Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Sie 2021 00:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku na Santorini.

Pośrednik: Economy car rentals

Wypożyczalnia: Surprice

Samochód: mieliśmy rezerwację na Kia Picanto lub podobny. Dostaliśmy Seata Mii. Opcja full-full, bez limitu km, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 91 euro za 2 dni (a właściwie 3 – więcej o tym na końcu) w lipcu; z tego zaliczka (bądź jak kto woli prowizja pośrednika) 12,37 euro płatna przy rezerwacji, pozostała kwota w wysokości 78,58 euro płatna na miejscu.

Odbiór samochodu: na potwierdzeniu informacja, że biuro w „car parku” przy lotnisku i że na przylotach będzie ktoś z firmy. Jak to w Grecji – nikt nie czeka ;) więc dzwonię. Gość mówi, żeby wejść po schodkach po prawej, przejść przez ulicę i znajdziemy go w barze Apollo. Tam też przy stoliku dokonuje się obsługi klienta. Byli jeszcze poprzedni, więc poczekaliśmy ok. 10 minut. Gość bardzo się ucieszył, że jestem przygotowany i nie musi mi nic tłumaczyć, wciskania ubezpieczenia nie było, zamiast depozytu na karcie kredytowej (miało być 750 euro) tylko spisanie numeru. Dopłata za wynajem bez problemu kartą revolut – co ciekawe dopiero przy zwrocie samochodu, bo nie mieli ze sobą terminala do kart.
Nasz Seat stojący naprzeciwko baru jest mocno poobijany, więc zaznaczenie uszkodzeń na umowie chwilę zajmuje. Dodatkowo kręcę na wszelki wypadek filmik komórką (sami zresztą mówią, żeby tak zrobić). Wnętrze mocno zużyte, licznik pokazuje przebieg ponad 75 tys. km. Cóż, luksusów nie ma, ale najważniejsze, że jest sprawna klima 8-) Paliwo w baku na 7/8 (zamiast fulla). Przejechaliśmy ok. 110 km. Podjechaliśmy nawet krętą drogą na górę do starożytnej Thery, ale za dużo mocy silnik w tym Mii nie miał.

Zwrot samochodu: oddajemy samochód przed barem o umówionej godzinie (wytargowaliśmy dodatkowe pół godziny w stosunku do rezerwacji). Znajduje nas tym razem pani z Surprice – ogląda pobieżnie samochód, sprawdza stan paliwa. Żadnych uwag, reguluję więc rachunek kartą i dziękujemy, do widzenia.

Podsumowanie: obsługa w nietypowym miejscu, ale sprawnie. Samochód raczej nędzny. Na plus całkowity brak depozytu (choć nie musi to być normą). Klasycznie u mnie ostatnimi czasy uwaga co do braku samochodu z zarezerwowaną opcją paliwową full-full, co sprawia problemy ze skalkulowaniem, ile należy zatankować, żeby wyjść na poziom startowy, a jednocześnie nie przelać

Wskazówka: napisałem, że wynajem na 2 dni, ale właściwie na 3. Już tłumaczę – podczas rezerwacji sprawdzałem różne okresy wynajmu i wyszło, że w Surprice cena za 50h była identyczna jak za 48h, co było mi bardzo na rękę i tak też dokonałem rezerwacji. Nie wiem czy to standardowa praktyka wypożyczalni Surprice zezwalająca na nieco późniejszy zwrot czy jakiś błąd (wszystkie inne wypożyczalnie dawały wyższe stawki powyżej 48h), ale gość z wypożyczalni miał na mojej umowie wpisane po prostu „3 days” – być może w takim przypadku dałoby się umówić na miejscu na jeszcze późniejsze oddanie samochodu niż dodatkowe pół godziny jak w naszym przypadku (akurat więcej nie potrzebowaliśmy), bo w zasadzie 3 dni oznaczają przecież 72h. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 20 Wrz 2021 23:38 

Rejestracja: 21 Maj 2017
Posty: 6
Powiem szczerze że wypożyczenie auta na etapie planowania z Polski to jeden wielki dramat. Strony podają inne ceny potem jakieś kilkadziesiąt EUR drożej np motorinn.gr że 111eur robi się 138eur za 5dni. Motomanos niby można wybrać daty pierdoły ale na etapie listy nie da się przeklikac dalej. Jedynie sunbird wyliczylo mi 132eur choć dość długo wybijało błąd. Zaryzykuję i poszukam coś na miejscu bo strony wyglądają jak robione przez studenta na informatyce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 21 Wrz 2021 06:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Skakalem juz troche po greckich wyspach. Santorini jest dotychczas jedyna na ktorej brak wynajetego auta kompletnie mnie nie uwieral.
Parkowanie w Fira/Oia do przyjemnych nie nalezy, ciasno i latwo o przypadkowe otarcie przez skuter/quada, cena paliwa pukajaca powoli do 2e za litr oraz sama cena za wynajem do przyjemnych nie nalezy.

Co interesujace spokojnie zobaczysz korzystajac z autobusu, Fira/Oia/Perrisa/Kamari ma regularne i czesto polaczenia.
Do innych miejsc autobusy jezdza moze nie tak czesto ale spokojnie ulozysz grafik by zobaczyc co chcesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Wrz 2021 10:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Po sezonie zapewne tak jest. W sierpniu moja chrześniaczka ze swoją siostrą donosiły jednak, że dojazd do Oia bywa problematyczny - próbowały wsiąść na jakimś przystanku na trasie i niestety musiały swoje odczekać, bo jeśli autobus pełny i nikt nie wysiada, to po prostu się nie zatrzymuje. Powrót ze słynnego zachodu słońca w Oia - ogromne kolejki do autobusu.

Co do samochodu: do objazdu wyspy brać jak najmniejszy - łatwiej manewrować i parkować, tym samym mniejsze ryzyko obtarć. Cena paliwa na poziomie 1,90 EUR za litr rzeczywiście była zaskoczeniem, ale dużo kilometrów po wyspie nie zrobimy.

@kaczorek1234 nie wiem za jaki okres te ceny, ale posprawdzaj również pośredników - rentalcars, doyouspain, economycarrentals. Jeśli samochód za drogi, to alternatywą mogą być skutery czy quady, które akurat na Santorini są bardzo popularne wśród turystów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 21 Wrz 2021 10:41 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
A ja się nie zgodzę, bo może dojedziesz wszędzie autobusem ale stracisz sporo czasu, bo wszystkie połączenia są przez Firę. W Firze, na dworcu jest taki pierdolnik, że głowa boli. Poza tym cena biletu to 1,60 euro i dalej w zależności od trasy. Przy dwóch osobach RT robi się już ponad 7 euro. Wcale nie jest tanio.
Wypożyczałam samochód w ostatni tydzień sierpnia 26-30.08.2021. Motorinn 290 euro, pełne ubezpieczenie. Po wysłaniu formularza na najmniejszy samochód, ktoś się do nas odezwał, że nie ma już dostępnych. Ten najmniejszy był za ok. 270 euro. Za późno się wzięłam za szukanie samochodu więc wzięłam co było. Zamówiłam manuala a dostaliśmy automat. Pierwszy zonk. Nasz samochód miał być zwrócony dopiero o 16 tego dnia. Uzgodniliśmy, że weźmiemy ten automat i jak nam nie będzie pasował, to zwrócimy wieczorem. Jak będzie pasował, to go zostawimy. Pasował chociaż nigdy automatem nie jeździliśmy. Po dwóch dniach odebrałam telefon z wypożyczalni, że muszę zwrócić ten automat, bo wypożyczalnia ma na niego klienta :) Automat to skoda kombi, manual VW Polo. Oba z małym przebiegiem, trochę poobijane.
Generalnie oprócz tej przygody z wymianą, nie ma się do czego przyczepić. W wypożyczalni sporo personelu, nie ma czekania za autem czy skuterem. Przy oddaniu nikt nic nie sprawdzał. Zapytano nas tylko czy dotankowany na full.
Edit: Kashpir mnie wyprzedził :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 07 Paź 2021 11:19 

Rejestracja: 21 Maj 2017
Posty: 6
kaczorek1234 napisał(a):
Powiem szczerze że wypożyczenie auta na etapie planowania z Polski to jeden wielki dramat. Strony podają inne ceny potem jakieś kilkadziesiąt EUR drożej np motorinn.gr że 111eur robi się 138eur za 5dni. Motomanos niby można wybrać daty pierdoły ale na etapie listy nie da się przeklikac dalej. Jedynie sunbird wyliczylo mi 132eur choć dość długo wybijało błąd. Zaryzykuję i poszukam coś na miejscu bo strony wyglądają jak robione przez studenta na informatyce



Absolutnie bez auta jest to nietrafiony pomysł. Fakt że aut z wypożyczalni jest więcej niż lokalsow już o czymś świadczy. Fira czy Oia to ułamek tego co warto obejrzeć a jak poszukasz na google to można znalezc wiele miejsc w centrum na parkowanie. Myśmy akurat wzięli skuter 125cm2 za 20eur /doba i parkowanie z głowy i byliśmy chyba na każdym cypelku czy plaży. Faktem jest że trzeba posiadać kategorie a ale na quady ATV już nie. Z tym że są droższe ok 35-40eur/doba. Łatwiej nimi dojedziesz w terenie np czerwona plaża czy Vlykani . Skuter miał problemy z podjazdem ale trzeba było się napędzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 08 Cze 2022 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Wypożyczalnia: Centauro

Mam mocno mieszane odczucia jeśli chodzi o Centauro. Wypożyczenie na Santorini wykorzystując jeden z dostępnych na necie kodów rabatowych wyszło najtaniej na wyspie. 107 Eur za 4 dni + 3h (21,40 Eur / doba) .
Odbiór z lotniska po około 30 minutach a nie jak się chwalą że kursują co 10-15 minut. Kategoria samochodu C - dostałem Citroen c3 aircross. Auto w miarę nowe - 30000km.
Wszystko trwało około godziny, bo nowa pani w okienku dopiero się uczy, bo z 3 terminali płatniczych w końcu ten ostatni zadziałał, itd.
Wypożyczenie z podstawowym ubezpieczeniem. I tu zaczęły się schody. Namowa na dodatkowe ubezpieczenie trwała z 15 minut , 10 moich odmów w tym czasie nie skutkowało łącznie z tym że mam już roczne zewnętrzne ubezpieczenie, a bo policja nie przyjeżdża do stłuczek, bo nie wystawiają raportów, bo każdy obija itd.
W końcu stanowczo podniesionym głosem powiedziałem że biorę jak jest. W zamian dostałem info że kasują minimum 300 Eur od każdej rysy powyżej 3cm. I uszkodzeń jest 2 sztuki. Na kontrakcie zaznaczone 2 uszkodzenia te najbardziej widoczne. Auto cełe poobijane i porysowane.
Po inspekcji z pracownikiem zaznaczyłem dodatkowych 8 tych najbardziej widocznych (np przerysowanie przez cały bok po stronie pasażera). Dodatkowo miało być FULL-FULL a było na rezerwie - chociaż w kontrakcie 1/4 i za tyle musiałem zapłacić. Oczywiście stracone dodatkowe 5 minut bo łaskawie trzeba pójść 5 kroków i sprawdzić.
Jak zostało wspomniane w innych wątkach Centauro nie uznaje do zapłaty Revoluta, nawet do płatności za samo wypożyczenie. Więc płatność PL KK + depozyt 1100 EUR.

Zwrot u tej samej pani więc pamiętała mnie i nie robiła problemów pomimo kilku nowych rys czy uszkodzeń parkingowych (poniżej 3 cm). Depozyt za excess i zwrot kaucji za paliwo po 24h zaksięgowane na karcie.

Reasumując - jeśli godzisz się zapłacić x2 za wypożyczenie ( bo ich własne ubezpieczenie jest mega drogie) i to krajową KK to polecam, w innym wypadku tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Cena paliwa na Santorini to już 12 PLN za litr. Jeździ się "normalnie" jak na południe - trzeba uważać na wszędobylskie skutery i quadziki, jeżdżą często pod prąd, nawet w nocy.
Na parkingach zwłaszcza przy ulicy nikt nie patrzy na inne auta - po 4 dniach naliczyłem z 10 nowych rys/obtarć na szczęście wszystkie poniżej 3 cm.

Załącznik:
S1.jpg
S1.jpg [ 248.35 KiB | Obejrzany 2812 razy ]


Załącznik:
S2.jpg
S2.jpg [ 127.63 KiB | Obejrzany 2855 razy ]


Załącznik:
s3.jpg
s3.jpg [ 136.24 KiB | Obejrzany 2855 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Antek12 08 Cze 2022 16:39, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 08 Cze 2022 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2069
srebrny
Cars4rent Laskaris https://www.santorinirentacars.com/

Rezerwacja, odbiór i zwrot w biurze w Thira na 1 dobę. Odbiór dnia następnego rano. Panda, 130k km przebiegu, 40eur, z pełnym ubezpieczeniem, bez depozytu i kk, Zwrot bez oglądania. Przy odbiorze zaproponowali podrzucenie za darmo na lotnisko po zwrocie w biurze w Thira i tak zrobili.

Polecam bardzo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 21 Cze 2022 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
TONY'S RENT A CAR & MOTO - ATV SANTORINI
https://www.google.com/maps/place/TONY' ... BJ6BAhQEAU

Atv 150cc na jeden dzien - 35 euro (excess 300 euro) i bez depozytu. Polecam gorąco człowieka, już na pierwszy rzut oka widać ze Antonis to uczciwy facet i wszystko odbedzie sie bezstresowo, a w tej branzy to raczej wyjatek ;) Na miejscu pracuje rowniez Gruzin i Bengalczyk, którzy w kilka minut nauczą was obsługi pojazdu. Wszystko odbyło sie bezproblemowo, przy wypozyczeniu rano zarpoponowali nawet kawę i wodę a przy zwrocie nikt nie doszukiwal sie zadnych rys tylko zerknal czy pojazd ma 4 kola i nie jest obity. Na sam koniec poczęstowali czekoladowym batonikiem - niby nic a bardzo mily akcent. Polecam! Atv, buggy albo quad na Santorni to zdecydowanie lepsze opcje niz samochod - tym bardziej przy cenie paliwa 2.8 euro za litr (13 zl) - najdrozsza benzyna w moim zyciu.


Ostatnio edytowany przez tunczaj 21 Cze 2022 14:42, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 21 Cze 2022 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
tunczaj napisał(a):
Atv, buggy albo quad na Santorni to zdecydowanie lepsze opcje niz samochod


To powiedz mi jeszcze jak mam na tym przewozić 3 dzieci ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 21 Cze 2022 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Oczywiście piszę to przy założeniu, że wypożycza jedna osoba lub para. Akurat rodzin z dziecmi nie widzialem na Santorini wiele - to raczej destynacja na "romantyczny" wypad we dwoje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 23 Cze 2022 10:37 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 405
niebieski
tunczaj napisał(a):
TONY'S RENT A CAR & MOTO - ATV SANTORINI
https://www.google.com/maps/place/TONY' ... BJ6BAhQEAU

Atv 150cc na jeden dzien - 35 euro (excess 300 euro) i bez depozytu. Polecam gorąco człowieka, już na pierwszy rzut oka widać ze Antonis to uczciwy facet i wszystko odbedzie sie bezstresowo, a w tej branzy to raczej wyjatek ;) Na miejscu pracuje rowniez Gruzin i Bengalczyk, którzy w kilka minut nauczą was obsługi pojazdu. Wszystko odbyło sie bezproblemowo, przy wypozyczeniu rano zarpoponowali nawet kawę i wodę a przy zwrocie nikt nie doszukiwal sie zadnych rys tylko zerknal czy pojazd ma 4 kola i nie jest obity. Na sam koniec poczęstowali czekoladowym batonikiem - niby nic a bardzo mily akcent. Polecam! Atv, buggy albo quad na Santorni to zdecydowanie lepsze opcje niz samochod - tym bardziej przy cenie paliwa 2.8 euro za litr (13 zl) - najdrozsza benzyna w moim zyciu.


A czy są quady w które zmieszczę 2 kabinówki (55x40x20)?
Chciałem wypożyczyć na 2dni i oddać na lotnisku, ale słabo jak się nie zabiorę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 23 Cze 2022 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
w tym najmniejszym na pewno sie nie zmieszcza. w tych wiekszych tez moze byc problem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 23 Cze 2022 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Jedna wejdzie do bagażnika na tył, druga pomiędzy kierującego i pasażera - w Kambodży zmieściliby jeszcze kozę i dwójkę dzieci na takim quadzie, a Wy się o kabinówki martwicie :lol:
Wymiary tego tylnego bagaznika w malym quadzie to około 80x40cm wysokość ok 30cm

Ja ze swojej strony mogę polecić:
https://www.santorinibikerental.com/atvgp-rentals.php

te najmniejsze quady 150cc mają za 25 EUR, a i tak dają 170cc.
Ja brałem buggy i bez zarzutu, bez kaucji - spisują nr karty i to wszystko (wiadomo - revolut )
Paliwo level-level, darmowe podstawienie/odstawienie do hotelu, 10EUR dopłaty za odbiór/zwrot na lotnisku czyli to bardzo dobra oferta do shuttle/taxi. Oczywiście jeżeli "nasz" hotel jest przypadkiem przy lotnisku, to 10eur nie płacimy ;)


sloniklbn napisał(a):

A czy są quady w które zmieszczę 2 kabinówki (55x40x20)?
Chciałem wypożyczyć na 2dni i oddać na lotnisku, ale słabo jak się nie zabiorę :)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
paweł p uważa post za pomocny.
 
      
#75 PostWysłany: 23 Cze 2022 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
ten atv gp polecali mi w hotelu ale jak przeczytalem opinie to sie rozmyslilem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 05 Lip 2022 12:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Polecam wypożyczalnie CarQ - Fiat Panda 7 dni 240 euro - rezerwowane przez DiscoverCars bez dodatkowego ubezpieczenia ( mam ubezpieczenie z karty kredytowej )

Wypożyczalnia na tyłach stacji benzynowej przy lotnisku, piechotą 3 minuty od lotniska, po wyjściu z terminala trzeba kierować się w prawo. Odbiór samochodu błyskawiczny po wcześniejszym podaniu danych na stronie CarQ, brak kolejek. Auto w dobrym stanie z przebiegiem 21 tys. Zdanie samochodu również błyskawiczne, nowa wgniotka która pojawiła się na drzwiach (ktos otwierając drzwi prawdopodobnie uderzył) nie została zakwalifikowana jako szkoda. Ja nie płaciłem za wynajem w wypożyczalni bo zrobiłem przedpłatę u pośrednika, można płacić również karta debetową, kaucja 325 euro zwrócona w ciągu 12h od zdania auta. Ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie, obsługa na 5+, przesympatyczny Grek który był kilka razy w Polsce i było o czym z nim pogadać.

Ten sam segment samochodu mogłem wynająć 20-30 euro taniej w centauro lub autounion ale po przeczytaniu kilku opinii o nich stwierdziłem ze nie będę ryzykował, zreszta do tamtych wypożyczalni trzeba dojeżdżać busem a tu wszystko na miejscu. Polecam miłośnikom taniego podróżowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 14 Kwi 2023 23:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
W Santorini, a dokładnie w Mesari, jakiś geniusz wjechał autem z wypożyczalni, na ulickę Agios Kontantinos. Tak zaklinował ze ani w tył ani z przodu nie mógł wiechać i musiał przez bagażnik wychodzić.

Załącznik:
JTR.jpg
JTR.jpg [ 59.37 KiB | Obejrzany 1391 razy ]


https://thecaller.gr/ellada/apisteyto-s ... o-dromaki/
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 19 Wrz 2023 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Ja z kolei mogę polecić Centauro.

Wynajem na 3 dni przez DoYouSpain w cenie 63 EUR.

Nowy ale już troche poobijany Opel Corsa ( przebieg 6000km ) , wszystkie uszkodzenia zaznaczone na karcie wynajmu , nie było potrzeby nic dopisywać.

Ubezpieczenie dodatkowe proponowali raz , po tym jak powiedziałem , że mam zewnętrzne nie wracali do tematu , wszystko odbyło się bardzo szybko.

Pobrali 62 EUR za paliwo i 1100 EUR blokady na poczet depozytu , zwrot bezproblemowy , blokada depozytu od razu znikła po zwrocie , zwrot za paliwo też przetworzyli , komplet dokumentów od razu na mailu.

Byłem drugi raz na wyspie z autem przez cały pobyt, pomimo opinii , że auto nie jest potrzebne i żeby jezdzic autobusami, a może lepszy ATV , ja się zdecydowanie nie zgadzam i dla mnie samochód to najlepsza opcja , szczególnie jak się nie zostaje tam tydzień i chce się objechać wszystkie miejscówki sprawnie + bezproblemowo wyjechać i wrócić na lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group