Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Cze 2019 22:01 

srebrny
Mam pytanie
Czy ktoś z Was wypożyczał w Gruzji - Kutaisi w wypożyczalni DOLLAR?
Chcę wynająć przez Ryanair

jeśli tak to kilka pytań
- czy auta w miarę nowe?
- czy bardzo oglądają i czepiają się o jakieś "mini ryski" przy zwrocie?
- czy obsługa pobrania i zdania auta jest sprawna?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 20 Wrz 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Loty: 159
Kilometry: 188 593
niebieski
Ja dziś wypożyczylem auto miejskie z Lari Rent Car www.larirent.ge, na pytania szybko odpowiadają, teraz mają opcje bez podawania karty. Płatność może być gotówką w Euro. Zobaczymy jak będzie?! Biura maja także w Batumi i stolicy. Auto podstawiaja pod adres, można bez dopłaty oddać na lotnisku, z czego skorzystam
 Relacje PM off
pawelyop uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 03 Paź 2019 10:46 

Nadal polecasz Larirent?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 03 Paź 2019 18:24 
Awatar użytkownika

niebieski
Na razie jest ok. Dostałem upgrade do Toyota Prius w automacie, hybryda, 3.8l na 100. A tu litr paliwa 2.32 Lari, dziś tankowalem na wylotowce z Tbilisi w kierunku na David Gareja. Nie ma zabezpieczenia kartą. Wpłaciłem depozyt 100 Lari gotówką jakbym zapomniał oddać kluczyk :)
 Relacje PM off
qzder lubi ten post.
qzder uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 05 Paź 2019 18:17 
Awatar użytkownika

niebieski
Auto oddane, kasę 100 Lari w gotówce zwrócili, bez komplikacji. Śmiało mogę polecić.

Tu numer to biura w Kutaisi +995 591 98 29 20.

Jedyne co mnie zszokowalo to to, że koleś miał podgląd z systemu, czy nie dostałem mandatów. Szok. Gruzja przed nami :)
 Relacje PM off
qzder lubi ten post.
qzder uważa post za pomocny.

#6 PostWysłany: 08 Paź 2019 11:51 

Pożyczałem z RACE Rent A Car Enterprise https://race.net.ua/

Wbrew lekkim obawom wszystko w porządku. Wziąłem Pajero IQ 3 doby za 157 usd, z limitem km 750.
Pan czekał z kartką, samochód trochę poobijany stał na parkingu, wszystkie szkody naniesione na kartkę. Choć miał 15 lat i widać że koreański/chiński dawał radę, w miarę czysty w środku. Opony ok, klima działała dobrze.
Przy odbiorze mały zgrzyt, mimo że auto było na myjni Pan chciał doliczyć za mycie, ale w końcu zrezygnował. Ogólnie Panowie nieco mrukliwi, ale mówią zarówno po angielsku jak i po rosyjsku.Kaucja w gel, pobrana z karty - miało być 100 usd wg opisu na stronie, wzięli prawie 300 usd, ale po 6 dniach kasa wróciła na kartę.
Komunikacja mailowa ok.
Ogólnie polecam.
 Relacje PM off  

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości