Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 582 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 23 Sty 2020 15:06 

Do specjalistów od wynajmu:

pośrednik
economycarrentals.com

niby full ubezpieczenie a w szczegółach:

Our local car rental partner may reserve an amount of up to 400 USD (depending on your selected car group) as guarantee,
which will be released after the end of the rental period if no damage/theft has occurred.

Nasz lokalny partner wypożyczalni samochodów może zarezerwować kwotę do 400 USD (w zależności od wybranej grupy samochodów) jako gwarancję,
które zostaną zwolnione po zakończeniu okresu wynajmu, jeśli nie wystąpiły żadne szkody / kradzieże.

Więc nie wiem jaka jest polityka...na jakim etapie wiadomo od kogo fizycznie wypożycza się samochód?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#562 PostWysłany: 23 Sty 2020 16:32 

złoty
po 1. Jest osobny temat o tym posredniku
po 2. dowiesz sie jak zareerwujesz tj. przyjdzie voucher
po 3. czesto mozna wyantycypowac z grubsza po ocenach co to bedzie za wypozyczalnia

A po czwarte to ostatnio przydazyla mi sie taka historia z tym posrednikiem, ze na voucherze bylo napisane "FULL Insurance" itp itd, a na miejscu pani powiedziala, ze w mojej rezerwacji jest tylko SLI mozesz sie podetrzec swoim voucherem, nie mam pana plaszcza i co mi pan zrobi.
 Relacje PM off
piescirogi uważa post za pomocny.

#563 PostWysłany: 24 Sty 2020 09:43 

Dzięki Lataczuk, konkret odpowiedź:

po 1. economy-car-rentals-korzystal-ktos,1621,26345&start=440
po 2. szukam samochodu na zachodzie stąd pytanie w tej części
po 3. jeśli to zaśmiecanie forum o zachodzie to albo do kosza albo do economy-car-rentals-korzystal-ktos,1621,26345&start=440

po 4. jeszcze raz Lataczek dzięki za Twoje własne doświadczenie:) sam muszę skalkulować czy ryzyko się opłaca...
po 5. w jakiej wypożyczalnie dastałeś takie info przy wypożyczaniu auta?
 Relacje PM off  

#564 PostWysłany: 24 Sty 2020 10:17 

złoty
Dodatkowo, jak ci nie bedzie odpowiadac wypozyczalnia, z ktorej dostales auto, to zawsze mozesz skasowac i wybrac inna.

Moja "przygoda" byla w .dollarze.
 Relacje PM off  

#565 PostWysłany: 28 Sty 2020 19:13 
Awatar użytkownika

Loty: 67
Kilometry: 136 357
niebieski
Mam pytanie co do godziny wypożyczenia. Najprawdopodobniej wypożyczę w alamo przez rentalcars (z kuponem wychodzi najtaniej), wiem że można podać nr lotu w razie opóźnienia ale czy bardzo przestrzegają tej godziny wynajmu? Czy jeżeli minie godzina wynajmu wskazana na rezerwacji, ona przepada automatycznie czy dopiero na koniec dnia? Do tej pory wynajmowałam po locie krajowym więc nie czekałam w kolejce na immigration, z samolotu szłam prostu do wypożyczalni. Tutaj wiem że muszę doliczyć więcej czasu (granica, bagaże) ale tak z ciekawości się pytam jak to w praktyce wygląda :)

Ostatnio edytowany przez Mixsa, 28 Sty 2020 19:28, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#566 PostWysłany: 28 Sty 2020 19:24 
Awatar użytkownika

srebrny
Jak dodasz numer lotu, to się tym nie przejmuj, szczególnie w wypożyczalni lotniskowej. Alamo jest naprawdę spoko i nie będą robić kłopotu. Oczywiście mowa o spóźnieniu kilka godzin.

Polecam FAQ alamo:

What do I do if my flight has been delayed?
Airport Rental Locations in the US and Canada:

Reservations are valid for 24 hours from the scheduled time of pick-up for delayed flights and charges will not begin until the time of pick-up.

Location will remain open for up to 2 hours after their posted closing time to accommodate delayed customers.

When booking your reservation on-line or with an agent include your airline and flight information. Providing us with your flight information allows us to serve you better.

Please Note: Frequent flyer points are not automatically paid if you provide your flight information. To receive credit for your miles you must add your Frequent Flyer number to your profile and include the information with your reservation.
 Relacje PM off
Mixsa lubi ten post.
Mixsa uważa post za pomocny.

#567 PostWysłany: 28 Sty 2020 22:06 

Mixsa napisał(a):
Najprawdopodobniej wypożyczę w alamo przez rentalcars (z kuponem wychodzi najtaniej)

Jaki kupon masz na myśli? ;)
 Relacje PM off  

#568 PostWysłany: 28 Sty 2020 22:44 
Awatar użytkownika

Loty: 67
Kilometry: 136 357
niebieski
10% za punkty na pyszne.pl
 Relacje PM off  

#569 PostWysłany: 28 Sty 2020 22:47 

W takim razie nie połączę tego z cashbackiem z mbanku, tam jest 9%, ale nie będę już kombinował
 Relacje PM off  

#570 PostWysłany: 02 Lut 2020 13:05 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Mixsa napisał(a):
Mam pytanie co do godziny wypożyczenia. Najprawdopodobniej wypożyczę w alamo przez rentalcars (z kuponem wychodzi najtaniej), wiem że można podać nr lotu w razie opóźnienia ale czy bardzo przestrzegają tej godziny wynajmu? Czy jeżeli minie godzina wynajmu wskazana na rezerwacji, ona przepada automatycznie czy dopiero na koniec dnia? Do tej pory wynajmowałam po locie krajowym więc nie czekałam w kolejce na immigration, z samolotu szłam prostu do wypożyczalni. Tutaj wiem że muszę doliczyć więcej czasu (granica, bagaże) ale tak z ciekawości się pytam jak to w praktyce wygląda :)

Alamo jest elastyczne - raz pomyliłem PM z AM i też przeszło :lol:
Mixsa lubi ten post.
Mixsa uważa post za pomocny.

#571 PostWysłany: 03 Lut 2020 17:15 

Loty: 38
Kilometry: 79 867
Piotrk napisał(a):
W takim razie nie połączę tego z cashbackiem z mbanku, tam jest 9%, ale nie będę już kombinował

ew. szukaj promo na stronach popularnych linii lotniczych w naszym kraju - zwykle zwracają 10-15% z rentalcars ;-) tylko niestety do wydania na bilety w ryan lub wizz.

Image
 Relacje PM off  

#572 PostWysłany: 16 Lut 2020 18:38 

Cześć,

przymierzam się do rezerwacji samochodu w Las Vegas w lipcu. Z tego co widzę Rentalcars.com proponuje jakieś swoje ubezpieczenie. Chciałem dopytać czy zazwyczaj z niego korzystacie, czy jednak bezpieczniej wziąć ubezpieczenie od konkretnej wypożyczalni. Zakładam, że jest droższe?

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#573 PostWysłany: 18 Lut 2020 12:58 

Loty: 22
Kilometry: 63 900
Sprawdź czy przy ubezpieczeniu z rentalcars masz dużą blokadę na KK. Ja, biorąc w Alamo z ubezpieczeniem u nich, mam blokowane jedynie $100.
 Relacje PM off  

#574 PostWysłany: 19 Lut 2020 09:01 
Awatar użytkownika

Loty: 66
Kilometry: 132 538
Ostrzeżenia: 1
złoty
Pamiętaj o OC w USA jeśli dobrze pamiętam to SLI

#575 PostWysłany: 19 Lut 2020 10:16 

eskie napisał(a):
Pamiętaj o OC w USA jeśli dobrze pamiętam to SLI

O czym dokładnie mówisz? Ubezpieczenie czy to RentalCars czy wypożyczalni nie obejmuje takich rzeczy?

O ile dobrze rozumiem różnice to:
1. W RentralCars ubezpieczenie jest takie samo jak w wypożyczalni, z tą różnicą, że przy szkodzie trzeba pokryć koszta wypożyczalni, a potem domagać się zwrotu od RentalCars. Tutaj właśnie mam pytanie, czy są z tym jakieś problemy? Czyli wykup ubezpieczenie, ale jak coś się stanie to się nie znamy.
2. Ubezpieczenie z wypożyczalni obniża wysokość pobranego zabezpieczenia przy wypożyczeniu samochodu, ale generalnie wydaje mi się, że jest droższe.

Są jeszcze jakieś różnice albo alternatywy? Ewentualnie gdzie jeszcze warto szukać dobrych cen (alternatywy dla RentalCars).
 Relacje PM off  

#576 PostWysłany: 19 Lut 2020 11:17 
Awatar użytkownika

Loty: 91
Kilometry: 190 097
srebrny
Dobre ceny wg mnie ma np. easyterra.co.uk (dodatkowo -7% cashback na quidco), jeśli daty są z wyprzedzeniem (mnie akurat interesuje wiosna 2021).
Tu np. oferta z Hertz na 20 dni, z niezłym pakietem, gdzie inni pośrednicy (lub nawet sama strona Hertz) w tej cenie oferują często sam wynajem.
Full size (np. Chevrolet Malibu) 2721, premium (np. Chevrolet Impala) 3018 zł.
Ale trzeba wczytać się jeszcze w warunki oczywiście.

Polecam wyszukiwarkę:
http://www.autorentals.com/
I wykaz floty Hertz w USA:
http://www.flyertalk.com/forum/hertz-go ... hread.html

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#577 PostWysłany: 20 Lut 2020 01:58 
Awatar użytkownika

srebrny
l3hash napisał(a):
alternatywy

ecr, tam masz full ubezpieczenie i brak blokady
 Relacje PM off  

#578 PostWysłany: 20 Lut 2020 08:28 
Awatar użytkownika

złoty
z SLI?

#579 PostWysłany: 20 Lut 2020 12:50 

Loty: 22
Kilometry: 63 900
@eskie czy TPI do $1M na każde zdarzenie, które mam w cenie wynajmu na avis.co.uk, to będzie to samo co SLI?
 Relacje PM off  

#580 PostWysłany: 20 Lut 2020 13:37 
Awatar użytkownika

złoty
Nie wiem. SLI to takie OC pokrywa twoją odpowiedzialność dla osób trzecich np skasowane auto kalectwo śmierć w wypadku który ty spowodowałeś.

[ 582 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość