Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1406 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 15 Sty 2018 12:35 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
@wojtekf93
tak, to ubezpieczenie jest zawsze najlepsze. Nie pamiętam już czy na lusterka jest wkład 300 EUR czy większa odpowiedzialność (mogą ściągnąć większą kwotę, niż depozyt), pamiętam zaś, że na to jest wyłączenie i wypożyczalnie proponuje zniesienie tego wkładu własnego za jakieś 20 EUR/dzień dopłaty. Ogólnie wypożyczalnia ma kiepskie opinie w internecie, ja u nich wyopżyczałem już z 4-5 razy i nigdy nie miałem problemów
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtekf93 lubi ten post.
wojtekf93 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#542 PostWysłany: 15 Sty 2018 18:38 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 6
-- 15 Sty 2018 17:25 --

pacpaw napisał(a):
Zastanawiam się nad wypożyczeniem i po przeryciu kilkunastu opcji został JoyRent i właśnie AutoClick z uwagi na full insurance po przystępnej cenie z blokadą tylko 50EUR depozytu.
Z tym AutoClickiem zastanawiam się jeszcze tylko nad sposobem odbioru auta. Będziemy w Bergamo, także obiór były najlepszy gdzieś w centrum, a oddać bym chciał najlepiej na lotnisku. Jednak z tego co czytam nie mają oni stanowiska na lotnisku.


Cześć.
Mam podobny dylemat, też Bergamo. Jadę w kierunku Madonny.
Raczej przychylam się ku AutoClick, przy ich własnym Ubezpeiczeniu. Przy wzięciu ochrony u pośrednika Autoclic blokują jakiś spory depozyt + tylko płatność kartą kredytową.
Ewentualnie Sixt przy Ubezpieczeniu od pośrednika.
Jak jest z oponami ? Myślisz, że letnie + łańcuchy wystarczą na warunki górskie?

Jesteś już może po wynajęciu auta.

-- 15 Sty 2018 17:38 --

greg1291 napisał(a):
Przy AutoClick warto szukać w necie kodów rabatowych. Rabat może być całkiem spory nawet z 25 %. Sama wypożyczalnia dość porządna, nowe i zadbane auta.


Niektóre kody zmniejszają i tak niską cenę wynajęcia auta, a zwiększają koszty ubezpieczenia (względem standardowego). Zatem radzę sprawdzić obie opcje przed rezerwacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 15 Sty 2018 19:17 

Rejestracja: 05 Sie 2015
Posty: 15
zawad2 napisał(a):
Jesteś już może po wynajęciu auta.


Wypożyczam w maju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 19 Sty 2018 20:49 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
Chcę wypożyczyć auto w lutym w Neapolu, niestety oceny wypożyczalni na lotnisku to jest dramat, znane firmy z wiekszosci z nich korzystałem w innych miejscach w Europie ale opinie drastycznie gorsze niż w innych rejonach, nie ma ani jednej firmy ze średnią powyżej 2/5. Jak żyć o co chodzi? Duża rozbieżność cenowa niczym nie uzasadniona, w takim locauto wychodzi na tydzien 150 zl, sicilybycar podobnie a w avis czy hertz 400zl opinie równie gówniane - co robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 22 Sty 2018 12:03 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 71
Chciałabym wypożyczyć auto na lotnisku w Bolonii, najlepszą cenę wylicza mi w wypożyczalni Firefly przez Ryanaira. Zastanawia mnie tylko jak jest z łańcuchami, w opisie nie ma o nich ani słowa, występują za to w zakładce "Dodatki", ale bez podanej ceny. Ile mogą sobie życzyć na miejscu za wynajęcie łańcuchów na 2 dni? Nie wiem czy brać najtańsze auto i dopłacić na miejscu, czy taniej będzie wziąć samochód z wliczonymi w cenę łańcuchami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 25 Sty 2018 11:33 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 6
pacpaw napisał(a):
zawad2 napisał(a):
Jesteś już może po wynajęciu auta.


Wypożyczam w maju.


Jestem, już po. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Wypożyczalnię mogę polecić. Jedyny minus, że nie jest bezpośrednio na lotnisku i trzeba potuptać na parking do busa, ale z tym się liczyłem.
W dodatku zamówiłem na 7 dni Peugeota 208, a dostałem w tej cenie Fiata 500X więc już w ogóle wypas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#547 PostWysłany: 25 Sty 2018 19:38 

Rejestracja: 05 Sie 2015
Posty: 15
Oddawałeś też na lotnisku czy w biurze i na lotnisko zawieźli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 26 Sty 2018 10:25 

Rejestracja: 26 Sty 2018
Posty: 2
Bergamo AutoClick
Po przeczytaniu Forum zdecydowałem się na AutoClick.
Przede wszystkim ze względu na ubezpieczenie.
Wszystko byłoby pewnie ok , gdyby samolot się nie spóźnił.
UWAGA!!!
AutoClick jest otwarte 7-22. Na rezerwacji masz telefon do jakiegoś call center działającego do 17.
Efekt był taki, że po wylądowaniu wypożyczalnia nie działała (choć doskonale wiedzieli, że samolot jest opóźniony) i musiałem wydać dodatkowe 150€ na hotel w Bergamo.
Nawet chciałem olać AutoClick i wziąć inny samochód, ale żadna otwarta firma lotniskowa nie miała samochodów. Były tylko z rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 26 Sty 2018 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@MatGo
Nie czytałeś postu #540?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#550 PostWysłany: 26 Sty 2018 11:56 

Rejestracja: 26 Sty 2018
Posty: 2
Czytałem,
I co ma to wspólnego z tym, ze zamykają biuro o 22 i mają w poważaniu klientów z opóźnionych samolotów?
Telefon łatwo znaleźć wpisując w google autoclick bergamo. +39 035 046 0158 :)
Forum jest po to, żeby dzielić się doświadczeniami.
Na potwierdzeniu rezerwacji nie ma słowa na temat godzin działania biura.
Chciałem poinformować potencjalnych klientów tej firmy, jakie niedogodności mogą na nich czekać.
Inne biura, nawet to znienawidzone GoldCar, były otwarte i czekały na klientów.
Nawet gdyby "naciągnęli" mnie na 50€ i tak byłoby taniej niż taksówka i hotel w Bergamo.
Dodatkowo jeszcze rano Autoclick odmówił odebrania mnie z hotelu, pomimo, że hotel jest po drodze z lotniska do ich biura.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH uważa post za pomocny.
 
      
#551 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:56 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Ktoś mógłby się podzielić opinią na temat wypożyczalni B-RENT, ewentualnie inną sensowną w Neapolu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 05 Lut 2018 22:17 

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 1
czy byłby ktoś w stanie polecić jakąś sprawdzoną wypożyczalnię na południu Włoch? odbiór i odstawienie auta w Lamezia Airport. czy bardziej opłaca się brać bezpośrednio w wypożyczalni czy przez brokera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 08 Lut 2018 18:53 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 15
greg1291 napisał(a):
Ktoś mógłby się podzielić opinią na temat wypożyczalni B-RENT, ewentualnie inną sensowną w Neapolu?



Korzystałem z B-Rent (Neapol -lotnisko) od soboty do wtorku (3-6): fiesta, rezerwacja przez ofertę Ryanaira - 108 zł wypożyczenie i 62 zł doubezpieczenie w AXA. O wypożyczalni mogę tylko w superlatywach - sprawna, szybka obsługa w obie strony, dokładne naniesienie uszkodzeń bez prób naciągania. I najważniejsze: w nocy, na parkingu ktoś lekko wgniótł nadproże; przy oddawaniu pokazałem co się stało, ale pani z wypożyczalni machnęła na to ręką i bez kłopotów zdjęła blokadę. Właśnie blokada, to jedyna niedogodność -blokują 800 euro.

Przy okazji - jazda po Neapolu jest dość ekstremalna (a mam spore doświadczenie). Przepisy drogowe to raczej tylko sugestia, a nie zasady do stosowania, więc zielone światło daje tylko małe prawdopodobieństwo, że nic z boku nie wyjedzie. Zabić, nie zabiją, ruch jest dość powolny nawet gdy nie ma korków, ale szanse na stłuczkę są spore.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#554 PostWysłany: 08 Lut 2018 19:12 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
@usil za ile proponować pełne ubezpieczenie? Na stronie próżno szukać cennika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 09 Lut 2018 16:09 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 15
greg1291 napisał(a):
@usil za ile proponować pełne ubezpieczenie? Na stronie próżno szukać cennika.


Nie korzystałem z ich pełnego ubezpieczenia, doubezpieczyłem w AXA, z oferty Ryana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 12 Lut 2018 11:42 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Cześć!

Wiele osób szuka oddzielnego wątku o wypożyczeniu samochodu z portu lotniczego Fiumicino, dlatego postanowiłemzadać pytanie w nowym, aktualnym temacie.

Zależy mi na informacji, z której wypożyczalni na przedmiotowym lotnisku powinienem wynając samochod? Będę w Rzymie 5 dni. Orientujecie się, która wypożyczalnia nie założy blokady na konto przy wynajmie i będzie w miarę uczciwa? Czytałem opinie o Goldcar i naprawdę, współczuję wszystkim którzy musieli przez nich przejść:(


Mam w AVISie Presidenta i w Sixtcie Platinium - jednak cenowo wypadają daleko w tyle. Proszę o pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 12 Lut 2018 23:06 

Rejestracja: 09 Lut 2018
Posty: 25
Ja mam pytanie o wynajem auta na sycylii (Katania). Juz prawie sie zdecydowalam na wynajem auta przez strone ryanair ale czytam jakies mrozace w zylach historie o wypozyczalniach na Sycylii (wmawianie uszkodzen, rys, mikrouszkodzen szyb, dziur w tapicerkach, dziwna kradziesz kol itp itd) wszystko ewidentie by wyludzic kase z depozytu a nawet o dziwnych transakcjach na karcie po roku od wypozyczenia np. z Madrytu. I teraz mam stracha. Czy faktycznie wszystkie historie z wynajmem auta na Sycylii koncza sie podobnie, czy opisywane sa po prostu same takie historie w necie. Czy ma ktos pozytywne, normalne doswiadczenia? Jesli tak to z jaka wypozyczalnia w Katanii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 12 Lut 2018 23:37 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Reciu napisał(a):
Cześć!

Wiele osób szuka oddzielnego wątku o wypożyczeniu samochodu z portu lotniczego Fiumicino, dlatego postanowiłemzadać pytanie w nowym, aktualnym temacie.

Zależy mi na informacji, z której wypożyczalni na przedmiotowym lotnisku powinienem wynając samochod? Będę w Rzymie 5 dni. Orientujecie się, która wypożyczalnia nie założy blokady na konto przy wynajmie i będzie w miarę uczciwa? Czytałem opinie o Goldcar i naprawdę, współczuję wszystkim którzy musieli przez nich przejść:(


Mam w AVISie Presidenta i w Sixtcie Platinium - jednak cenowo wypadają daleko w tyle. Proszę o pomoc :)


https://www.autoclick.co.uk ma rozsądne podejście. Przy pełnym ubezpieczeniu blokada była tylko na paliwo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Reciu uważa post za pomocny.
 
      
#559 PostWysłany: 13 Lut 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
Planuję wypożyczyć auto w Bari na lotnisku.
Czy lepiej brać bezpośrednio od Alamo, i dobierać ubezpieczenie od nich, albo z jakiegoś zewnętrznego ubezpieczyciela?
Czy też brać z tego samego Alamo to samo auto za pośrednictwem rentalcars.com i ubezpieczenie 'full protection' z rentalcars?
Nie mogę na stronie Alamo znaleźć, ile mi zablokują na karcie .

Zastanawiam się też, czy nie będę mieć kłopotów przy zwrocie. WYpożyczalnia czynna jest od 8, samolot startuje 8:50. Niech obsługa otworzy budkę 8:15 (to przecież Italia, takie rzeczy są tam normalne) i już spóźnienie się na samolot gwarantowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 13 Lut 2018 12:56 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
@łowca my braliśmy auto od razu na lotnisku, ale rezerwowaliśmy przez rentalcars, tam też braliśmy to najwyższe ubezpieczenie (w sytuacji szkody ściągają Ci z depozytu a Ty ubiegasz o zwrot w rentalcars), na miejscu namówili nas na pakiet assistance i go dobraliśmy bezposrednio z wypożyczalni. Nie wiem gdzie masz zamiar jeździć ale my w kilku miejscach cieszyliśmy się że mamy to ubezpieczenie w razie W, w lutym wybrzeże Apulii było prawie że wyludnione ;) i czasem długo nie widzieliśmy żadnego samochodu, plus zjechaliśmy kilka razy wgłąb oliwkowych gajów itd na małe dróżki gdzie jakby coś się stało chyba na próżno by szukać pomocy:) Na lotnisku w Bari jest dosyć mało wypożyczalni w hali lotniska, tylko trzeba dojeżdzać - Alamo jest na lotnisku? Sprawdz sobie zebys pozniej nie był zaskoczony jak taka parka koło nas która miała auto z Goldcara (my mieliśmy w LocAuto); niestety z godziną oddania nie pomogę (mieliśmy lot wieczorny i oddawaliśmy auto w godzinach otwarcia biura), nie pamiętam ale chyba trwało to dosłownie moment ale nie ryzykowałabym spóźnienia na samolot. Zorientuj się bo może któraś wypożyczalnia praktykuje odstawienie samochodu na parking bez fizycznego odbioru przez pracownika?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1406 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group