Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Cze 2019 22:01 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Mam pytanie
Czy ktoś z Was wypożyczał w Gruzji - Kutaisi w wypożyczalni DOLLAR?
Chcę wynająć przez Ryanair

jeśli tak to kilka pytań
- czy auta w miarę nowe?
- czy bardzo oglądają i czepiają się o jakieś "mini ryski" przy zwrocie?
- czy obsługa pobrania i zdania auta jest sprawna?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 20 Wrz 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja dziś wypożyczylem auto miejskie z Lari Rent Car www.larirent.ge, na pytania szybko odpowiadają, teraz mają opcje bez podawania karty. Płatność może być gotówką w Euro. Zobaczymy jak będzie?! Biura maja także w Batumi i stolicy. Auto podstawiaja pod adres, można bez dopłaty oddać na lotnisku, z czego skorzystam
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelyop uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Paź 2019 10:46 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 8
Nadal polecasz Larirent?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Paź 2019 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Na razie jest ok. Dostałem upgrade do Toyota Prius w automacie, hybryda, 3.8l na 100. A tu litr paliwa 2.32 Lari, dziś tankowalem na wylotowce z Tbilisi w kierunku na David Gareja. Nie ma zabezpieczenia kartą. Wpłaciłem depozyt 100 Lari gotówką jakbym zapomniał oddać kluczyk :)
Góra
 Profil Relacje PM off
qzder lubi ten post.
qzder uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 05 Paź 2019 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Auto oddane, kasę 100 Lari w gotówce zwrócili, bez komplikacji. Śmiało mogę polecić.

Tu numer to biura w Kutaisi +995 591 98 29 20.

Jedyne co mnie zszokowalo to to, że koleś miał podgląd z systemu, czy nie dostałem mandatów. Szok. Gruzja przed nami :)
Góra
 Profil Relacje PM off
qzder lubi ten post.
qzder uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 08 Paź 2019 11:51 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Pożyczałem z RACE Rent A Car Enterprise https://race.net.ua/

Wbrew lekkim obawom wszystko w porządku. Wziąłem Pajero IQ 3 doby za 157 usd, z limitem km 750.
Pan czekał z kartką, samochód trochę poobijany stał na parkingu, wszystkie szkody naniesione na kartkę. Choć miał 15 lat i widać że koreański/chiński dawał radę, w miarę czysty w środku. Opony ok, klima działała dobrze.
Przy odbiorze mały zgrzyt, mimo że auto było na myjni Pan chciał doliczyć za mycie, ale w końcu zrezygnował. Ogólnie Panowie nieco mrukliwi, ale mówią zarówno po angielsku jak i po rosyjsku.Kaucja w gel, pobrana z karty - miało być 100 usd wg opisu na stronie, wzięli prawie 300 usd, ale po 6 dniach kasa wróciła na kartę.
Komunikacja mailowa ok.
Ogólnie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Paź 2019 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
joael napisał(a):
Ja dziś wypożyczylem auto miejskie z Lari Rent Car http://www.larirent.ge, na pytania szybko odpowiadają, teraz mają opcje bez podawania karty. Płatność może być gotówką w Euro. Zobaczymy jak będzie?! Biura maja także w Batumi i stolicy. Auto podstawiaja pod adres, można bez dopłaty oddać na lotnisku, z czego skorzystam

Jest szansa odebrać samochód na lotnisku? Bo ze zostawieniem widać nie ma problemu.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Paź 2019 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Tak, moje auto stało na lotnisku, i specjalnie je ściągali pod hotel. Przy okazji było małe zamieszanie, bo to że mam odebrać w centrum centrala nie przekazała pracownikowi w Kutaisi. Oni mają swoje biuro wiochę za Kutaisi w stronę lotniska - Kvitiri.
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 24 Lis 2019 14:25 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
-- 24 Lis 2019 12:36 --

@joael https://rentacarkutaisi.ge/
Czy była to ta wypozyczalnia . jakie auto brales i za ile

-- 24 Lis 2019 13:25 --

Wyleczylem sie narazie z auta.
W gruzji auta nie posiadaja ubezpieczen jak ty cos zrobisz płacisz w 100% jako turysta x3

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Lis 2019 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
@lukasz.zst
Nie. Przecież napisałem że wypozyczalem z www.larirent.ge. Moje auto posiadało ubezpieczenie OC+AC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Lis 2019 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@lukasz.zst

wysłuchałem faceta, nie mówi nic odkrywczego ani nie straszy. Podkreśla za to, że samochody z wypożyczalnie są ubezpieczone.
Piszesz w 2 tematach o tym samym, ciężko się przez to odpowiada.
wynajecie-busa-vana-z-kierowca-zwiedzanie,1100,131278&p=1275721#p1275721
post 18
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Lis 2019 16:22 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
joael napisał(a):
@lukasz.zst
Nie. Przecież napisałem że wypozyczalem z http://www.larirent.ge. Moje auto posiadało ubezpieczenie OC+AC

Tego nie bralem pod uwage. .Zawsze wole dmuchac na zimne. Wszytko sie może wydazyć.
Ja lece z malym sysnem .
Pisalem do sixt na lotnikso dostałem odpowiedz że ubezpieczenie jest na osbe nie na żecz ( majatek)
, dalem im konkretny przykład . W jechalem komuś w dupę w samochod . To ubezpieczenie z sixt ( te doddatkowe , maxi ) pokrywa tylko szkody na osobie. Ja musze pokryć szkody naprawy tego samechodu co rozwaliłem. Autem ktorym jachelm jest ubezpieczone
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Lis 2019 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Nieprawda.
tekst z Sixt, warunki ubezpieczenia w Gruzji.
Third Party Insurance (TI)

Protection coverage for the vehicle rented includes Third Party Liability with a maximum cover of 50,000.00 USD for personal injuries and material damages.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:19 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Jak mam dac 1200zl plus plaiwo na 8 dni za wypozyczenie auta na tydzień to tojest chore
Bo tyle chce siext
Jak jade w dwie osoby jest to nie opłacalne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Próbowałeś np napisać do Martyny z Gruzji? Wiele osób korzystało z jej oferty aut.
Góra
 Profil Relacje PM off
zawiert lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Wbrew pozorom ona taka tania nie jest. Mi policzyła 2000 PLN za Toyotę 4runner z jakimś potężnym silnikiem, i pełnym ubezpieczeniem oraz podstawieniem na lotnisko. Za łańcuchy chce jeszcze 40 Euro.
Termin 25.12.2019-01.01.2020
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:57 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
https://rentacarkutaisi.ge/ njataniej z tej wypozyczalni wychodzi za mercedesa ale jest brak ubezpieczenia w niej ful
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Lis 2019 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
@eskie to racja, tania nie jest. Jednak zawszę warto zapytać i rozeznać się w temacie. Ja rowniez ze względu na cenę ostatecznie nie skorzystałem z jej usług.

Cena za SUVa 50euro za dzień

"Cena zawiera już pełne ubezpieczenie bez wkładu własnego, brak depozytu, brak przedpłaty, brak limitu kilometrów i kierowców, brak zakazanych tras (z wyłączeniem opon)
Samochód podstawiam wygodnie pod wskazany adres (np. do hotelu) na terenie Kutaisi i Tbilisi, a odbiór na lotnisku to dodatkowy koszt 20 euro.
Płatność gotówką w euro, dolarach life ub lari przy odbiorze pojazdu i podpisaniu umowy."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Lis 2019 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@peta
Dokładnie to samo.
Cenę przeboleję, tylko czy ona jest rzetelna, żebym nie dostał tego auta na łysych oponach, z rozwalonym silnikiem i niedziałającym reduktorem.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Maj 2021 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Czy ktoś się orientuje, czy lari rent zbankrutowało? Miałem u nich w zeszłym roku rezerwacje, a teraz nie mogę ich ńigdzie znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group