Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Cze 2021 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
a jesteś pewien że akceptują blokady na debetówce? byłbym zaskoczony, ale nie twierdzę, że wszystko wiem
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 17 Cze 2021 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
centauro akceptuje debetowke jako depozyt, testowane kilkukrtonie. w ogole smieszne ceny maja na ten weekend, 8 euro za dzien za auto najnizszej klasy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 29 Sty 2022 21:41 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Możecie polecić jakąś wypożyczalnię samochodów na lotnisku w Sewilii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 29 Sty 2022 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
Centauro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 11 Lip 2023 18:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
To ja niestety odradzę Record Go.

Wydawało się że wszystko bez problemu - nowe auto, w miarę sprawnie wypożyczenie, sprawny zwrot, zero zastrzeżeń co do stanu auta. Zwrot depozytu... a następnego dnia pobrane 95eur - bez informacji że pobierają, za co pobierają. Po tygodniu udało się uzyskać odpowiedź że za rzekome sprzątanie auta (nie muszę nadmienić że auto było czyste - 2 dni jeżdżenia, nie jedzone w środku, bez wizyt na plaży), po czym kontakt się urwał. Jestem w trakcie procedury CB. Zagrywka godna Goldcar
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 11 Lip 2023 19:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Oczywiście masz protokół zwrotu bez zastrzeżeń?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Lip 2023 20:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
Oczywiście miałem dostać go na maila i nigdy nie otrzymałem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 11 Lip 2023 20:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Jeśli to ich celowa zagrywka, to CB nie przyniesie efektu. Ale może to tylko nieporozumienie.
Ja nigdy z tą firmą nie miałem żadnego problemu. Jak protokół zwrotu nie dociera mi na email w kilka chwil, to żądam wydruku. Ale do tej pory tylko raz tak się zdarzyło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 11 Lip 2023 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
To ja dodam ze swojej strony że RecodGo a Sevilli też NIE polecam. Jedyna która mnie naciela i to ordynarnie. Gdzies to na forum opisywałem ale nie pamiętam gdzie.
W czasie covid mało zarabiali i lapali się takich metod. Widać działają tam dalej podobnie. Mnie "zlpalali" na jednym nieszczęsnym kole, którego akurat nie sfotografowałem. A kolo mialo rysę na feldze. Facet od razu przy zdawaniu auta zaczął od pytania czy mam zdjecia... WTF?.... no comments.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 11 Lip 2023 23:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
No ale przecież miałeś ubezpieczenie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 11 Lip 2023 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Z excess'em. Ale nie o to tu chodzi. Tylko o rżnięcie klienta przez ten przybytek...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 11 Lip 2023 23:33 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
A udziału własnego nie ubezpieczałeś?
Zastanawiam się, skąd wiedzieli, że akurat tego koła nie fotografowaleś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 12 Lip 2023 07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
1. KK
2. pewnie jasnowidz
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 17 Lip 2023 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Dla kontrastu z niepolecaniem RecordGo, ja zdecydowanie polece Centauro
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 23 Sie 2023 22:51 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
A testował ktos OKmobility?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 23 Sie 2023 22:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Korzystałem. Bez problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 01 Wrz 2023 21:19 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
boots napisał(a):
Jeśli to ich celowa zagrywka, to CB nie przyniesie efektu. Ale może to tylko nieporozumienie.
Ja nigdy z tą firmą nie miałem żadnego problemu. Jak protokół zwrotu nie dociera mi na email w kilka chwil, to żądam wydruku. Ale do tej pory tylko raz tak się zdarzyło.
To ja tylko zaktualizuje

Trochę to trwało ale CB przyznany mimo że firma twierdziła że opłata słusznie pobrana
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 11 Lut 2024 21:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku w Sewilla SVQ.

Pośrednik: doyouspain

Wypożyczalnia: Firefly

Samochód: mieliśmy rezerwację na Clio lub podobny. Opla Corsę. Opcja paliwowa full-full, bez limitu kilometrów, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 55,81 EUR za 2 dni na przełomie 2023 i 2024 roku; całość zapłacone u pośrednika.

Odbiór samochodu: stanowisko Firefly jest na końcu parkingów wypożyczalni (i nie jest wspólne z firmą-matką Hertz) - tak trochę w głębi w części całkowicie zadaszonej. Przed nami jedna osoba, więc poszło dość szybko. Dostałem wybór czy chcę auto z manualną skrzynią czy z automatyczną - wziąłem automat. Swojego ubezpieczenia nie wciskali, gdy zgłosiłem nowe uszkodzenia to przyszedł gość do samochodu i wszystko skrzętnie naniósł na protokół. Porobiłem jednak dużo zdjęć, bo okazało się, że w Nowy Rok biuro czynne do 16:00 a my mieliśmy zwrot na 18:00. Depozyt na karcie 1000 EUR. Samochód zatankowany do pełna, a przy wydawaniu otrzymaliśmy informację, że tankowanie przed zwrotem należy zrobić na stacji nie dalej niż 10km od lotniska i zachować rachunek.
Sam samochód w porządku - przebieg ponad 19 tys. km, przejechaliśmy ok. 320 km (do Kadyksu i z powrotem - przez Sanlucar de Barrameda)

Zwrot samochodu: zgodnie z planem pustki w biurze. odstawiliśmy samochód, na wszelki wypadek nakręciłem film obchodząc cały samochód. Kluczyki wrzuciłem do skrzynki. Rachunek ze stacji zabrałem ze sobą do domu. Na szczęście nic niespodziewanego się nie stało i po ok. 10 dniach depozyt na karcie kredytowej został w całości zwolniony.

Podsumowanie: Nie mam zastrzeżeń do Firefly.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
yarciak lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group