje PM off  

#409 PostWysłany: 29 Sie 2022 12:15 

Cztery lata temu korzystałem z Cicar i wszystko było świetnie, auto takie jak zamówione, ale cabrio, więc pewnie ciężej podmienić.

Tydzień temu, mając na uwadze poprzednie pozytywne doświadczenie, wybrałem kolejny raz Cicar, niestety skończyło się sporą wtopą:
Zarezerwowałem Alfę Romeo Guliettę, a dostałem Seata Aronę, może kategoria auta ta sama, ale dla mnie - jeśli chodzi o klasę auta - imo wyraźny downgrade.
Miał być odbiór i zwrot pod hotelem - przyjechał pracownik zawiózł mnie do biura, tam wystałem się w kolejce, całość zajęła półtorej godziny. Po to biorę odbiór pod hotelem by tego uniknąć.
Miał być fotelik dziecięcy, zaznaczyłem, że chcę 0-13 kg, taką mają opcję na stronie. Już mając wyjeżdżać po załatwieniu formalności zorientowałem się, że fotelika nie ma, idę do biura, od nowa czekanie w kolejce. Gość bierze mnie na zaplecze i karze wybierać fotelik. Same złomy, do tego wszystkie potężne 0-36 kg, dla 5 miesięcznego dziecka to tak niespecjalnie. Zresztą dla żadnego to nie był dobry fotelik, raczej by uniknąć mandatu niż chronić pociechę. Wszystkie foteliki z podstawką pod isofix, ale dowiaduję się, że zamontować tak nie można. Tyłem do kierunku jazdy? Panie, nie ma opcji. Po bojach udało mi się zamontować, na drugi dzień mają dzwonić, bo ma być właściwy dostępny, nie spodziewałem się telefonu i słusznie, nikt się nie odezwał.
Auto zwracamy z taką samą ilością paliwa z jaka odbieramy - standard. Ekstra opłata 20 euro za benzynę, zwrotna jeśli odda się auto w biurze. Nie mogłem się dogadać z gościem, nawet kazałem mu w translator wpisywać, po czasie zczaiłem, że jego mówione i wpisywane "ety" to "empty" i z takim stanem mogę zostawić pod hotelem.
Wsiadam do auta, odpalam, ile benzyny? 3 kreski na 8 możliwych, teoretycznie miałem odebrać z połową baku. Już zmęczony tym wszystkim temat odpuszczam, nie będę się o te kreskę wykłócał. Dojeżdżając do hotelu (a miałem całe 2,7 km) już spadło do dwóch kresek czyli ćwierć baku.
Auto zostawiłem pod hotelem z jedną kreską, zatankowanie do połowy kosztowałoby mnie pewnie z 13-15 euro, odpuściłem temat, ale de facto byłem stratny o te 15 euro, bo auto odebrałem z połową deklarowanej wartości.
Arona z 30k przebiegiem więc spoko, ale jeżdząc po gorszych drogach coś tak gruchotało jakby chwycić małe pudełko klocków Lego i zacząć potrząsać.

Reasumując, słabo, nawet bardzo, duże rozczarowanie, na przyszłość Cicar sobie odpuszczę. Może to kwestia biura w Playa de Ingles, może urośli na tyle, że jakość usługi ma sprawę drugorzędną, nie wiem.
 Relacje PM off  

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości