Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Ja brałem w Orlando przez http://www.economycarrentals.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:46 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 5
znam ta stronkę, w zeszłym roku bylem w Pittsburgu i mieli faktycznie mega dobra ofertę ale teraz ich ceny nie zaskakują
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 28 Lut 2017 23:33 

Rejestracja: 08 Sty 2017
Posty: 21
pytanie dotyczące AVISa:
Pojawia się w wynikach wyszukiwania taka klasa: "Specialty". Na innym forum piszą, że w tej klasie można spodziewać się:

Cadillac Escalade
Chevrolet Camaro (2010 LT Ride Report)
Toyota Prius (2007 Ride Report)
Chevrolet Corvette Convertible
Chevrolet Corvette Stingray
Ford Mustang (Coupe or Convertible, GT or Standard)
GMC Savanna Cargo Van
Lincoln MKX
Chevrolet Silverado
Toyota Tundra
Volkswagen Beetle Convertible
Chevrolet Camaro
Ford Escape Hybrid
Ford Fusion Hybrid
Ford F150
Jeep Wrangler
GMC Sienna Cargo Van
Infiniti JX35/QX60
Nissan Altima Hybrid
BMW 3 Series
BMW 5 Series
BMW 7 Series
BMW X3
BMW X5
BMW z4
Lincoln Navigator
Fiat 500
Mini Cooper
Ford Flex
Cadillac ATS
Cadillac SRX
Cadillac CTS
Cadillac XTS
Infiniti QX56/QX80
Dodge Challenger RT
Jeep Wrangler
Mercedes C300/C300AWD
Mercedes E350
Mercedes GL450

Czy ktoś wypożyczał auto tej klasy? Czy konkretny model samochodu ujawni się po dokonaniu rezerwacji (płatność z góry) ?
Sporo tu fajnych aut, ale sa tez takie, na które definitywnie nie chciałbym trafić. A cena za tę klasę jest bardzo przystępna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Mar 2017 09:03 

Rejestracja: 08 Sty 2017
Posty: 21
widzę, że zainteresowanie tematem małe :(
To zapytam z innej beczki: Czy są tu tacy co zaryzykowali wynajem auta bez CDW i zrobiliby to jeszcze raz ? Warto zaoszczędzić? CDW w większości wypożyczalni to ok $20 / doba

Mam rezerwację zrobiona przez ECR (CDW included), w potwierdzeniu stoi, ze moją rezerwację obsługuje Dollar. Opinie na temat Dollara są tragiczne. Może się ktoś wypowie ?

Czy warto zmienić rezerwację np. na Alamo i dopłacić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Mar 2017 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Może i wkład własny w USA jest niższy niż w Europie, ale i tak nie ryzykowałbym bez CDW.

Kto jest ubezpieczycielem CDW w ECR? ECR czy Dollar? Druga sprawa - jaka jest różnica w cenie między ECR a Alamo?

Z Alamo miałem taką sytuację, że cena ok 200 $ przez www nie zawierała CDW, zaś ta sama rezerwacja robiona przez komórkę (też przez www, nie aplikację), w tej samej cenie zawierała już CDW. Spróbuj, może uda Ci się podobny trik.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Mar 2017 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 99
Loty: 71
Kilometry: 203 776
Wydaje mi się, że jak będziesz odbierał auto z jakiegoś większego lotniska to z autem problemu mieć nie będziesz bo wybór jest ogromny. Określą Ci klasę z jakiej możesz sobie wybrać, pójdziesz na parking i gość Ci tylko pokaże który plac jest Twój. Idziesz, wybierasz, kluczyki są w środku. :D Ja miałem klasę Super T czy jakoś tak to się nazywało w ALAMO, do wyboru w Fort Lauderdele miałem z 50 aut tej klasy. Mustangi to we wszystkich kolorach tęczy. Wsiadasz, jedziesz.

Jeżeli chodzi o pełne ubezpieczenie, to wielokrotnie robiłem rezerwacje przez rentalcars.com.pl i w cenie którą mi podawali było już wszystko. Jedyna kwota jaka mi blokowali to SunPass na florydzie i jakiś assistance z tego co pamiętam. No i paliwko. 30 USD. Łącznie za wszystko zablokowali mi 48 dolców za 4 dni.

Wypożyczałem auto w wielu miejscach w Europie i mogę stwierdzić, że Alamo na Florydzie to jest bajka. Polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 11 Lut 2018 22:26 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Byłem pełen obaw, bo poprzez ECR miałem zarezerwowany samochód w Miami w Dollarze. Po powrocie naprawdę mogę polecić Dollara. Parking po horyzont - samemu wybiera się samochód, w każdym są kluczyki, więc można sprawdzić przebieg. I się nim wyjeżdżą - dopiero wtedy facet przy wyjeździe zaznacza co sobie wybraliśmy.
My mieliśmy klasę R czyli VANa. Przejrzeliśmy sobie z 50 Dodge Grand Caravan, Toyota Siena, Nissan Quest i wybraliśmy Toyotę. Silnik 3,5L, 280 KM. Największy (w środku) z tych wymienionych.

Jedynie o czym trzeba pamiętać to polityka Dollara w zakresie opłat za bramki. Wykupujemy albo PlatePass albo najlepiej mieć własny Florida Sunpass i go sobie online doładowujemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 02 Maj 2018 23:10 

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 29
Polecam ALAMO i rezerwowanie poprzez ich stronę internetową, z moich obserwacji było najtaniej plus wszystkie ubezpieczenia itp w cenie, a nie zawsze to jest przy różnego rodzaju pośrednikach. Ja płaciłem 200usd/7dni za klase 'full size'. Odbiór auta Cape Canaveral, zwrot MCO.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Maj 2018 15:23 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
Witam,
Czy ktos z was bral auto z alamo.co.uk? mieszkajac w polsce? w porownaniu do zwyklej strony alamo.com, strona z uk doklada do CDW jeszcze w cenie EP. Pisalem do wypozyczalni ale nie otrzymalem dokladnej odpowiedzi czy musze byc rezydentem uk, zasugerowali zeby wziasc auto ze strony regionalnej aby uniknac nieprzyjemnosci przy odbiorze auta...
Bylbym wdzieczny jakby ktos odpowiedzial kto przerabial podobna sytuacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Maj 2018 18:03 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
auto w Miami brałem przez rentalcars.com w Alamo za 10 dni za mustagna placilem 1600zł + na miejscu dokupiłem pełne ubezpieczenie 7$/dzień. Zdecydowanie polecam bardzo szybki odbiór i oddanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Maj 2018 20:25 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
mozna wiedziec kiedy to bylo? w tym momencie rowniez mam wykupione auto w alamo przez rentalcars, na dodatek dalem sie nabrac na dodatkowe ubezpieczenie od nich za 7,99e za dzien, wiec jezeli alamo daje za 7$ to lepiej wziasc od nich. tyle ze nigdzie nie moge znalezc ile w tym momemncie kosztuje, znalazlem ceny EP za 12.99$/dzien i road assistance za 6.99$/dzien,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Maj 2018 23:35 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
bylo to 3 tyg temu. wczesniej nie wiedzialem ile wynosi ubezpieczenie dopiero przy okienku sie dowiedzialem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 13 Maj 2018 09:26 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
ok, dobrze wiedziec, rozumiem ze mieszkasz w polsce i posiadasz polskie prawo jazdy? :-) sorki za glupie pytania ale niestety nie jestesmy rowni wzgledem innych europejczykow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 13 Maj 2018 11:04 

Polecam brać przez http://www.economycarrentals.com/ - Alamo. Nie trzeba dokupować żadnych dodatkowych pakietów chyba że chce mieć się kryte koła to road assistance. wszystko inne kryje CDW które również już jest w pakiecie bezpośrednio od wypożyczalni (również szyby).
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 13 Maj 2018 11:25 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
hdr86 napisał(a):
ok, dobrze wiedziec, rozumiem ze mieszkasz w polsce i posiadasz polskie prawo jazdy? :-) sorki za glupie pytania ale niestety nie jestesmy rowni wzgledem innych europejczykow.



tak jak masz polskie prawko to wystarczy:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 13 Maj 2018 13:00 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
wiem ze moze sie to wydawac smieszne, ale bedac rezydentem Irlandii mam w cenie CDW i EP wiec bylo mi taniej wynajac bezposrednio z alamo, a drugie auto dla rodziny z pl musielismy wziasc przez rentalcars, gdyz na stronie alamo mieli tylko CDW w pakiecie. W kazdym badz razie dzieki, bardzo pomogly mi Twoje odpowiedzi.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 15 Maj 2018 09:28 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Pożyczałem z Alamo w USA już z tego co sobie przypominam 3 lub 4 razy. Za każdym razem przez stronę Alamo.it
Na tej wersji regionalnej w cenę wliczone są już wszystkie ubezpieczenia, a wyłączenia co do wynajmu obejmują tylko rezydentów USA i Kanady.
Z listy mozna normalnie wybrać kraj rezydencji - Polskę. Pożyczałem też kiedyś przed Budget.co.uk - na podobnych zasadach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 18 Maj 2018 03:19 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
Wlasnie sprawdzalem wszystkie wersje strony alamo it,de,uk kazda ma zupelnie inne ceny i nie ma na nich wyboru kraju, jedynie na alamo.com mozemy wybrac ze jestesmy z pl i mamy wliczone tylko CDW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 22 Maj 2018 11:30 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Faktycznie, strona Alamo się nieco zmieniła. Z tego co widze nie ma w ogóle pytania o kraj rezydencji, a w warunkach usunięto zapisy co do ograniczeń wynikających z rezydencji w USA i Kanadzie. Na stronie Alamo.fr nadaj dodaje niezbędne ubezpieczenia (CDW, SLI). Nie widzę tu jakiegoś większego problemu, w T&C nie ma ograniczeń, dot. kraju strony. Jeśli masz obawy zawsze można zarezerwować np w Budget, przez budget.pl, z tego co widzę też mają dobre ceny i dodają ubezpieczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Cze 2018 00:30 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
okej, bylem i wrocilem, wiec moge sie podzielic informacjami, 2 auta, pierwsze brane na rezydenta Irlandii pelny pakiet ubezpieczen w cenie, zero ukrytych czy dodatkowych kosztow, drugie brane na rezydenta Polski poprzez rentalcars.com w cenie jedynie CDW na lotnisku oferowano pelny pakiet za 7USD za dzien, wypozyczlnia alamo, brak przygod przy oddawaniu, szybko i sprawnie, bez znaczenia czy auto brane bylo z rentalcars czy bezposrednio z Alamo, jedyna roznica to to ze rentalcars obciaza karte odrazu, a Alamo dopiero po oddaniu auta, brak depozytow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group