Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 31 Mar 2019 14:45 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Ale jest najbardziej bezproblemowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
kolargol uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#182 PostWysłany: 31 Mar 2019 15:13 

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 15
Dzieki za info:) Faktycznie czytam komentarze o nich i sa spoko, a potem o record, amigos i innych i nie chce tego przeżywać haha. W ostateczności zainwestuje w karte na tramwaje i autobusy i obejrze tylko alicante zamiast wybrzeża w strone walencji...:) Ale rozkminiam ten wiber teraz. 106 eur plus paliwo. a placi sie z gory za bak u nich tak jak w innych wypozyczalniach? i czy full insurance to rzeczywiscie full insurance? i czy np. są jakieś kruczki za np nieposiadanie karty przy hmm drukowaniu umowy chociazby? (tak miałam w neapolu lol)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 31 Mar 2019 15:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Gdybyś jednak rozważał wiber, to wchodź na ich stronkę w środku nocy - mają wtedy zwykle niższe ceny. ;)

Nie ma kruczków. Dostajesz auto z pełnym bakiem i masz oddać z pełnym - nie ma blokady na karcie.
Ubezpieczenie jest faktycznie pełne.
Góra
 Profil Relacje PM off
slawekg lubi ten post.
slawekg uważa post za pomocny.
 
      
#184 PostWysłany: 31 Mar 2019 15:33 

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 15
Dzieki, faktycznie wyczytałam na stronie jasno napisane że brak przedpłat za paliwo, insurance full, wygląda spoko.
To skoro już dajesz takiego tipa o nocy to napisz prosze o której w nocy mówisz warto wejść - to jest 22ga czy raczej 3cia w nocy?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 31 Mar 2019 15:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Po 22 już powinno być taniej. Możesz zrobić rezerwację bez płacenia z góry i potem w kolejnych dniach obserwować ceny. Jak będzie taniej, to zrobisz nową, a z tej zrezygnujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
kolargol uważa post za pomocny.
 
      
#186 PostWysłany: 03 Kwi 2019 13:02 

Rejestracja: 03 Kwi 2019
Posty: 1
Czesc,

musze wypozyczyc samochod w alicante i finalnie przedostac sie do barcelony.
Przewertowalem kilka wypozyczalni i wychodzi mi ze najlepsza oferte ma centauro przez economybookings:
http://tnijurl.com/4c6c9b88ca0f/

co prawda znalazlem kilka ofert w podobnej cenie, ale wiekszosc np ryanair ma zdecydowanie drozsze oferty (+300pln). Pytanie do znawcow ktorzy juz wypozyczali w tej firmie, czy taka roznica jest mozliwa czy moze gdzies jest haczyk?
moze oplata za zwrot w innym miescie? jednak jest odrazu zaznaczone w wyszukiwaniu ze zwrot w barcelonie ( a analogiczne oferty ze zwrotem w alicante sa o wiele tansze, wiec zakladam ze to jest uwzglednione) . Przeczytalem wszystkie warunki umowy i nie widze zeby bylo napisane ze to jest doliczane osobno.
Bede wdzieczny za wasze opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 03 Kwi 2019 13:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Przeczytaj WHAT IS NOT COVERED?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 12 Kwi 2019 15:15 

Rejestracja: 15 Sie 2017
Posty: 4
Czy polecacie jakąś wypożyczalnię - dobry stosunek cena/przejrzystość (opłat) i bezproblemowość - by tego samego dnia wziąć auto rano w Alicante i oddać wieczorem w Walencji? Dziękuję:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 26 Kwi 2019 21:18 

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 1
Witam, o 23:45 ląduje w Alicante. Jak rozumiem wszystkie wypożyczalnie na lotnisku są zamknięte a podstawienie auta poza godzinami pracy to droga impreza.
Orientujecie się, czy mam jakieś inne na wypożyczenie auta? I drugie pytanie: jak to jest z tym depozytem: czy faktycznie mając zwykłą debetówkę nie będę w stanie zapłacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 04 Cze 2019 07:59 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 22
Loty: 92
Kilometry: 217 198
boots napisał(a):
Gdybyś jednak rozważał wiber, to wchodź na ich stronkę w środku nocy - mają wtedy zwykle niższe ceny. ;)

Dzięki za podpowiedź, zaoszczędziłem w ten sposób 35 Euro. Do tej pory nie spotkałem się z takimi różnicami dzień / noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 17 Cze 2019 18:24 

Rejestracja: 05 Sie 2018
Posty: 18
Wynająłem samochód w Click&rent w Alicante. Za trzy dni 3 Euro. Samochód Renault Clio. Mam ubezpieczenie w icarhireinsurance. Mogę spokojnie brać auto bez ich dodatkowego ubezpieczenia? Zamierzam przy odbiorze BARDZO dokładnie obejrzeć auto i wszelkie moje uwagi kazać obsłudze zapisać w papierach. Choć w zeszłym roku miałem spokojne wakacje. Ale wypożyczałem w Record Go.
Co radzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 27 Cze 2019 14:09 

Rejestracja: 16 Lip 2018
Posty: 2
Witam proszę o pomoc doświadczonych turystów :)
Wybieram się w terminie od 21 do 28 lipca 2019 do Alicante i poszukuję samochodu do wynajęcia dla 4 osobowej rodziny 2+2, w rozsądnej cenie z lotniska, od niedzieli do niedzieli, zwrot auta w dniu powrotu w godzinach porannych ok 6,30
Na ten moment nie posiadam karty kredytowej, ale jeśli jest taka potrzeba, to zdążę ja chyba zrobić.
Jak to ogarnąć POMOCY :)

Z góry dziękuję bardzo za pomoc i cenne wskazówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 27 Cze 2019 14:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Z tego wątku żadnych pomocnych wniosków nie wyciągnąłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 27 Cze 2019 14:25 

Rejestracja: 16 Lip 2018
Posty: 2
Właśnie taka ilość wniosków, że nie wiem i tak jak to ruszyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 27 Cze 2019 14:29 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Najlepiej zacznij od początku.
I uprzedzając - nikt Ci nie poda na tacy gotowego rozwiązania. Poszukaj w necie, poszukaj na forum.


Ostatnio edytowany przez Kravkrk, 27 Cze 2019 14:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 27 Cze 2019 14:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Zatem kolejna porada tylko jeszcze bardziej by Ci wszystko utrudniła - wykorzystaj więc dotychczasowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 27 Cze 2019 21:33 

Rejestracja: 05 Sie 2018
Posty: 18
Czasu na zrobienie karty kredytowej nie masz zbyt dużo. Możesz poszukać oferty w necie. Ja korzystam z doyouspain. Nigdzie taniej nie znalazłem a w Alicante często ceny są szokująco niskie. Ostatnio trzy dni za trzy euro.
Potem musisz zapoznać się z warunkami, zastanowić się czy chcesz spać spokojnie i korzystać z ubezpieczenia wkładu własnego wypożyczalni (nawet 20 euro za dzień) lub kupić je jakoś inaczej (np na stronie doyouspain - 6 euro za dzień). A może lubisz ryzyko i nie weźmiesz ubezpieczenia? Twoja decyzja. Mi się nie zdarzyło jak dotąd zrobić szkody. Więc nie wiem jak przebiega sytuacja w przypadku jak się zdarzy.
Ostatnio dostałem auto tak poobijane że głowa mała. Do tego 2/3 uszkodzeń nie było na protokole i wszystkie punktowałem. To pewnie standardowa praktyka bo tak można naciągnąć klienta.
Co do Alicante, wydaje się, że im bliżej terminu wyjazdu dokonujesz rezerwacji to masz niższe ceny. Ale dla bezpieczeństwa zrób rezerwację z możliwością anulacji i szukaj potem taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 18 Sie 2019 18:46 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 50
Skorzystałem w lipcu z wypożyczalni Wiber ( dzięki sugestii jednego z forumowiczów - dzięki kolego :) ) i mogę polecić wypożyczalnię . Jako że zamierzaliśmy trochę pojeździć po Hiszpanii , łącznie z wizytą w Alhambrze ( w sumie wyszło coś koło 1300 km ) , interesowała mnie tylko wersja all inclusive . " Odprawa " przez internet - przesyłasz zdjęcia dowodu i prawa jazdy i na drugi dzień otrzymujesz maila z kodem kreskowym . Po transferze z lotniska do wypożyczalni nawet nie musisz wchodzić do biura bo " automat " z kluczami do auta stoi na zewnątrz , przykładasz kod kreskowy , składasz podpis na ekranie i wypadają kluczyki do auta :) Pełne ubezpieczenie , brak depozytu na karcie , pełny bak , zwrot auta również z pełnym bakiem - no tu już niestety pracownik musi sprawdzić stan paliwa , chociaż pewnie za jakiś czas i to rozwiążą ;) Tak jak koledzy pisali wcześniej warto wchodzić na ich stronkę w nocy , bo ceny są atrakcyjniejsze . Jedna uwaga - jeżeli zamierzasz zarezerwować więcej niż jedno auto to każde auto trzeba zarezerwować na oddzielnej rezerwacji z innym adresem mailowym , ich system ma z tym problem . Druga uwaga - godziny otwarcia 7-23 , my rozwiązaliśmy to tak , że oddaliśmy auto dzień wcześniej ( rezerwacja też była o jeden dzień krócej ) i wróciliśmy autobusem linia nr 3 za 2.10 euro z lotniska w rejon Gran Alacant , a w dzień wylotu do Poznania zamówiliśmy transfer poranny .

Pozdro

P.S. Auta którymi się poruszaliśmy były praktycznie nowe ( jeden miał koło 500 km przebiegu , drugi koło 1500 km ) pochodziły z grupy E1 - Opel Grandland X , benzyna turbo , automat , nawigacja .
Góra
 Profil Relacje PM off
bamber7 uważa post za pomocny.
 
      
#199 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:19 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
cześć
mam pytanie odnośnie Wibera czy jak oddaję auto to po oddaniu podwożą na lotnisko czy to już we własnym zakresie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Odwożą.
Góra
 Profil Relacje PM off
bamber7 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group