Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Późny przylot
#341 PostWysłany: 12 Cze 2019 23:44 

Rejestracja: 12 Cze 2019
Posty: 1
Dzień Dobry. Proszę o podpowiedź. Przylatuję na Gran Canarię tuż przed północą i mam zarezerwowane auro w Cicar. Jak odbiorę auto w godzinach nocnych? Gdzie znajduje się biuro? Wszyscy piszą tu o zdawaniu auta w nocy ale nie widzę wypożyczenia w godzinach nocnych a przecież muszę uregulować płatności,


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Cze 2019 09:43, edytowano w sumie 1 raz
Umieszczam w istniejãcym juz wãtku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Późny przylot
#342 PostWysłany: 13 Cze 2019 00:31 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Najłatwiej zadzwonić/napisać skoro nie ma godzin otwarcia wypożyczalni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Późny przylot
#343 PostWysłany: 25 Cze 2019 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
KalaR napisał(a):
Dzień Dobry. Proszę o podpowiedź. Przylatuję na Gran Canarię tuż przed północą i mam zarezerwowane auro w Cicar. Jak odbiorę auto w godzinach nocnych? Gdzie znajduje się biuro? Wszyscy piszą tu o zdawaniu auta w nocy ale nie widzę wypożyczenia w godzinach nocnych a przecież muszę uregulować płatności,


Jeżeli jeszcze nie byles to kiedy ja przyleciałem o 23.20 to było tylko czynne Autoreisen. Reszta miala pozamykane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 25 Cze 2019 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Autoreisen

Gran Canaria airport
Tel: (+34) 678 31 43 96
Fax: (+34) 928 737083
Open: 07:00 - 02:00


Cicar

Aeropuerto de Gran Canaria
35230 - Telde
Tel: +34 928 822 900
Schedules
Monday-Friday:07:00-23:59
Saturday: 07:00-23:59
Sunday: 07:00-23:59
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 20 Lip 2019 23:07 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Napiszę kolejną laurkę dla Autoreisen, bo po prostu na to zasługują.
Wynajęte najmniejsze/ najtańsze autko za 120 € / 2 tygodnie. Dali lepszego Citroena Cactusa z GPS, klimą itp. Objechania cała wyspa łącznie z GC200 i GC 210. Wszystko ładnie i ok. A tu dzisiaj w San Fernando na zwykłym ,prostym rondzie lokals Hiszpan wjechał mi w bok busem , na pełnej kicie. Jego zabrali do szpitala, przód busa skasowany, olej i wszystko inne wyciekło. U mnie w Cactusie wszystkie 6 poduszek wystrzelił. Ambulanse, policja ,bombardieros w akcji. Niezła akcja, tłum gapiów. Wszyscy starali się mi pomóc jak mogli. Policja local super. Od razu uznali winę lokalsa, sami zadzwonili do Autoreisen ,co i jak , bo cactus skasowany.
I teraz reakcja Autoreisen. Telefon do mnie. Jak się czuję ( tylko źebra mnie bolą od uderzenia w jaśka w kierownicy) i po dokładnie 40 minutach na miejsce wypadku podjeżdża laweta z takim samym , tylko nowszym 1200 km przebiegu, cactusem. 2 podpisy na kolanie i gracias.
Super firma.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#346 PostWysłany: 06 Sie 2019 11:25 

Rejestracja: 16 Lut 2016
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 32 076
-- 06 Sie 2019 11:24 --

Cześć. Czy mógłby ktoś jasno prosto i szybko odpowiedzieć na pytanie które ktoś parę stron wcześniej zadał ale nie dostał odpowiedzi ?
Mianowicie : czy cena na Autoreisen którą widzę przy rezerwacji gdy wybieram auto a następnie z pozycji "Extras" wybieram "Super Insurance Comfort Plus" za 2euro dziennie w tej chwili to cena już z najwyższym możliwym ubezpieczeniem, bez kaucji itd ?
Czy w przy okienku okazuje się że tak naprawdę proponują jeszcze jakieś dodatkowe ubezpieczenie ?

Drugie pytanie : jak jest z dodatkowym kierowcą w Autoreisen ? Czy jest już w cenie tak jak w Cicar czy trzeba dopłacać ? Jeśli tak to czy ktoś wie ile ?

Dzięki

-- 06 Sie 2019 11:25 --

pazur napisał(a):
Napiszę kolejną laurkę dla Autoreisen, bo po prostu na to zasługują.
Wynajęte najmniejsze/ najtańsze autko za 120 € / 2 tygodnie. Dali lepszego Citroena Cactusa z GPS, klimą itp. Objechania cała wyspa łącznie z GC200 i GC 210. Wszystko ładnie i ok. A tu dzisiaj w San Fernando na zwykłym ,prostym rondzie lokals Hiszpan wjechał mi w bok busem , na pełnej kicie. Jego zabrali do szpitala, przód busa skasowany, olej i wszystko inne wyciekło. U mnie w Cactusie wszystkie 6 poduszek wystrzelił. Ambulanse, policja ,bombardieros w akcji. Niezła akcja, tłum gapiów. Wszyscy starali się mi pomóc jak mogli. Policja local super. Od razu uznali winę lokalsa, sami zadzwonili do Autoreisen ,co i jak , bo cactus skasowany.
I teraz reakcja Autoreisen. Telefon do mnie. Jak się czuję ( tylko źebra mnie bolą od uderzenia w jaśka w kierownicy) i po dokładnie 40 minutach na miejsce wypadku podjeżdża laweta z takim samym , tylko nowszym 1200 km przebiegu, cactusem. 2 podpisy na kolanie i gracias.
Super firma.


@pazur jakie miałeś ubezpieczenie wykupione ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 06 Sie 2019 11:29 

Jasno, krótko i czytelnie: w żadnej opcji nie ma kaucji (no chyba, że kierowca 21 lat czy tego typu historie)
Ubezpieczenie Super Insurance Comfort Plus czy co tam chcesz dokupić zaproponują Ci i tak niezobowiązująco przy okienku przy odbiorze, tak więc luz dopytasz przy okienku
Podkreślam słowo niezobowiązująco, po krótkiej odmowie po chwili nie ma tematu

Przed rezerwacją przyjdzie e-mail z prośbą o uzupełnienie danych rezerwacji np. o nr. prawa jazdy itp, tam jest opcja zaznaczenia za darmo nawet w podstawowej wersji jednego darmowego kierowcy
Góra
 PM off
Qbańczyk lubi ten post.
Qbańczyk uważa post za pomocny.
 
      
#348 PostWysłany: 06 Sie 2019 12:13 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Zadnych, kaucji, dodatkowych ubezpieczeń nie miałem i nikt tez mi tego nie proponował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 06 Sie 2019 12:39 

Obecnie w Autoreisen przy odbiorze zawsze proponują dobór ubezpieczenia, trwa to chwilę jeśli odmówimy ale proponują :!:
Góra
 PM off  
      
#350 PostWysłany: 06 Sie 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Qbańczyk napisał(a):
Mianowicie : czy cena na Autoreisen którą widzę przy rezerwacji gdy wybieram auto a następnie z pozycji "Extras" wybieram "Super Insurance Comfort Plus" za 2euro dziennie w tej chwili to cena już z najwyższym możliwym ubezpieczeniem, bez kaucji itd ?
Czy w przy okienku okazuje się że tak naprawdę proponują jeszcze jakieś dodatkowe ubezpieczenie [c

Drugie pytanie : jak jest z dodatkowym kierowcą w Autoreisen ? Czy jest już w cenie tak jak w Cicar czy trzeba dopłacać ? Jeśli tak to czy ktoś wie ile ?

Jeżeli wybierzesz dodatkowe ubezpieczenie za 2 Eu podczas dokonywania rezerwacji to niczego więcej nie będą proponować, bo sam je wcześniej dodałeś.

Drugi kierowca jest w cenie tak jak w Cicar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 06 Sie 2019 14:16 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Obecnie w Autoreisen przy odbiorze zawsze proponują dobór ubezpieczenia, trwa to chwilę jeśli odmówimy ale proponują :!:


Skąd wiesz że ZAWSZE proponują ? Ja odbierałem auto o 1.30 w nocy i nikt mi niczego nie proponował. Nawet niezobowiązująco. Zresztą co one by miało dać ? Tak jak pisałem wcześniej. Moje auto poszło do kasacji w wypadku i podstawili szybko nowe. Chociaż przyznaję, że nie wiedziałem czy mi przysługuje. Ale to policja do nich dzwoniła, źe nie z mojej winy, to może dlatego dali drugie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 06 Sie 2019 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Jakby wina była Twoja to byś wiedział co ono "miałoby dać":) A tak skoro wina była tamtego asa, to Twoje nie było potrzebne.

Inna sprawa, że wypożyczenie samochodu na Kanarach to sama przyjemność. Jak widać da się bez krętactwa, a firmy dobrze funkcjonują:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#353 PostWysłany: 06 Sie 2019 15:48 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Pewnie masz rację. Wywnioskowałem, że zasady są podobne jak u nas. Poszło to z polisy sprawcy, bo policjant dał mi jakich druczek wypełniony jego danymi, nr jego polisy itd , który dałem gościowi z Autoreisen jak mi przytargał na lawecie nowe autko. :D
Nomen omen byłem na GC 2 tygodnie u znajomego, mieszkającego tam na stałe. Przy rumie z Arucas, parę dni przed moim wypadkiem, opowiadał legendy jak tu wszyscy super jeżdżą. To się przekonałem. :twisted: W klacie mnie jeszcze trochę boli, a minęły prawie 3 tygodnie. Uważać . Nie wyobrażam sobie czegoś takiego na górskich serpentynach GC 210...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 06 Sie 2019 15:51 

I co z ty z tym bólem zrobisz, słowo klucz "odszkodowanie z polisy sprawcy" :)

Znajomy zapewne się dowie czy złoży stosowne kwity do ubezpieczyciela sprawcy
Góra
 PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#355 PostWysłany: 06 Sie 2019 16:14 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Już się dowiedział. :D Będzie pilotował sprawę . Ponoć lepiej jakbym 10 dni leżał w szpitalu , co było spokojnie do zrobienia. Ale samolot powrotny miałem za 4 dni. Poza tym nie poleciałem tam po to ,żeby świrować za trochę euro odszkodowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 07 Sie 2019 13:10 

Rejestracja: 16 Lut 2016
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 32 076
@pazur tak z ciekawości - musiałeś dmuchać w alkomat ? :)


Ostatnio edytowany przez marcino123, 07 Sie 2019 20:48, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 07 Sie 2019 16:41 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Właśnie że nie dmuchałem, co u nas jest z automatu przy takich okazjach. A czy tamten sprawca dmuchał, to nie wiem , bo leżałem oszołomiony na trawniku na środku ronda. Tylko prawo jazdy odemnie chcieli. Ogólnie policja była dla mnie meeega przyjazna i pomagali jak mogli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 08 Sie 2019 13:56 

Rejestracja: 16 Lut 2016
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 32 076
No bardzo dziwne. U nas z automatu i w Twoim przypadku gdybyś "coś" wydmuchał to Ty stałbyś się sprawcą...

Mam nadal pytanie odnośnie Autoreisen. Dostałem potwierdzenie rezerwacji ale nigdzie ani wzmianki o drugim kierowcy. W trakcie rezerwacji też nie było tej opcji nigdzie do wybrania. Czy to dopiero przy odbiorze auta czy jednak coś teraz nie widzę ?

Załączniki:
2.jpg
2.jpg [ 143.2 KiB | Obejrzany 1539 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 08 Sie 2019 14:03 

Powtórzę "Przed rezerwacją przyjdzie e-mail z prośbą o uzupełnienie danych rezerwacji np. o nr. prawa jazdy itp, tam jest opcja zaznaczenia za darmo nawet w podstawowej wersji jednego darmowego kierowcy"

Warto sprawdzać ceny na bieżąco nawet po rezerwacji w Autoreisen i u konkurenci np. u Pluscar

Miałem na tydzień w lipcu br., za 113 euro, kilka dni przed wypożyczeniem w środku sezonu wakacyjnego staniały do ok. 100 euro/tydzień
Góra
 PM off
Qbańczyk lubi ten post.
Qbańczyk uważa post za pomocny.
 
      
#360 PostWysłany: 08 Sie 2019 14:20 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dane drugiego kierowcy wpisywane były dopiero przy odbiorze samochodu. Potrzebne oczywiście także prawo jazdy drugiego kierowcy :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 09 Sie 2019 18:00, edytowano w sumie 1 raz
język
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group