Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lut 2014 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
Witajcie,
W niedzielę wyjeżdżam do Paphos a nie mam normalnej KK, jedynie pre-paid (bez nazwiska) oraz zwykłe debetowe.
Szukając auta via. net wszędzie jest informacją że zarezerwować mogę dowolną ale przy odbiorze muszę okazać kredytówkę z nazwiskiem. Czy lokalnie da rade wypożyczyć auto na Pre-paid, zwykłą debetową lub pod zastaw w gotówce ?
Oczywiście rozważam wykupienie pełnego ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 26 Lut 2014 10:41 

Rejestracja: 20 Lut 2014
Posty: 14
Zostawisz im 500 euro i w drogo, jak w kazdej wypozyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2014 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
500 euro przy wykupieniu pełnego ubezpieczenia ?
Takiej kwoty nawet na karcie nie blokują przecież - z tego co czytałem to 150-300 EUR przy braku ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lut 2014 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
wicia23 napisał(a):
500 euro przy wykupieniu pełnego ubezpieczenia ?
Takiej kwoty nawet na karcie nie blokują przecież - z tego co czytałem to 150-300 EUR przy braku ubezpieczenia.


Dokładnie 500 Eur. Przy zakupie pełnego ubezpieczenia - bez wkładu własnego. Auto wypożyczane przez economycarentals - lokalna wypożyczalnia AutoUnion. Kaucja 500 Euro zostaje zniesione przy zakupie ubezpieczenia dodatkowego WUG - podwozie, szyby, lusterka i opony. Wtedy nic nie blokują i nie zapisują danych karty.

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lut 2014 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
Antek12 napisał(a):
wicia23 napisał(a):
500 euro przy wykupieniu pełnego ubezpieczenia ?
Takiej kwoty nawet na karcie nie blokują przecież - z tego co czytałem to 150-300 EUR przy braku ubezpieczenia.


Dokładnie 500 Eur. Przy zakupie pełnego ubezpieczenia - bez wkładu własnego. Auto wypożyczane przez economycarentals - lokalna wypożyczalnia AutoUnion. Kaucja 500 Euro zostaje zniesione przy zakupie ubezpieczenia dodatkowego WUG - podwozie, szyby, lusterka i opony. Wtedy nic nie blokują i nie zapisują danych karty.

pozdrawiam


Poczekaj, bo już się zgubiłem . Rezerwuje na http://www.economycarrentals.com/
Wybieram auto i zaznaczam dodatkowo: Coverage of damages on Wheels/ Underside/ Glas
Cena do zapłaty ok 50 EUR na 3 dni. Czy w tej opcji nic nie blokują i nie zapisują danych karty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lut 2014 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Dokładnie tak - taka miałem sytuację. Już na etapie rezerwacji na stronie economycarrentals zaznaczyłem tą opcję.
Nic nie blokowali ani nie zapisali danych karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lut 2014 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
Antek12 napisał(a):
Dokładnie tak - taka miałem sytuację. Już na etapie rezerwacji na stronie economycarrentals zaznaczyłem tą opcję.
Nic nie blokowali ani nie zapisali danych karty.



OK, dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Radzę zajrzeć co mówi ich T&C. Żeby nie było potem zdziwienia ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
Washington napisał(a):
Radzę zajrzeć co mówi ich T&C. Żeby nie było potem zdziwienia ;)


Mowa jest o kaucji, natomiast nic na temat czy jest blokowana przy pełnym ubezpieczeniu. Stad też mój temat jak to wygląda w praktyce albo w lokalnych wypożyczalniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Lut 2014 19:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
piszą także "A valid credit card in the name of the main driver must be presented as guarantee for the rental." oraz "No Refund is made for a No Show or failure to produce the correct documentation, driver's licence, passport/ ID card, credit card" i "Cash or debit card payments are rarely accepted." - to teoria, może w praktyce jest inaczej, ale trzeba mieć świadomość że według rezerwacji mogą auta Ci nie wypożyczyć (a jak coś przedpłacać to i przedpłaty nie oddać)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Lut 2014 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2013
Posty: 45
Mam świadomość,dlatego pytałem o praktykę - dostałem info.
Może jeszcze ktoś napiszę o realiach jakie panują na miejscu w lokalnych wypożyczalniach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group