Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lut 2019 01:17 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 9
Loty: 64
Kilometry: 167 117
Cześć, może ktoś ćwiczył taką sytuację - chcę zarezerwować w wypożyczalni samochód od 30.06 ale odebrać go dopiero 1.07. Stawki różnią się kosmicznie i sensowniej jest za ten jeden "stracony" dzień zapłacić, niż rozpoczynać wynajem od 1.07. Czy jeżeli nie odbiorę samochodu 30.06 to rezerwacja będzie anulowana czy najzwyczajniej bez problemu odbiorę samochód następnego dnia? Ewentualnie nie ma problemu, żebym zapłacił z góry "całość".
Łukasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Lut 2019 01:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Sądzę, że bez uprzedzenia wypożyczalni o tym fakcie się nie obędzie.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lut 2019 01:46 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Chyba najlepiej będzie ściemnić, że zmieniła się dzień lotu i będzie się kolejnego dnia z prośbą o utrzymanie rezerwacji. Nie powinni robić problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lut 2019 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Musisz powiadomic wypozyczalnie, inaczej zwyczajnie anuluja rezerwacje i potraktuja jako no-show. W warunkach umowy jest zapewne napisane, ze jak samochod nie zostanie odebrany w jakims tam czasie, to rezerwacja bedzie traktowana jako no-show. Sugerowalabym kontakt z wypozyczalni i informacje, ze loty opoznily sie czy cos podobnego.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Lut 2019 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Tak jak wyżej, jeśli nie odbierzesz o czasie to najprawdopodobniej anulują Ci rezerwację.
Zdarzały mi się też takie sytuacje, iż informowałem wypożyczalnie (Europcar), że się spóźnię bo odwołany lot, mimo to wypożyczyli samochód komu innemu. To był ostatni wolny samochód, więc zostałem z niczym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group